Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



e ovo više stvarno nema smisla pa euroipa je u dobrom +

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe


a gdje ti tu vidiš +?
[/quote]
kad sam stavio link bilo je u plusu ..šta ne vidiš da je live link

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Ljudi šta pravite paniku.
Uspaničili se kad dionice lete dolje.
A kad su kuče tisuće građana letjele dolje govorili smo da je to zato što njihovi vlasnici nisu bili za -našu stvar-
Nikog tada nije hvatala panika a sad kad i mi gubimo ,e sad je panika.
Cijene strmogavo dionicama idu dolje kao što je nafta išla gore.Nafta se sa 147 vratla na 90 i to brzo.
Tako će i dionice.Vidite da na malom prometu neke dionice izgubiše 50%.
Poslije dionica na redu su naše nekretnine.I one će 100% dolje ma koliko mi tvrdile da neće.


Ono što je nevjerovatno je da nema apsolutno nikakve reakcije iz ZSE ili Hanfe.
Pritom ne mislim na urote,zavjere i masone nego na to da se očituju u svezi glede ovog genocida i naprave nešto da smire investitore i cjelokupnu situaciju.
Jer ovo što se sada dešava,ova panika je isključivo rezultat toga što ama baš nitko nije učinio ništa na smirivanju strasti i ulijevanju povjerenja.
Motušić,Samodol i ekipa svakodnevno pokazuju da ne bi bili u stanju voditi mini-market u susjedstvu a ne burzu.

hahahaha
pa ovo je nevjerojatno..
a sta si ti radio zadnja 3mjeseca??

plašio i navlačio neupucene na sve moguce nacine, sa naftom, inflacijom, bankrotima losim izvjescima.
sjecas se iranske rakete koju si imao u avataru i prizivanja rata od ljetos??

fuj!
neki stvarno nemaju srama!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ma vidi vraga, baš kako su javili sinoć na vijestima,
Sunce je jutros izgubilo sjaj, stvarno, bliži nam se kraj…
Moram priznat, čudan osjećaj…

Kažu…
Jučer iznenada su se otvorila vrata,
nepoznate dimenzije, negdje pored Marsa,
Iz njih je izletia ogroman asteroid i sad juri prema zemlji,
Kažu, nema nam spasa…

Neki govore to smo prizvali sami ,
Neki tvrde to je Božja kazna,
Ja se pitam kol’ko astronomski mala je mogla bit ta šansa?
Al’ opet, dobro da je danas…
Na radni dan, a ja ću ostat doma uz hit dana ‘apokalipsa sa vašeg balkona’,
Rezolucija prefektna, kristalan sound, surround all around when it hits the ground.

A u Saboru jutros isti debilizam, čije stari bija Ustaša a čij Partizan,
A obzirom da je danas kataklizma, uputili su notu da nas priko reda prime u Europu,
A ja još uvik ne virujem 100 % u sve to,
Možda je neki reality show?
Neko pomicanje granica, iluzije i zbilje?
Neko medijsko izdrkavanje na temu iz Biblije?
Neko Orson Welles sranje, kao ona ‘Invazija s Marsa’?
Možda je sve izrežirana farsa?
Al’ di je tu baza?
Neko ima bolestan smisao za humor, nek dobije tumor .
Ako je stvarno istina, onda znam, iza svega su sigurno Masoni, Židovi, Bin Laden …
I baš me briga, ima savršenu kompilaciju za kraj, koju je složija Mladen…

Uberi ovo…
Vijest iz Londona, neki je tip na kladionici dobija masu milijona…
A 5 funti je stavija na smak svita, baš na današnji dan, čist zgoditak…
Al’ sigurno je pomislija ‘Oh shit! Imam samo jedan dan, za sve potrošit!’

Al’ čekaj, kako će mu uopće moć isplatiti išta,
Posli smaka svita neće radit ništa?
Ne znam…
Vatre će se pojaviti, oko 5 otprilike,
izvadiću bocu za posebne prilike,
lipo se cvrcnit, ubit najmanji strah,
iz praha smo nastali, postaćemo prah…

Razniće nas svugdi, neki vitar ludi, di god mu se svidi…
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi
A možda i neće…
Ma jebo nas, nemamo sreće…

Tooo dooo doooo,
Nema na pomoći,
Tooo dooodooodooo

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ovo je bas zanimljivo,e sad di su novci sigurniji na burzi il u banci!?buduci da je burza prva pukla….



koja je razina na kojoj cemo poceti prodavati nekretnine i nabubaciti se dionicama?

Hebate, jos cu za par dana piknuti HT za iznos 2-3 godisnje dividende!

Al ce netko fino pokupiti maslo u mjesec dana, a ostali mali ce opet godinama tjerat neke sitne dobitke i gubitke! Ma fenomenalno! bas cu si danas odresiti razinu ulaza u HT!


Alaj ljudi bubetaju svašta. Kad je ovakva kriza nemreš prodati ni dionicu, ni auto, ni povrće a kamoli stan ili aprtman. A prodati stan 50% ispod vrijednosti pa kupiti dionice, nisam baš siguran [sealed]
[/quote]
za dobre nekretnine uvijek ima kupaca. I samo da znas, krize u RH nema osim na TK, a neki od vas očito se samo time bave… pa imaju osjećaj da je sve u k…

oni su na kongresu?? o trzistu kapitala?? ma nemoj… dok se vrate nece vise bit kapitala…

realno gledajuci iako sam za to.. burza se nece z%atvoriti, bar ne danas, ali neka koordinirana akcija stabilizacije jednostavno mora uslijediti

pa dobro jesu oni svjesni reakcije vikend ulagaca kad vide sutra naslovnicu.. crobex u 5 dana pao X%

Takva akcija se lijepo vidla kad je bio obrat prije ht-a ako se ne varam.. upucali su preko 200 mil. unutra i panika je stala,

Glory, glory, Man United!!


Ajde nek već jednom odblokiraju,evropa nam se opasno približava.Još će nas prestiči u padu [undecid]

nije istina, EU je na otvaranju bila do -9%, a sad su oko -6%. Oni su se stabilizirali i ne pojačavaju pad. Mi smo jučer pali duplo od njih, a danas smo opet pali duplo. Čista manipulacija, a HANFA&co zatvaraju oči prave se ludi. Pa jedna TNPL ima više keša na računu nego joj je tržišna kapitalizacija! Pa shvaćate li do kojih je ovo apsurdnih granica došlo?!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kao što rekoh, i nacrnjim pesimistima, sve ono što su priželjkivali ni u najcrnjim snovima nisu sanjali sve ovo što se dešava. Pitam se da li je trebalo srati toliko?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bojim se da će nakon odblokiravanja, ovi veći nalozi na prodaji likvidnijih dionica biti pokupljeni od strane mirovinaca, vuk sit koza cijela, nažalost.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Rodbina i frendovi koji nemaju uložena sredstva u dionice ovih dana krizu i nespominju, samo oni koji se igraju dionicama. Bolje otići negdje u prirodu ovih dana, proće i ovo sranje jednog dana. Pozdrav

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".




koja je razina na kojoj cemo poceti prodavati nekretnine i nabubaciti se dionicama?

Hebate, jos cu za par dana piknuti HT za iznos 2-3 godisnje dividende!

Al ce netko fino pokupiti maslo u mjesec dana, a ostali mali ce opet godinama tjerat neke sitne dobitke i gubitke! Ma fenomenalno! bas cu si danas odresiti razinu ulaza u HT!


Alaj ljudi bubetaju svašta. Kad je ovakva kriza nemreš prodati ni dionicu, ni auto, ni povrće a kamoli stan ili aprtman. A prodati stan 50% ispod vrijednosti pa kupiti dionice, nisam baš siguran [sealed]
[/quote]
za dobre nekretnine uvijek ima kupaca. I samo da znas, krize u RH nema osim na TK, a neki od vas očito se samo time bave… pa imaju osjećaj da je sve u k…
[/quote]

Ha ha, dečec bavio se proizvodnjom i to za izvoz ove godine su skroz stale naruđbe….
vidjet češ ti kaj je kriza kad kanader i društvo skuže da nema više zaduživanja jer niko
neda pare……reklo bi se stegni remen dobro već sad na vrijeme…..

New Report

Close