Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jenkiji dobro padaju to me veseli što brže i jače padaju prije će se zaustaviti.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



Strašno, pa vi ste još u dionicama, pozdrav od ekipe s forexa!

Kako god okreneš, nama će bar nešto ostati. A na dulji period zarada je sigurna.

Ti ćeš iznijeti gaće na štapu, samo to još ne znaš. [img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/biggri10.gif[/img]
[/quote]

Najvažnije je da čovjek vjeruje u ono što piše, bez obzira da li je to stvarno ili nije.

Suosjećam sa svima nama, jer mi je onaj ostavljeni manji dio portfelja, u par tjedana roknuo "samo" 44% dolje, a forex me je izvukao.

A ono ispod pojasa stoji i djelomično je mazohistički!

Jako dobro štivo i uvelike točno!!!!
Obvezno pročitati!!!


Recept za oporavak dionica i Crobexa u sedam koraka za 12 milijardi kuna

Vaš link

ajde, ajde ekipa što ste se smrzli…
samo vam je lova pred očima [thumbsup]
jučer dan nezavisnosti, a ni jedna čestitka nije pala [angry]
uvijek se sjetite 91 i kako je onda bilo i ovo na burzi zadnjih dana je ku..c od ovce [thumbsup]
bit će bolje… [wink]



Strašno, pa vi ste još u dionicama, pozdrav od ekipe s forexa!

Tih 15% koje ste odradili u 3-4mj mi bez problema napravimo u jednom danu, sad dal je plus ili minus nije bitno, bar sami radimo sa svojim novcima i svakog trenutka možemo van!

Vi sa forexa morate svoje novce šverat na neki strani račun i dobijete neke bjanko kartice sa kojima kao možete dizati novce na bankomatu i tko zna još kakve kemije morate raditi da bi možda izvukli 5% mjesečno.

Pročitao sam tu na forumu dobru poslovicu za vas sa forexa:
" U tuđoj ruci samo kurac raste"

[/quote]

Prvo raste 21%, ali mjesečno, i odmah se reinvestira!

Drugo uvijek je plus 21% mjesečno! Uvijek se može izvući van: coitus interaptus!

Treće je lupetanje o nekim karticama!

A četvrto, da li si ikad pomislio u čije si ruke svoj kurac (lovu) stavio, kada si kupio dionice na ZSE, ja o tome već duže razmišljam, a i društvo s ovog foruma!?

Ameri danas lijepo krenuli s +2% pa nakon što su vidjeli kod nas -7,5 odoše i oni za nama jednakom mjerom. Mislim da smo i padobran izgubili u ovom padu.



Zašto na Mladost?

zato što će sutra i posljednji mohikanci, koji su se kao i ja na apaurinima zadnjih dana suzdržavali od toga, udariti po bidu i otići ćemo kvragu.
[/quote]

Kakve veze ima Mladost s time?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Moram priznati da se ovo rijetko vidi: DJIA -7.33 % ( 8.579 ) A pola sata prije bio je -3.5%.
A što ćemo mi sutra ????
Srećom je sutra petak ( a burza ne radi subotu i nedjelju za razliku od crkvi ) [thumbsup]


Moram priznati da se ovo rijetko vidi: DJIA -7.33 % ( 8.579 ) A pola sata prije bio je -3.5%.
A što ćemo mi sutra ????
Srećom je sutra petak ( a burza ne radi subotu i nedjelju za razliku od crkvi ) [thumbsup]

zlato je u zadnjih sat vremena poprilično skočilo … http://www.kitco.com/charts/livegold.html .. ne radi burza ali će g7orica zasjedati

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Moram priznati da se ovo rijetko vidi: DJIA -7.33 % ( 8.579 ) A pola sata prije bio je -3.5%.
A što ćemo mi sutra ????
Srećom je sutra petak ( a burza ne radi subotu i nedjelju za razliku od crkvi ) [thumbsup]

Jučer sam rekao da će Crobex na -10 % i za to dobio jadne ocjene, a danas smo pali skoro tih 10 %.

Sutra idemo također 10 % dole a možda i koji postotak više, pa valjda smo mi veći paničari i jadnici od Amera , ako su oni išli – 7,33 % mi moramo barem -12 %.

Možete li mi pobliže objasniti o čemu se radi u tom forexu? Čuo sam više puta za to ali mi nije jasan princip ulaganja.

ajmo malo utjehe nabacit…ha, teška su vremena…ja vec izgubio predovoljno…al nek ide do kraja..ko ga hebe…[thumbsup] [lol]
samo najveći mi je problem što burzu ne mogu zatvorit i ne pratiti…moram pogledat..i onda se zifciram… [angry]

mislim da je vrijeme da ivek počne pisati pod nicom ivek1234…dosta se njegovih prognoza ostvarilo… bilo bi zanimljivo ćut buduće prognoze…kolko mi se čini nisu ni trendsignali daleko… [lol]

ostanite mi dobro [wink] [thumbsup]

... otišli su bikovi uzalud ...

New Report

Close