Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam malo prijatelja na poslovni.hr, na desnoj strani browsera obično jedan nick, ili dva, ili tri, ponekad nitko, ali su danas svi online! :))


zovite zse 4686800 i tražite da se zatvori burza, ja jesam

Jesam i ja


koliko vrijedi po toliko se i prodaje! di je šuker da nas ohrabri i kaže kako nema krize!

ja mislim da sam ga vidio,izgleda je izašao još prije 3-4 mjeseca, danas nije loše biti čoban,odeš od ovaca i vratiš se kad izgladne i budu jadne ,mršave i kupiš opet svoje stado za petinu i polako ih vraćaš na staru kilažu i normalno da nema krize,bit će jahti, pa ovo je drugi krug privatizacije,zar se to ne vidi ? samo treba znati, a ministar sigurno zna

ovo je stvarno katastrofa, hanfa zatvataj burzu

Tko je jucer napisao da je bio neki sastanak OIF-a i predstavnika burze? Evo sto je njihov krizni sastanak donio.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Glavno da je sutra partijana u Novigradu.
Ako bude netko isao, tamo su vam svi igraci na jednom mjestu pa mozete pitati.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

jel ima ko guscje masti za mazanje konopa da me ne zulja [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ovi fondovi rade s nama što hoće, još malo pa će biti sve po 12 kuna!!!


Magma sad u pozitivnoj blokadi, i punt, koji cirkus

to samo pokazuje koliko dotične kompanije cijene sebe, trezor je za šačicu kuna , kupio malo povjerenja od svojih dioničara, i što je bitnije jeftino kupio reklamu u centralnom dnevniku

************************* Soldi su vajka va modi *************************


ma dajte molim vas ovo stvarno nije normalno… da mi margin ne cuca portfelj nebi se tolko ni uzbudivao ali ovako… ste vidli jucer na dnevniku, mmf smanjio ocekivanja sa 4.3 na 3.8 (ili tu negdje) rasta gdp-a za slj. razdoblje… uuu velike recesije u hrvata… kuna nikad jaca, al hrvati punih gaća!! [undecid]

da zanimljivo kako su se sad poceli javljati i masoni iz imf-a i wb… a dosada ni traga ni glasa.. pa neka netko kaze da zeitgeist nije u pravu..

voit Ime munaa, Alien


http://www.zse.hr/default.aspx?id=21893

Dajte nek netko nazove ZSE i nek im objasni da je sutra subota [lol]


L O L
mozda imamo radnu subotu a?
To je dopusteno ili? Da dotaknemo dno za vikend pa se rijesimo toga…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

zamislite tek kako će biti kada naše banke počnu propadati i kada zavlada recesija u Hrvatskoj…a joj pa index će nam padati po 40% dnevno…pa tko je ovdje lud…

sve pada jednako…koja glupost

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close