Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očekuje se jako mali promet i stagnacija narednih mjesec dana.
Kupnje UOPĆE NEMA.
Prodaja se gura.

ZSE
CROBEX 2.143,67 -12,88%
CROBIS 95,78 -0,30%
Redovni promet 15.479.510,78
Instituc. promet 34.556.958,10
Ukupni promet 50.036.468,88

Mene sad u ovom odsudnom trenutku strašno zanima ona teorija o 5 valova ili npr. o jajetu. Pregazilo nas je desetak valova i ovaj tjedan za finale 3 tsunamija. Radi ovoga bi jedino Ukrajinci mogli u subotu da plate ceh pa da sve zaboravimo i nastavimo živjeti kao da nas se to ni malo ne tiče.

who dares, wins




koja je razina na kojoj cemo poceti prodavati nekretnine i nabubaciti se dionicama?

Hebate, jos cu za par dana piknuti HT za iznos 2-3 godisnje dividende!

Al ce netko fino pokupiti maslo u mjesec dana, a ostali mali ce opet godinama tjerat neke sitne dobitke i gubitke! Ma fenomenalno! bas cu si danas odresiti razinu ulaza u HT!


Alaj ljudi bubetaju svašta. Kad je ovakva kriza nemreš prodati ni dionicu, ni auto, ni povrće a kamoli stan ili aprtman. A prodati stan 50% ispod vrijednosti pa kupiti dionice, nisam baš siguran [sealed]
[/quote]
za dobre nekretnine uvijek ima kupaca. I samo da znas, krize u RH nema osim na TK, a neki od vas očito se samo time bave… pa imaju osjećaj da je sve u k…
[/quote]

Burza/TK je rani indikator onoga što dolazi. To treba biti jasno. Kuda kapital bježi s burze? U depozite ne. U nekretnine ne (jer će osjetno pasti). U zlato ne, jer je do njega u RH izuzetno teško doći (ne računajte na tzv. paper gold koji možete kupiti na pojedinim sajtovima, ja govorom o pravom zlatu)…

Hell is Empty and all the Devils are Here


Bojim se da će se nakon odblokiravanja, ovi veći nalozi na prodaji likvidnijih dionica biti pokupljeni od strane mirovinaca, vuk sit koza cijela, nažalost.

Bojim se odnosno znam da si u pravu. [thumbsup]Evo ti sto.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


sjeti se mig mojih riječi još tamo prije mjesec dva dana kad sam pozivao na udrugu onda ste me popljuviali a ni zmrklic mi se nikad nije javio

sad i ententinisu vise nije gusta

e gospodo lavina je na metar da pokosi cijelo selo

samo kako ce to nama pomoci

Postanite Eu-robovi

Kad će krenuti odblokiravanje?



ljudi ako ovo nastavi rokat.. uzimam svu imovinu, prodajem i za 5 god mozda postajem novi buffet..

Ako si mislio na nekretnine, ja sam to već napravio..
[cool]
[/quote]

da si slusao naseg finacijskog savjetnika, antoniju blace, ulagao bi sada u nekretnine.
a ne prodavao ih… [lol]

Šuker: Poduzet ćemo sve za financijsku stabilnost
Vlada i Hrvatska narodna banka su u stalnom kontaktu i razmatramo mjere koje bi mogli poduzeti bude li to potrebno

Hina
Hrvatski financijski sustav je među najstabilnijim u Europi, a Vlada i Hrvatska narodna banka su u stalnom kontaktu u kojem razmatraju mjere koje bi mogle biti poduzete bude li to potrebno, rekao je danas ministar financija Ivan Šuker.
"Hrvati su prošli tri velike bankarske krize u kojima su ostali bez puno svojih štednih uloga i budite sigurni da upravo zbog toga centralna banka i Vlada itekako vode brigu", rekao je Šuker u izjavi za novinare prilikom obilaska radova na gradilištu autoceste Zagreb – Sisak.
U pogledu mogućnosti povećanja iznosa osiguranih štednih uloga građana, ministar Šuker rekao je da će Hrvatska pratiti ono što radi Europska unija.
"Što napravi EU to će učiniti i Hrvatska", rekao je Šuker podsjetivši na sastanak ministara financija 27 članica zemalja EU-a koji su namjeravali donijeti jedinstvenu odluku o jedinstvenom iznosu osiguranih štednih uloga građana. Na ovotjednom sastanku u Luksemburgu predloženo je da to bude 100.000 eura, međutim, siromašnijim zemljama to nije odgovaralo te je postignut načelni sporazum da to bude od 50.000 eura naviše.
Kako Hrvatska usklađuje svoje zakonodavstvo s onim u EU-u, nema razloga da ako zemlje članice to naprave, Hrvatska ne učini isto, ne zbog toga da bi se reklo da je u krizi nego jednostavno želimo biti na tragu onoga što radi Europska unija", rekao je Šuker.
U Hrvatskoj je iznos osigurane štednje 100 tisuća kuna, a u saborskoj proceduri su izmjene Zakona o osiguranju depozita kojima bi se zajamčena štednja povećala na 160 tisuća kuna. U vrijeme kada su iz Ministarstva financija predložili takvo povećanje osigurane štednje minimum propisan europskom direktivom bio je 20 tisuća eura.

strpljen..spašen Time is on my side

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,10,10,,136395.jl

najvrednije stvari u životu su besplatne


Očekuje se jako mali promet i stagnacija narednih mjesec dana.
Kupnje UOPĆE NEMA.
Prodaja se gura.

Ajde barone ne pričaj gluposti. Ako nema kupnje, tko je onda jučer kupio dionica za 150 mil.kn??

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nevjerojatno je da neki još zatvaraju oči i misle da je TK neki izolirani organizam na kojem se djeca igraju i koji nema nikakve veze s ekonomijom….

Hell is Empty and all the Devils are Here




Alaj ljudi bubetaju svašta. Kad je ovakva kriza nemreš prodati ni dionicu, ni auto, ni povrće a kamoli stan ili aprtman. A prodati stan 50% ispod vrijednosti pa kupiti dionice, nisam baš siguran [sealed]


za dobre nekretnine uvijek ima kupaca. I samo da znas, krize u RH nema osim na TK, a neki od vas očito se samo time bave… pa imaju osjećaj da je sve u k…
[/quote]

Ha ha, dečec bavio se proizvodnjom i to za izvoz ove godine su skroz stale naruđbe….
vidjet češ ti kaj je kriza kad kanader i društvo skuže da nema više zaduživanja jer niko
neda pare……reklo bi se stegni remen dobro već sad na vrijeme…..
[/quote]
ma neznam u kojoj si grani, al nemojte prodavati price da je sve u k. Nije. U mom djelokrugu je sve ok, jedini problem je onja koji sam spominjao na temi dlkv prije cca 6 mjeseci, i vise, a to je produljenje razdoblja naplate. Al da je crno, da se Ht prodaje na 200 kn, molim vas… to bi bilo smjesno da nije jadno.

New Report

Close