Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima i jedna pozitivna stvar od ovoga: bar ćemo u mirovini biti mirni i uživati, uz naše OMF

ne treba nikoga zvati,još će nam HT skočiti na 201,01 i od narodne dionice postati međunarodna, osim možda jedan poziv teti Anđelki da saznamo što kažu zvijezde na ovu situaciju,iskreno se nadam da ona ne kontaktira samo sa repaticom

Bolje da nema bida! Da se ne rusi i ovo sto je sad! Stvar je dovedena do apsurda, pa neka tu i ostane sve dok se usijane glave ne ohlade!
Ovo nema ni u dzunglama Afrike, gdje vladaju ce-ce muhe, malarija i zmije otrovnice…
Ako Vlada ne poduzme nesto pa jos i opet dobiju izbore, onda ovoj jadnoj zemlji nema spasa; ionako smo vec sad KOLONIJA.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Treba li Hrvatska čekati, da je zahvati financijska panika najširih razmjera, da bi reagirala na nadolazeće, sve više valove svjetske financijske krize, ili djelovati još danas, dok je cijena državne intervencije koliko-toliko podnošljiva?

A tko bi reagirao – debeli gradonačelnik Velike Gorice ili kazalični intendant? Tko bi molim vas reagirao kad smo si izabrali idiote?

A kaj ti mislis da ja placam ko firma porez da bi tom lovom tebi se dupe spasavalo na burzi jer si se zaigrao? Mislim haloooo zbroji se malo. Jel te tko tjerao na burzu? Da se razumijemo i ja sam popusio ove godine ali za to sam si SAM kriv a ne fondovi, hanfa itd kog sve ne prozivas ti i tebi slicni.

Kladim se da će u večernjem dnevniku prva vijest biti nešto sa Zagorcem, Petračem I Hodakom.
U biti neće biti nekih vijesti ali ipak..
Ovo je prestrašno, ovo je katastrofa, ovo će nas koštati života dragi kolege, ne doslovno, nego života kakvog poznajemo.
I kad je meni baba govorila," nemoj sine niš ti s ovima na vlasti, nikakve im nofce nemoj dati, kad ti je država nekaj dobro napravila, da ti bu bolje.." onda sam rekao baki da su se vremena promjenila i da više nije kao prije..eto mi sad.
Glavno je, složiti ćete se samnom, da kad neki pijani vozač izazove prometnu nesreču da se smjenjuju ministri, a za ovakav ORGANIZIRANi zločin (sam zločin je ne činiti ništa!) nikome ništa dragi prijatelji. Možda sam sebičan ali drago mi je bar jedna stvar da u svemu ovome nisam sam.
Bar možemo plakati jedan drugome na ramenu..i još nešto..apeliram da nas se poštedi komentara o masnom užetu jer možda nekome stvarno na pamet padne i takva ideja. Vjerujte ne bi bilo prvi put.
srdačan pozdrav i sretno

strpljen..spašen Time is on my side

inu ak neko lupi po asku.. a kolko vidim ima nestrpljivih jos ce okrenut u plus… gospodo upravitelji fondova, zahtjevam preokret danas jer cete me imat na dusi ako mi herz otkaze u skorije vrijeme..

i ne, odbijam i necu ic brat gljive za antistres ko sto neki proporucaju

Glory, glory, Man United!!

kada do toga dođe, spašavti će se banke, spašavati će se socijala koja je ipak puno veće glasačko tijelo od nas par tisuća malih investitora….

Nažalost, nikakva socijala se neće spašavati. Neminovno je što će se desiti, a zapanjuje slijepoća vlasti.

Corralito, Corralito, pjesmu pjevam

Hell is Empty and all the Devils are Here

@alien

[thumbsup] slažem se

Vaš link

Rohatinski poboljšava likvidnost banaka.

sada će banke u stranom vlasništvu sa oslobođenim kapitalom jeftino na burzi pokupovati dionice hrvatskih poduzeća i kreće novi road show

očito je napravljen pritisak banaka kroz omf-ove da se dogodi ovo. bljak.



Treba li Hrvatska čekati, da je zahvati financijska panika najširih razmjera, da bi reagirala na nadolazeće, sve više valove svjetske financijske krize, ili djelovati još danas, dok je cijena državne intervencije koliko-toliko podnošljiva?

A tko bi reagirao – debeli gradonačelnik Velike Gorice ili kazalični intendant? Tko bi molim vas reagirao kad smo si izabrali idiote?

A kaj ti mislis da ja placam ko firma porez da bi tom lovom tebi se dupe spasavalo na burzi jer si se zaigrao? Mislim haloooo zbroji se malo. Jel te tko tjerao na burzu? Da se razumijemo i ja sam popusio ove godine ali za to sam si SAM kriv a ne fondovi, hanfa itd kog sve ne prozivas ti i tebi slicni.

[/quote]
Meni su krivi Ameri [sad]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nemojte pretjerivati jer stvar nije za zezanciju.
TK se mora vratiti u normalu.
Bilo to za pola godine/godinu dve svejedno ali mora.

Jer firme se moraju financirati za projekte.
TK je najtransparentniji oblik financiranja.

Nisu ovo kruske i jabuke vec mehanizam ekonomije i zato se jednostavno mora popraviti.

Mislite da je pad samo tako, amerikanci-socijalisti, neka svi propadnu ovo ono.

NA temelju toga mogu se i nase firme zatvoriti a tko ce vam onda dati placu.
Iz cega.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Vaš link

Rohatinski poboljšava likvidnost banaka.

sada će banke u stranom vlasništvu sa oslobođenim kapitalom jeftino na burzi pokupovati dionice hrvatskih poduzeća i kreće novi road show

očito je napravljen pritisak banaka kroz omf-ove da se dogodi ovo. bljak.

Hit the reset button. Start again.

Hell is Empty and all the Devils are Here



Kako je ono netko lijepo formulirao, da će OMF-ovi "znalački srušiti tržište" prije nego dođe lova od Ine. Pa ako ga stvarno oni ruše nedostatkom supporta, onda je znalački prava riječ.

kako su ga znalacki napucali (vidi 1H2007) tako ga sada znalacki ispuhuju.

Jednostavno, najveci sistemski rizik hrvatskog TK su djeca.
Koliko ono godina ima sef HPB Investa? 29?
[/quote]

Samo lagani podsjetnik.

13% pad burze na prometu od 16 milja…. tragedija.

New Report

Close