Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da znate o cemu se radi

ako je svijet zaista propal onda nam je tak svejedno u cem su nam vrijednosti

barem cemo se druziti vise

pozdrav svima i ugodan vikend

Postanite Eu-robovi


najbolji potez koji sam napravio prije 12 mjeseci je bio dan kada sam prodao dio portfelja i kupio novi auto koji sam platio 270.000 kn , danas su mi ponudili u ovlastenom servisu 200.000kn za njega [smiley] [smiley] [smiley]

Ja sam prošle god u jesen, nakon HT- a doveo ženu u AC i pokazao joj Alfu 159 1,9jtdm karavan ,cca 30 k eura, na što je gospođa kratko odbrusila " meni se ne sviđa" te se okrenula i izašla van!
Ne moram reći da se još uvijek vozim u dobrom starom Citroenu 5 [undecid]

ps. ameri pozelenili od muke kada su ugledali ctobex

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



jednostavno ne očekujem ništa dobro, bojim se da će sad počet pucat po šavovima mirovinski fondovi pa osiguravajuće banke i kuće i…… jebiga sam se sebi čudim do sad sam uvijek bio optimista!!!!!

Prema priloženom grafu ocijeni na kojoj se poziciji nalaziš 🙂
[/quote]

ja na optimizmu!
hehehe…
cijelo vrijeme panike.
bit ce para….
najlakse zaradena lova do sada…
[thumbsup]


E dečki, ajde dobro i curice a kakva je prognoza u Novigradu ? Ili I Vi kao oni šaljivđije ošli malo potrošit jer ima najava o sanaciji pušiona i balona što ste ih napuhali.

Davno sam pitao na ovom mjestu dali neko djeco pamti kako su ameri zajebali arape na burzi pa mi se čini da su im ovi to sad vratili ! Baš me zanima ima li neka pametna analiza kaj se desilo STVARNO ! ! !

SVIJET MIJENJA VLADAJUĆU GARNITURU-VLASNIKE ! kome li će dopasti zečice starog Hjua ? [thumbsup]


najbolji potez koji sam napravio prije 12 mjeseci je bio dan kada sam prodao dio portfelja i kupio novi auto koji sam platio 270.000 kn , danas su mi ponudili u ovlastenom servisu 200.000kn za njega [smiley] [smiley] [smiley]

prodaj pa na burzu,ostavi malo za bicikl.



sad ide uljepšavanje
zar se to može više uljepšati

[/quote]

Pa neide se za uljepšavanje Crobex-a, nego kolike pare su se potrošile na Crobexu 2200 i to je dobro. Promet je sljedeći:

Ma kakvi otišla. Samo od INE stiže 6 milijardi kuna. No mora se priznati da je žestoka borba vođena na Crobexu 2200. Ovakva likvidnost mislim da još nikada nije viđena na ZSE:

Ukupni promet 482.057.851,04 KN
Redovni promet: 168.412.560,16 KN
Institucionalni promet: 218.748.576,24 KN
Prijavljeni promet: 64.014.714,64 KN
Blok promet: 30.882.000,00 KN

Samo zadnjih 10 minuta prometa preko 20 mil KN. Da li je ovo dno Crobex-a saznat ćemo, ali svakako žestoko je branjen na ovoj razini.

Ljudi moji RBA CE je sa jučerašnjim datumom zatvorila sa -10%, sad je udio 85 eura
a početni je bio 100 i to nakon tri i pol godine…..bio je jedan od najvećih fondova nekad
al ovo nemre nikak završit nego ključ u bravu….

molim kolege da puste takodjer ovaj link
nije bas u vezi s tk al ipak nas uči sto nam rade nasi kapitalisti
hvala

Postanite Eu-robovi

evo okrenulu u zeleno u 16:13 DJ +0,23 [wink]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!



najbolji potez koji sam napravio prije 12 mjeseci je bio dan kada sam prodao dio portfelja i kupio novi auto koji sam platio 270.000 kn , danas su mi ponudili u ovlastenom servisu 200.000kn za njega [smiley] [smiley] [smiley]

Ja sam prošle god u jesen, nakon HT- a doveo ženu u AC i pokazao joj Alfu 159 1,9jtdm karavan ,cca 30 k eura, na što je gospođa kratko odbrusila " meni se ne sviđa" te se okrenula i izašla van!
Ne moram reći da se još uvijek vozim u dobrom starom Citroenu 5 [undecid]

ps. ameri pozelenili od muke kada su ugledali ctobex

[/quote]

He he, nisam mogao dočekati 159 (prije tri godine) pa sam uzeo 156ticu….
Vrag ti hebi stari auto! Kak i stara žena, samo čekaš da ti prdne.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


ameri iz -9% otisli u plus.

Idu idu, a možda i kod nas upalimo rakete.
[smiley]

Ne "popuštaju" Amerikanci ni za milimetar, DJ več pod 8.300 poena, a tek dobar sat trgovanja.

New Report

Close