Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj molim te u kakvo si ti znanje ulagao i kakve uopće znanje ima veze sa ovim, atlanska ne bi ovak izgledala prije godinu da su joj sve brodove torpedirali, kakvo znanje i kakve ovce

Hoće li ZSE danas otvorit?

Sve uz popust od 10-20%…..Europa bas tako krenula

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Nemojte se kolega zaletati i vrijeđati optimiste koji su kupovali prije samo 3 dana, da se vama ne dogodi nešto slično u iduća 3 dana:)
NHF

Kupovao sam i jučer i nije mi uopće žao, kupovat ću i danas, a možda i u ponedjeljak (iako ne vjerujem), ali sam kupovao jer su mi ove cijene prihvatljive.
Tako da me nije brige dokle će padati i koliko još jer ću opet dokupiti, dno nitko ne može pogoditi, ali svatko može sebi odrediti prihvatljive cijene na kojima ulazi i s kojom količinom novca!
Naravno, isto tako ću i prodavati, postepeno i na svakom nivou određenu količinu dionica, a mnogima će tek tad biti vrijeme za kupovinu!
Ne bježim od toga da sam u minusu (pa tko nije?) ali kakve su to nebuloze "zatvorite burzu", pustite one koji još imaju keša da ga spizde i smanje si ulaz ako ništa drugo!
Sretno svima!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Neznam tko je ovdje sad najluđi ,mi što kupujemo ,ovi što prodaju ili ovi što ostaju u dionicama.

@ misko

Dao Bog da ti Kardum danas otvorio burzu. [lol] [lol] [lol] [lol]

Do 12 možemo na kavu i mirogojčeka….

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zna li tko kada i kako krece likvidacija OIF koji su ispod zakonskog minimuma imovine?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Zna li tko kada i kako krece likvidacija OIF koji su ispod zakonskog minimuma imovine?

Kažu neki onda kad su tri mjeseca ispod 5 mil.kuna ukupnoga kapitala. [sealed]

predložio bi onima koji danas ne namjeravaju prodavati svoje dionice neka ugase kompjutore i prime se nečega manje stresnog i korisnijeg od buljenja u MOSTICh i ovaj forum.

strpljen..spašen Time is on my side

Apeliram na Hanfu i Karduma da zatvore burzu danas!!

Ovo će biti najveći pokolj u povijesti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Apeliram na Hanfu i Karduma da zatvore burzu danas!!

Ovo će biti najveći pokolj u povijesti

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close