Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EVO ZA USPOMENU, KADA POPRAVIMO OVU ŠTETU ZA 10 GODINA DA NAS VESELI

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Apeliram na Hanfu i Karduma da zatvore burzu danas!!

Ovo će biti najveći pokolj u povijesti


evo zatvoreno [bye]

Samo sa 5 (pet) dionica iz crobexa jos nisu u blokadi…BLSC…INA…PODR..PTKM…ZABA ..slobodno zatvorite burzu….

Pozdrav

svi smo mi Crobex


…ajmo sad udahnuti duboko…popiti čašu vode…i reći sebi da ima i gorih stvari od ove… [smiley]

Ima, puno puno gorih.
Sutra fino na Gazde i harakiri

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da ipak treba zatvoriti ovaj shit na nako vrijeme, ekipa se ponasa kao da je u nedjelju sudnji dan… pa tko normalan stavlja tolike naloge kad kupnje nema…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Na ingri prva i JEDINA kupnja na 59 kuna, ovo treba dozivjet

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

jebote kako ću se danas razbit od alkohola…da smanjim minus barem u glavi… [lol] [lol] [lol]

treba biti optimist u ova vremena…sada ću/ćemo barem biti dugoročni investitori..hehehe nećemo prodavati i kupovati neko dulje vrijeme.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kakvi su ovo prosli nalozi.. treba sve transakcije ponistit, hanfa i upravo zse-a ovo vam je zadnja sansa da nas bar malo spasite!! ako ovo nije dovoljno za obustavu trgovanja za danas neznam sta je..

a mirovincima mogu samo da… [angry]

Glory, glory, Man United!!


SVE DIONICE U BLOKADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EIG nije! [tongue]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Ivana 7:
– Danas sam pak prodavala isto manje likvidne, al su jučer bile likvidne, pa su u međuvremenu postale isto manje likvidne kao i one što sam ih jučer prodavala, kužite!?

– Halo, dal me kužite, joooj, dal itko …, nema veze, …

– I love this game
[lol]

Jel Ivana7 bila jučer navečer na televiziji?! Medijska faca….?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


SVE DIONICE U BLOKADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zakon!

ovo je smijesno….
neozbiljno…
ajd da se nesto dogovore na onom sastanku…

To će biti taj dan…..

Kad nema bida, kad nemate kome prodati. Preko 30 blokada sa manje od 10 milja prometa.

New Report

Close