Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, vidim da nema novim prijateljstava u sitne sate [thumbsup]

Mislim da sutra nece biti blokada jer ce se mirovinski postaviti na -9.90 i kupice sve redom a svima je jasno da ce se trend uskoro promjenit jer ovoliko dana pada je neizdrživo ali poslje ovoga doce jaki skok cjena i onda opet korekcija cjena e sad koce pogodit dno to je LUTRIJA ja sam danas kupovo DLKV-R-A a sutra cu ATPL-R-A i to mi je zadnji keš slobodan [sealed], NADAM SE DA CE BITI OPORAVAK. Najveci rizik je ———NERISKIRATI. LAKU NOC!!!!!!!

Idemo u postindustrijalizam, pa trebali bi se veseliti…

Kardume nemoj danas niti pomišljat otvorit burzu! Nazovi Samodola i dogovorite se! Tako je najpoštenije.
Slomi ključ u bravi. Ištekaj utikač od servera. Podmetni požar.
SAMO NE OTVARAJ!!!!
NE OTVARAJ!!!!

Da li su OIF napokon sve isplatili mirovinskim fondovima….? Ima li gdje taj podatak, gosp.Petrov?
Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ivana 7:
– Danas sam pak prodavala isto manje likvidne, al su jučer bile likvidne, pa su u međuvremenu postale isto manje likvidne kao i one što sam ih jučer prodavala, kužite!?

– Halo, dal me kužite, joooj, dal itko …, nema veze, …

– I love this game
[lol]

Ovo me podsjeća na jednu situaciju iz prošle zime. Idem ja tako s polućelavim gumama i počne padati snijeg. A ja avanturista, zaletim se i prođem prvo brdo. Spust s brda je bio malo veći na drugu stranu nego uspon, a drugo brdo isto tako veliko. I ja zaštekal između 2 brda (a nisu sise:). Najbolje..u takvoj prirodnoj depresiji, telefon nema signala. I zato lijepo sjedala dolje, odmorite se i pričekajte ralicu [thumbsup]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

A evo i prikaz brda u amerikanaca. Graf ko Zagorje:)

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Kardume nemoj danas niti pomišljat otvorit burzu! Nazovi Samodola i dogovorite se! Tako je najpoštenije.
Slomi ključ u bravi. Ištekaj utikač od servera. Podmetni požar.
SAMO NE OTVARAJ!!!!
NE OTVARAJ!!!

Evo opet genijalaca sa zatvaranjem burze! Što je niste zatvarali prije godinu dana, ha?
Daj skinite se više s takvim glupostima i pustite nas da kupujemo, ko vam je kriv što niste ulagali u znanje i što ste opet spremni za šišanje!
I BTW, Kardum je glasnogovornik a ne Sveti Petar s ključevima![tongue]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Kardume nemoj danas niti pomišljat otvorit burzu! Nazovi Samodola i dogovorite se! Tako je najpoštenije.
Slomi ključ u bravi. Ištekaj utikač od servera. Podmetni požar.
SAMO NE OTVARAJ!!!!
NE OTVARAJ!!!

Evo opet genijalaca sa zatvaranjem burze! Što je niste zatvarali prije godinu dana, ha?
Daj skinite se više s takvim glupostima i pustite nas da kupujemo, ko vam je kriv što niste ulagali u znanje i što ste opet spremni za šišanje![tongue]
[/quote]
Nemojte se kolega zaletati i vrijeđati optimiste koji su kupovali prije samo 3 dana, da se vama ne dogodi nešto slično u iduća 3 dana:)

NHF

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ivana 7 u proljeće:

– Danas sam prodavala uglavnom one najlikvidnije, ne bi vjerovali, 24 sata se prodaje ko lud.

– I love this Game
[lol]

EROZIJA
Ina: U samo šest dana "nestalo" 5,6 milijardi kuna tržišne vrijednosti
Autor/izvor: Siniša Malus
ZAGREB – Reče danas potpredsjednik Vlade Damir Polančec kako vrijeme radi za hrvatsku Vladu zbog pada vrijednosti MOL-ovih dionica.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-u-samo-sest-dana-nestalo-5%2c6-milijardi-kuna-trzisne-vrijednosti,27216.html

New Report

Close