Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ima ko popis dionica u blokadi???

previše ih je, ja sam brojao prije 5 minuta je bila 41 u blokadi. Skoro sve što se trgovalo.

[/quote]
ne mogu zadavati naloge
[cry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ovo danas je katastrofa, mislim da se ne bude dalo ni izračunati koliko su para izgubili hrvatski ulagači ovog tjedna, i sad se to treba vratiti na nekakve normalne razine, pitanje je kad???? za tjedan !!! za mjesec!!! ili za koju godinu. I sam imam još nešta dionica koje sad stvarno nema smisla ni prodavati, jedino rješenje je čekati i kad se stvari smire pokušati smanjiti gubitak. Eto netko je na forumu spomenuo da ljudi naručuju veče količine eura u bankama za podizanje i sam sam među njima, jučer kad sam naručio za danas gospođa s kojom sam si dobar iskreno mi je rekla da nezna koliko če mi moči skupiti, sad idem podič koliko dobijem, a pišem kad se vratim



Eto, vidjesmo događaj (pad crobexa 13% u 5 minuta) kojega se ne pamti na burzama. Pokazali smo da smo nenadmašni i da se nitko s nama ne može nositi. Očito to smatramo svojom vrijednošću pa se ne damo poučiti ni od koga. Tko će nama kazati kako i kuda kada mi znamo najbolje…..

Još uvijek neću prodati svoje dionice. Ako ne budu koristile meni, koristiti će mojoj unučadi. Ne dam ih reptilima koji su zavladali tržištem…..

ili neka ne koriste nikome.

[/quote]

A ne. Koristiti će one nekome i to uskoro. Sve firme posluju dobro i za očekivati je da će poslovati i dalje dobro bez obzira na prestojeće poteškoće. Imaju punu zaposlenost, a i potražnja za njihovim proizvodima je stabilna. Ujedno nisu ni prezadužene pa će se lakše disati.

Meni pada na pamet da je ovo što se kod nas događa (najgrublje ponašanje na burzi) možda cijena ulaska u EU. Sada nas stranci mogu kupiti bez ikakvih problema i vladati s našim bogastvom zajedno s političkom vrhuškom.


Gledam nas – gledam ostale, moram priznati, da smo nenadje..ivi [lol] Prva lasta.. u biti je svijet vidio jučer CROBEX i svi su rekli ako oni mogu past 8 možemo i mi.. Ali danas dokazujemo, da smo zaista najbolji.

Vidiš zanimljivo, ali ja se bojim da ne bi danas Ameri rekli : jebote vidi one Hrvate drže rekord, ako oni mogu pasti 13 % možemo barem 15 % i tako dalje i tako dalje [smiley]

Malo šale ali šta nam preostaje, kako stari ljudi kažu, za par mjeseci ćemo se smijati ovome.

Da, da bail out – sad kad se dobilo keša sad se sve ruši,što više keša dobiju to će više srušiti :), čujem da traže još 700mld $, fino bit će jeftinjave……


Sad kad nema trgovanja možemo se više družiti na forumu. Nije svako zlo tako loše.

Istina. Evo stari investitorski:

Žena zove hitnu: "Muž mi ima temperaturu 39,8". Muž se iz kreveta javi u bunilu: "Ženo kad bude na 41 prodaj sve!".

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Postovani,
obavjestavamo vas da je, sukladno Pravilniku o obustavi trgovanja dionicama na burzama u Republici Hrvatskoj (N. N. 114 od 23. listopada 2006. i N.N. 55 od 30. svibnja 2007.), doslo do obustave trgovanja i pada cijene dionica KOEI-R-A, MDKA-R-A, SLPF-R-A, VDKT-R-A, ATPL-R-A, DDJH-R-A, DLKV-R-A, HDEL-R-A, IGH-R-A, INGR-R-A, JDPL-R-A, KNZM-R-A, LKPC-R-A, LKRI-R-A, MIV-R-A, TISK-R-A, ULPL-R-A.VIRO-R-A, ZVZD-RA, SNHO-R-A, LPLH-R-A, HT-R-A, TNPL-R-A, ERNT-R-A, LEDO-R-A, KORF-R-A, DIOK-R-A, ATGR-R-A, ADRS-R-A, PBZ-R-A, JDOS-R-A, CROS-R-A, KABA-R-A, JNAF-R-A, IPKK-R-A, BLJE-R-A, PTKM-R-A, SUNH-R-A.
O nastavku trgovanja biti ćete obavjesteni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21893

Dajte nek netko nazove ZSE i nek im objasni da je sutra subota [lol]



Ovo je neviđeno,pa da je od nas kriza krenula ne bi propali ovako nisko,nevjerovatno. [pray]
Ovo se viđa jednom u životu.

Nažalost ovo se ne viđa jednom u životu, tko je malo duže na burzi zna da smo već preživjeli slične stvari. Samo hrabro, držite se i sve će proći, da li godinu – dvije nije bitno, burza će se opet oporaviti !!!

[/quote]

Odkada je države Hrvatske,nije bilo ovakvog potopa. Ali kod nas nije takva kriza,bojim se samo što bi bilo da prava kriza dođe kod nas. [pray]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

ja vam kažem gdje je glavni problem kojeg vlad nije mogao ucrtati u svoje grafove…

dionice su se dobivale badava…recimo dlkv paketi od: 7200, 3600 i 1800…

igh također..njima se i te kako isplati prodavati…e sada nemreš im zabraniti i to je to…

mene počinje brinuti jedna stvar…
pazi ovu pesimistično razmišljanje:
Ameri su pali pod velikim kreditima, tko zna koliko je američka burza napuhana kreditima..???
pa ako su tako dizali krede za kuće onda su i za dionice…a to bi značilo ode sve kvragu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dobro jutro.. ima li sta novo na zse?? [yawn]

idući tjedan će bit bolje...

ma dajte molim vas ovo stvarno nije normalno… da mi margin ne cuca portfelj nebi se tolko ni uzbudivao ali ovako… ste vidli jucer na dnevniku, mmf smanjio ocekivanja sa 4.3 na 3.8 (ili tu negdje) rasta gdp-a za slj. razdoblje… uuu velike recesije u hrvata… kuna nikad jaca, al hrvati punih gaća!! [undecid]

Glory, glory, Man United!!

New Report

Close