Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam nas – gledam ostale, moram priznati, da smo nenadje..ivi [lol] Prva lasta.. u biti je svijet vidio jučer CROBEX i svi su rekli ako oni mogu past 8 možemo i mi.. Ali danas dokazujemo, da smo zaista najbolji.


Ovo je neviđeno,pa da je od nas kriza krenula ne bi propali ovako nisko,nevjerovatno. [pray]
Ovo se viđa jednom u životu.

Pa kud baš u našem [cry]



Mislim da je jedino rješenje ove situacije to da Hanfa uputi dopis svim brokerskim kučama o razlozima ovakvog stampeda.
Nakon što dobije odgovor, a isti će glasiti da je sve zbog podmire margin callova, Hanfa treba sa HNB-om dogovoriti da se problematični rok od 24 sata za podmiru minusa po margin callu privremeno stavi van snage.

Bojim se da inaće izlaza nema. [rolleyes]

neka produže rok za isplatu većih iznosa iz fondova. recimo da iznose koje povlače OMF-ovi iz OIF-ova mogu biti isplaćeni u roku 15 dana.

[/quote]

I to je dobra ideja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ima ko popis dionica u blokadi???

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Postotci pada su ruzni i na svim trzistima priblizno jednaki….ako smijem primjetit…mozda ce izgledat kao da se lovim za slamku spasa….mogu i zavarati…kako ?…pa bas zato sto su postoci a ne vrijednost pada ili rasta.
Sto je cijena manja to je manja promjena u cijeni potrebna da bi uzrokovala veci postotak…da pojasnim..npr…Ledo na 20000 padne 500 kn..izgubio je 2,5%..nitko se ne uzbudjuje…..Ledo na 5000 padne 500 kn…blokada/panika…katastrofa .
Nisam htio pametovat…samo trazim nesto da si kazem kako nije sve tako strasno….ne zamjerite

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zovite zse 4686800 i tražite da se zatvori burza, ja jesam

NEMA PREDAJE


U ova 4 radna dana crobex je pao oko -33%!!!
Pa ovako ne padaju indexi u zemljama gdje je izbio državni udar, građanski ratovi, potresi.
Hrvatski idioti još jednom nadmašili same sebe!

Ne stoje iza toga hrvatski idioti već stranci koji su nam kupili banke i vode većinu fondova u Rvata…hrvatski idioti samo odrađuju što im gazde narede…Na redu je pljačka veća od one privatizacije 90tih…posljednji čin.
Ma..sve si mislim kaj bi bilo da je SDP pobijedio…sad bi opet Jurčić i crveni kmeri bili krivi za sve.
Ali nema veze idemo dalje..dolje [bye]

Slika za pamćenje.

Jučer smo sa 150 milijuna kuna redovnog prmeta imali pad od -7,5%, a sad sa pišljivih 13 mil.kn pad od 13% !!
Ovo je čista maniplacija i ovo bi sve moralo biti poništeno,a burza danas zatvorena!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


ima ko popis dionica u blokadi???

previše ih je, ja sam brojao prije 5 minuta je bila 41 u blokadi. Skoro sve što se trgovalo.



Mislim da je jedino rješenje ove situacije to da Hanfa uputi dopis svim brokerskim kučama o razlozima ovakvog stampeda.
Nakon što dobije odgovor, a isti će glasiti da je sve zbog podmire margin callova, Hanfa treba sa HNB-om dogovoriti da se problematični rok od 24 sata za podmiru minusa po margin callu privremeno stavi van snage.

Bojim se da inaće izlaza nema. [rolleyes]

neka produže rok za isplatu većih iznosa iz fondova. recimo da iznose koje povlače OMF-ovi iz OIF-ova mogu biti isplaćeni u roku 15 dana.

[/quote]
ajd ne pricajte gluposti.. nalozi su stavljani 20% ispod prve kupnje i jucerasnje zavrsne, a SVI fondovi i trezori su se ocito dogovorno izmaknuli s kupnje.. i to sad kad dolazi 6 milijardi kesha od ine..

voit Ime munaa, Alien

I sad ti objasni djeci da nemaš za lizalicu i kinder jaje…. [bye]
Al idemo dalje, popodne kad Kauboj održi govor i naša vrla burzica se otvori, bit će bolje, hope so… [cool]

nema predaje!!!!!!!

New Report

Close