Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel to Galinec na Z1? ili ja gledam reprizu, valjda ne…

Tko hoće, može..


koliki su redovi na Savskom mostu? da odem na Mladost ako je tamo gužva? [bye]

Stani se na bid i fondovi će te utopiti u dionicama. Been there, done that…

[img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/under_10.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Vjeko zaključao Iveka sad i mene,ja sam namjerno počeo pisati i upozoravati na ovaj potop…umjesto da iskusne kolege pomognu sa savjetima počelo se moderirati i zaključavati,meni ne smeta dobro jedrim kroz ovu oluju,žao mi neiskusnih,šaljite na privatno kome god nešto treba pozdrav

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Vjeko zaključao Iveka sad i mene,ja sam namjerno počeo pisati i upozoravati na ovaj potop…umjesto da iskusne kolege pomognu sa savjetima počelo se moderirati i zaključavati,meni ne smeta dobro jedrim kroz ovu oluju,žao mi neiskusnih,šaljite na privatno kome god nešto treba pozdrav

Tako su nam i brlog "zaključali", a taman nas je medo počeo učiti i upozoravati. SMRC

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

trebali bi zatvoriti burzu.
nema razloga da se to ne napravi.
ovo nije trzisno natjecanje ili bilo koji oblik normalne ekonomije.
ovo je panika kojoj nije mjesto u ozbiljnim poslovima….


Nisam nikoga zvala , i ne trebam kredite….ali ipak me zanima, margin krediti – sada se lako dobivaju?
KOje banke ih daju najbrže… a koje su ih davale, a sad ih ne daju ..?

pODRAVSKA DA BEZ BEDA!

KULEN NIJE SALAMA

Jedva čekam da mi Kardum kaže kako je ZSE zdrava jer je likvidnost dobra. [lol]

Surround all arround when it hits the ground

Dionička društva liječiti če nas IZDAŠNIM DIVIDENDAMA !!! DIVIDENDE ….samo DIVIDENDE nas
mogu spasiti …. ne moramo prodavati dionice……cijene će se podići uskoro….samo najavite
izvanredne DIVIDENDE..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dionička društva liječiti če nas IZDAŠNIM DIVIDENDAMA !!! DIVIDENDE ….samo DIVIDENDE nas
mogu spasiti …. ne moramo prodavati dionice……cijene će se podići uskoro….samo najavite
izvanredne DIVIDENDE..!

ko ti moze dati dividendu?
ht, simens, ericson, i ko jos?
ostalo je sirotinja,,,,


trebali bi zatvoriti burzu.
nema razloga da se to ne napravi.
ovo nije trzisno natjecanje ili bilo koji oblik normalne ekonomije.
ovo je panika kojoj nije mjesto u ozbiljnim poslovima….

treba zatvoriti burzu dok ne sjedne lova od INE


Zato su tu masoni, oni najboilje ziđu. Ono što mi je interesantno je cijena zlata. Ako je takva frka, zašto zlato nije već na 1300$


Ovo sa zlatom nije slučajno. Sjeti se spike sa naftom. Također su svi parametri govorili suprotno. Samo ovaj put ne da ziđu nego jako dobro raziđavaju svjetski financijski sustav u svoju korist. Vidjećemo uskoro koje će banke opstati odnosno gdje su.
[bye]


dOBAR POST

KULEN NIJE SALAMA


trebali bi zatvoriti burzu.
nema razloga da se to ne napravi.
ovo nije trzisno natjecanje ili bilo koji oblik normalne ekonomije.
ovo je panika kojoj nije mjesto u ozbiljnim poslovima….


Treba razapeti petokraku na ulazu u sabor i zatvoriti Samodola! Nažalost ove dvije želje su se sukobile s interesima. Nit je Samodol kapitalist niti sabor konunistički.
Bilo bi dobro da uopće opčenito ne kupujemo ili prodajemo nego umijesto dionica i dividendi ina dijeli bonove. Uh ta nostalgija baš mi paše, bolje nego kakav film. Kako bi bilo da samo vatamo ladovinu i da dvoje troje surfaju po ftsiju i dowu i daxu pa da te glave brinu oće li ih ko koknuti za te pare a nama nebi NIŠTA FALILO. a ŠTA NAM JE PRIJE FALILO,nE?

KULEN NIJE SALAMA

New Report

Close