Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo prijatelju
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=18d3db30-3799-4663-b733-64654d8efbe3&open=sec

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

daj se maknite sa prodaje.. vidite da se decki iz fondova trude… pa prodat cete im gore

Glory, glory, Man United!!

govori istinu Blueman, samo jal ti stvarno mislis da je to pametan potez?
mozda grijesim ali si to dosta optimisticno najavio

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

uh , teska konjica na kupnji i prodji na mnogim dionicama
borba prsa o prsa . zanimljivo

najvrednije stvari u životu su besplatne

ajmo igh rokaj jos malo pa nestalo… pa dajte molim vas to je cak i baron reko da ce kupavat ispod 7000 (to je bilo u fazi mede)

Glory, glory, Man United!!

polako ali sigurno nas europa dostize…

http://de.finance.yahoo.com/m2.php

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


evo prijatelju
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=18d3db30-3799-4663-b733-64654d8efbe3&open=sec

ja sam vidio prije cca pola sata i postao, ali se teško otvaraju stranice businessa

Barem smo sada svi složni. Ipak je to u ljudskoj prirodi. Kada zaškripi svi smo na okupu. Bravo!
Inače, nisam baš optimističan glede preokreta. Možda bude, ali opet špekulativni. Čuvajte se

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Njemačka samo za niansu bolje , DAX minus 10% sa tendencom daljeg pada, Moskva zatvorena do nadaljnog…
Zajebali Amerikanci cijeli svijet, možda još ne znamo pravu dimenziju ove krize, može biti još puno lošije…, da se financijsko slomi zafrustrirana Rusija, kriza je idealno vrijeme za uspon krajnih nacionalističnih politika, kad ostaje raja bez posla, srednji sloj bez uštedevina, treči svijet brez svake perspektive….

Pazi magmu. Nema više nikoga iznad 100

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

1. Ej bas sam danas u nekim novinama procitao da se lik iz akcije maestro pustio iz pritvora….cini mi se da se vratio na svoje radno mjesto 🙂
2. mislim da cujem zvukove sirena za opcu oppasnost…..ili mi se to pricinjava.
3. crvenu boju cu jednostavno zamijeniti zelenom….bit cu sretan!
4. mozda bi trebali koknit jos nekog od poznatih osoba pa da prebacimo pogled s naseg krobeksa na neku drugu stranu.
5. mozda kupim neki pistolj i cekam rasplet situacije ko u ’91…..za sat vremena postajem milti milijunas.
6.nikad mi se realnost nije svidjala….najbolje je otic na pivo!!! 🙂

Ajmo iz pocetka!!!


business.
Jest zuti tisak ali ipak ako je istina ovo je ogromna vijest.


Ako je tako, to je mjera koja bi pomogla svima… pogotovo građevinarima koji grcaju u nelikvidnosti.
S druge strane, treba zauzdati inflaciju… hmhmhm, nezahvalna pozicija za HNB…

Ali u datom trenutku, mislim da bi to moglo biti svima doza adrenalina! [thumbsup]

New Report

Close