Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo sam si natočio jednu čašicu… a i boca je ispred mene… prestao sam pljugati, al sam si zapalio jednu i gledam vragu u oči.
Umri muški: 5 i posljednji dio!
Sretno.

Apeliram na Hanfu i Karduma da zatvore burzu danas!!

Ovo će biti najveći pokolj u povijesti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Eu smanjuje minus!!!!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

gluposti, ameri padaju jer znaju kakav ce biti FI od GE, i zato sto GM propada.. nista nova u biti.. a mi?

novoselec i ekipa jedino mogu pociniti kolektivno samoubojstvo.. a cini se da to i rade..

dinku je ionako vrijeme da guli u zatvoru… a ocito mu se zuri da ga tamo i strpaju..

voit Ime munaa, Alien

isuse pogledajte ask tsunami na ingri

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Do 12 možemo na kavu i mirogojčeka….

Kavu možemo preskočiti

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

i kao prošli petak kako smo rekli i DANAS JE NOVI DAN, od prošlog novog dana tko je kupio a nije prodavao barem -25% ,e za slijedeći petak ne znam možda 60 % ,radimo ko Balkan expres a Damir govori kao da je vlakovođa,jedino nitko ne zna tko je minirao [b]mostich[/b] i koliko je daleko provalija

dosta se spominje termin ovca, i ovdje je jedina situacija gdje možeš imati i ovce i novce, a tko je sve do sada ošišan ili će biti to će se vidjeti do Nove godine i koristim priliku da Vam svima prvi istu i čestitam,

koliko ja vidim šiša se od istoka do zapada preko Europe sve na istu mjeru ,pa evo ovim putem apeliram na sve stručnjake koji se ovdje malo razbacuju znanjem uključite se i
SPASITE SVIJET, čovječanstvo će Vam biti zahvalno, i još samo jedno da zaključim, u prošli petak je odluka kongresa bila po mišljenju mnogih presudna,danas ne vrijedi ni cent ili još nisu sjele pare, možda ne znaju preko koje banke da uplate [pray] [thumbsup]

ovo neće vratiti ni trilijarda kuna u 3 godine naredne

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


isuse pogledajte ask tsunami na ingri

ba sam htio reci jazovka na HT-u i ini.Poneke dionice vise ni nemaju bid-a,jedan viro ima samo 9 ponuda.Strasno
i atlanska je jazovka [cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Zatvorite burzu, to je jedino rješenje, nisam mislio da ču to ikad predlagati

Svojevremeno, prije nekoliko tjedana, mjeseci, mislio sam da "nasi" gospodari rata vise ne vladaju situacijom, ali sada mislim da ce ovo ipak stati jednog dana kad oni kazu.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

dududududu nema nam pomoci, dudududududu, dududududududu

Cuore Sportivo

New Report

Close