Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nažalost sam sve predvidjeo zadnjih mjesec dana,bojim se i napisati što slijedi do ljeta!!!

Kojeg ljeta, pa tek zima slijedi? Jel se ti to iz Afrike spajaš? Zimbabwean Stock Exchange (ZSE)? [img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/biggri10.gif[/img]
[/quote]

Imaš za ovo paket T-HT-a od mene [thumbsup] [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




jedno pitanje..kako se osječaju branitelji?

bojim se da oni redom prodaju svoje udjele…
vide da su opet u minusu a burza nigdje..

još nam samo treba da se objavi da je bf pred likvidacijom…hmmm

Hvala na pitanju, ja se osječam prilično dobro [thumbsup]

Poprilično sam razočaran ZSE-om, ali što se tiće BF-a tu sam dobro i veselim se danu kada će sjesti još po 7% dionica Drž. firmi koje će biti privatizirane, a naročito HEP-u i Hr šumama!
[/quote]
E ako privatiziramo šume onda idem ća iz ove us#ane zemlje!
[/quote]

E, moj kolega…što kažeš na ovaj popis:

Prema Zakonu o privatizaciji iz 1996. godine u Fond se, pored dionica HT-a i INA-e, trebaju
prenijeti i sljedeće dionice:
• 7% dionica Hrvatske elektroprivrede
• 7% dionica Hrvatskih pošta
• 7% dionica Hrvatskih šuma
• 7% dionica Hrvatskih željeznica
• 7% dionica Hrvatskih cesta
• 7% dionica Hrvatske radiotelevizije

ps.
Nešto sam načuo da u americi za 10 000 usd možeš kupiti cijelo imanje, ali se moraš požuriti dok je još Bush na vlasti [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Evo i Dow Jones ispod 9000 bodova. Nije dobro, danas je sve krenulo u zelenom ( EU završila u solidnom crvenom ) a Amerika opet u banani. Može se samo naslutiti da ni sutra nećemo biti baš u plusu.

Meni se čini da će crni drukeri i ziheraši uletiti 100 % kao udjelničari
točno tri minuta prije smaka svijeta [lol] [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Evo i strukture imovine mirovinaca. Primjećuje se veliko povećanje ulaganja u strane obveznice.
Očito se ni njima ne da previše riskirati.

Ako imaš najavu recesije i pad inflacije onda obveznice postaju jako atraktivne. Nije trebalo biti previše pametan pa predvidjeti da će ECB rezati interest rate. Ako nafta nastavi padati iće toga još više u obveznice.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

koliki su redovi na Savskom mostu? da odem na Mladost ako je tamo gužva? [bye]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

eto nama za sutra:

MMF smanjio očekivanu stopu rata s 5.2 na 3.8% za 2008.
i dakako 3.7% za 2009.
na sto burza vec reagira i ukalkulirava se u buduče posl. rezultate.trenutne multiple ne važe.


koliki su redovi na Savskom mostu? da odem na Mladost ako je tamo gužva? [bye]

guzva je svugde jer ljudi ocekuju da za pozdrav cuju rekvijem
pofuk

Zašto na Mladost?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto na Mladost?

zato što će sutra i posljednji mohikanci, koji su se kao i ja na apaurinima zadnjih dana suzdržavali od toga, udariti po bidu i otići ćemo kvragu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]
[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Strašno, pa vi ste još u dionicama, pozdrav od ekipe s forexa!

Tih 15% koje ste odradili u 3-4mj mi bez problema napravimo u jednom danu, sad dal je plus ili minus nije bitno, bar sami radimo sa svojim novcima i svakog trenutka možemo van!

Vi sa forexa morate svoje novce šverat na neki strani račun i dobijete neke bjanko kartice sa kojima kao možete dizati novce na bankomatu i tko zna još kakve kemije morate raditi da bi možda izvukli 5% mjesečno.

Pročitao sam tu na forumu dobru poslovicu za vas sa forexa:
" U tuđoj ruci samo kurac raste"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close