Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nevjerojatno je da neki još zatvaraju oči i misle da je TK neki izolirani organizam na kojem se djeca igraju i koji nema nikakve veze s ekonomijom….

igrali ste se sa svojom lovom…koja vam nije bila nužna za život…da ste zaradili ne bi tu njurgali…
sada vam je svatko kriv, a najviše su vam krivi ljudi koji su vam prošle godine ovo govorili…

jednom sam već napisao, pa da ponovim…burzu neće nitko spašavati….ako sve padne na 0…to je i onako bio špekulativni novac, koji kada je ušao u ovu igru je ZNAO da može SVE izgubiti…

/quote]
ma daj , malo si se zaletio .
hebes nas male spekulante koji trgujemo sa par 100K kn , ali kako to mislis da ce se opravdati ljudima koji nemaju pojam o burzi i dionicama a MOF su im izugubili mirovine .
Mi se svjesno igramo ali po sili zakona uplacujemo mirovincima ,da bi se njihovi fond menadjeri igrali sa nasom lovom.

najvrednije stvari u životu su besplatne

@crnac

pjesma je super cool

čija je?


Nemojte pretjerivati jer stvar nije za zezanciju.
TK se mora vratiti u normalu.
Bilo to za pola godine/godinu dve svejedno ali mora.

Jer firme se moraju financirati za projekte.
TK je najtransparentniji oblik financiranja.

Nisu ovo kruske i jabuke vec mehanizam ekonomije i zato se jednostavno mora popraviti.

Mislite da je pad samo tako, amerikanci-socijalisti, neka svi propadnu ovo ono.

NA temelju toga mogu se i nase firme zatvoriti a tko ce vam onda dati placu.
Iz cega.

Upravo to i govorim i toga se pribojavam… Nadam se da sam u krivu iskreno. Ali (ne)potezi naše vlasti ne povećavaju razinu mog optimizma

Hell is Empty and all the Devils are Here

A kaj ti mislis da ja placam ko firma porez da bi tom lovom tebi se dupe spasavalo na burzi jer si se zaigrao? Mislim haloooo zbroji se malo. Jel te tko tjerao na burzu? Da se razumijemo i ja sam popusio ove godine ali za to sam si SAM kriv a ne fondovi, hanfa itd kog sve ne prozivas ti i tebi slicni.

a da?? sami smo si krivi i sam ko nas.. jel?? a zasto onda ameri daju 700mlrd, sta rade na ovom sastanku g7 nego gledaju ko ima keša da se saniraju stete??
ti si ocito da sve ostavimo pa do kud ide… nek propadnu firme.. ljudi ostanu bez posla… nije bed sami ste si krivi!! pa di ti zivis??

Glory, glory, Man United!!

Pod hitno treba donijeti odluku da firme u trezor mogu trpati preko 10% svojih dionica. Inače će se desiti da vlasnici većih paketa nekih vrijednih dionica postanu i neki neželjeni svjetski igrači.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

mogu zahvaliti Bogu koji me cuva jos od 90-te i mom bratu kojem sam posudio jos u 1. mj. 300000 kuna jer bi vec odavno imao cir na zeludcu.Svega mi je 120k kuna zarobljeno

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

OMFovi se ponašaju kao medvjedi puni su keša i čekaju još diskonta….za njih se ne bojim, ovo bi im na kraju mogla biti i najbolja godina [thumbsup]

svi drugi kaput [bye]

@vippy
u pozitivnoj blokadi su: HMAM, MGMA, PUNT i ZDNK,
u negativnoj: ADRS, PTKM, TISK, HDEL, KOEI, LKRI, LKPC, KNZM, SUNH, VIRO, ATGR, KRAS, LEDO, HT, KORF, KODT, TNPL, JNAF, EIG, DDJH, PBZ, JDPL, LPLH, THNK, SLPF, MDKA, JDOS, BD62, IGH, KABA, ERNT, VDKT, ULPL, DLKV, DIOK, CROAS, ATLN, INGRA, BLJE, ATPL, IPKK, OPTM, MMTZ i MIV (poredani od manjeg prema većem minusu)


Nemojte pretjerivati jer stvar nije za zezanciju.
TK se mora vratiti u normalu.
Bilo to za pola godine/godinu dve svejedno ali mora.

Jer firme se moraju financirati za projekte.
TK je najtransparentniji oblik financiranja.

Nisu ovo kruske i jabuke vec mehanizam ekonomije i zato se jednostavno mora popraviti.

Mislite da je pad samo tako, amerikanci-socijalisti, neka svi propadnu ovo ono.

NA temelju toga mogu se i nase firme zatvoriti a tko ce vam onda dati placu.
Iz cega.

stanje nije niti najmanje za zajebanciju. Ako se burze širom svijeta kolko tolko ne vrate uskoro će biti svega. Ako propadnu burze, propalo je sve jer je sve tolko povezano da ne možemo niti zamisliti.
Firme će se rušiti jedna za drugom diljem svijeta. Šta bi se moglo dogoditi kad uđemo u nultu točku spirale zna samo dragi bog.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ogromni nalozi na kupnji ht-a

Na HT po otvaranju 70000 na kupnji iznad 200 [undecid]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Evo HT podrske

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close