Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, vidjesmo događaj (pad crobexa 13% u 5 minuta) kojega se ne pamti na burzama. Pokazali smo da smo nenadmašni i da se nitko s nama ne može nositi. Očito to smatramo svojom vrijednošću pa se ne damo poučiti ni od koga. Tko će nama kazati kako i kuda kada mi znamo najbolje…..

Još uvijek neću prodati svoje dionice. Ako ne budu koristile meni, koristiti će mojoj unučadi. Ne dam ih reptilima koji su zavladali tržištem…..

Nikad ne bih povjerovala da če mi danas dionice biti u + bokadi…a gle,PUNT je to odradio…ma "potrporica" moja [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Pogledajte kako se onaj nalog koji je rušio INGRU odmah povukao nakon blokade
Pa vidi se da koriste svjetsku situaciju za konacnu pljacku, tko dade… APP sistem; ako prodje – prodje.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

nemojte vi ici demonstrirati pred hanfu i vladu
samo vi čekajte 0
sramota od države

rekao sam vam vec to prije 20 dana

al eto

bit ce bolje – u grobu

Postanite Eu-robovi

Magma sad u pozitivnoj blokadi, i punt, koji cirkus

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Eto, vidjesmo događaj (pad crobexa 13% u 5 minuta) kojega se ne pamti na burzama. Pokazali smo da smo nenadmašni i da se nitko s nama ne može nositi. Očito to smatramo svojom vrijednošću pa se ne damo poučiti ni od koga. Tko će nama kazati kako i kuda kada mi znamo najbolje…..

Još uvijek neću prodati svoje dionice. Ako ne budu koristile meni, koristiti će mojoj unučadi. Ne dam ih reptilima koji su zavladali tržištem…..

ili neka ne koriste nikome.


Eto, vidjesmo događaj (pad crobexa 13% u 5 minuta) kojega se ne pamti na burzama. Pokazali smo da smo nenadmašni i da se nitko s nama ne može nositi. Očito to smatramo svojom vrijednošću pa se ne damo poučiti ni od koga. Tko će nama kazati kako i kuda kada mi znamo najbolje…..

Još uvijek neću prodati svoje dionice. Ako ne budu koristile meni, koristiti će mojoj unučadi. Ne dam ih reptilima koji su zavladali tržištem…..


Nažalost prijatelju, da ih i hoćeš prodati izgleda da nemaš kupca. Kakav dan.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

ako ovo danas nije namjestaljka onda sam ja NAJVECA BUDALA NA SVIJETU

gotovo je

Nedavno sam prodao 70% portfelja na cijenama za koje su neki vikali "jesu li prodavaci normalni, kupovali po xxx prodajete za kikiriki"

Jucer sam bio nesto u ZABI, i 2 ljudi rezervira vece isplate kesa, a trecem koji je bio najblize meni zena pokusava objasnit kako sve hrvatske banke drze lovu u zabi, i nema potrebe da covjek dize devize (isto vecu kolicinu rezerviranu za sutra)

Gradani su navali po kes u fondove i banke, jedini nacin da ih se isplati je prodavanje za kikiriki, nakon danasnjeg dana i vikenda ce jos vise ljudi trcati u pon izvlacit kes



SVE DIONICE U BLOKADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EIG nije! [tongue]
[/quote]

PUNT je slobodan i ZDNK,sad bi to Bufy pokupio

Ljudi pa kaj se čudite mi smo jedan od najpokvarenijih naroda na svijetu…..ko
to još nije svatio s tim nekaj ne štima….


jebote kako ću se danas razbit od alkohola…da smanjim minus barem u glavi… [lol] [lol] [lol]

treba biti optimist u ova vremena…sada ću/ćemo barem biti dugoročni investitori..hehehe nećemo prodavati i kupovati neko dulje vrijeme.

jel?
ja cu trgovati …
vidim da se IGH opet priblizio LEdu ..
cjenovna razlika je 500kn.
sto je vrlo zanimljivo . razmisljam o prekrcaju.
ali ne, necu…
idem cugati. jebes prekrcaje.
[thumbsup]

New Report

Close