Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto ti ga.Dok mi u hrvatskoj tražimo krivca, S&P 500 -2%.Toliko o Davidsovom grahu.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

@looka borna
Ma,ništa ti nisi propustio.Samo si previdio da je braniteljski fond INU prodao po 2800 a 17.10.će ju moć kupiti po puuuno nižoj cijeni.E, a tko prodaje po toj cijeni, to ja nikad neću saznati.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


"Najgori trgovinski dan u ovoj godini spustio je Crobex na 2460,56 bodova ili golemih 7,59 posto. Redovan promet dionicama dosegnuo je 151 milijun kuna, što bi moglo predstavljati konačnu rasprodaju paničara, nakon čega možemo očekivati razdoblje stabilizacije. No opet, možda nam domaće tržište kapitala pripremi novo iznenađenje. "

Podjelit će božičnicu [wink]


i bonuse promet je bio solidno dobar ove godine

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


svaka pozitivna vijest če se koristiti za privid oporavka pa iskrcaj !
trenutno niko ne želi papire osim koji moraju

ni vrli fondovi pa kako to?, kupovali su masovno u blok transakcijama na pikovima, inu otkupnljivali iznad 1900 s desecima milja prometa ili poslije ponude mola po 2840 s 35 milja dnevnog prometa a sad nista…
kad ce se stavit na kupnju kad mafijasi- frendovi se natovare?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine.

Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.
[/quote]

Potpisujem. S dodatkom: vani su drzave reagirale kakvim takvim pokusajem spasavnja trzista, a kod nas…
[/quote]

Pa i nas je vlada spasila. Što bi tek bilo da nema MOLa i njegovih 2800, INA bi sad pala na 1500, možda i manje, s njom bi i ostale dionice još više potonule. Ovako nam stiže za koji dan svježi kapital koji će nas koliko toliko izvući od kataklizme.



sutra se vrtimo oko nule,moguće je i da smo u malom plusu povremeno,no pred zatvaranjem lagano u crvenom,prodavači su danas bili agresivni čini mi se da još imaju municije…

Jel ti to iz graha, ili iz kave?
[/quote]

Nažalost sam sve predvidjeo zadnjih mjesec dana,bojim se i napisati što slijedi do ljeta!!!

Glasnogovornik IGH na neodređeno



svaka pozitivna vijest če se koristiti za privid oporavka pa iskrcaj !
trenutno niko ne želi papire osim koji moraju

ni vrli fondovi pa kako to?, kupovali su masovno u blok transakcijama na pikovima, inu otkupnljivali iznad 1900 s desecima milja prometa ili poslije ponude mola po 2840 s 35 milja dnevnog prometa a sad nista…
kad ce se stavit na kupnju kad mafijasi- frendovi se natovare?

[/quote]

Kakve veze ima na kojim su pikovima fondovi kupovali.
Svalit će minus na udjelničare i uzeti još izlaznu proviziju, i kraj priče.
Puno ljudi će zbrisati sa burze.

i novinari pali u depru…

Analiza: Nema nam pomoći

Nikola Sučec
nikola.sucecatcharbusiness.hr 09.10.2008 09:25

Najgori trgovinski dan u ovoj godini spustio je Crobex na 2460,56 bodova ili golemih 7,59 posto. Redovan promet dionicama dosegnuo je 151 milijun kuna, što bi moglo predstavljati konačnu rasprodaju paničara, nakon čega možemo očekivati razdoblje stabilizacije. No opet, možda nam domaće tržište kapitala pripremi novo iznenađenje.

Glasnogovornik IGH na neodređeno




sutra se vrtimo oko nule,moguće je i da smo u malom plusu povremeno,no pred zatvaranjem lagano u crvenom,prodavači su danas bili agresivni čini mi se da još imaju municije…

Jel ti to iz graha, ili iz kave?
[/quote]

Nažalost sam sve predvidjeo zadnjih mjesec dana,bojim se i napisati što slijedi do ljeta!!!
[/quote]

Daj slobodno.Već sam doživio i proživio NNNI.(ništa nas ne smije iznenaditi)

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

@davids
Jel to Nikola ima neki insajder? [wink]


Nažalost sam sve predvidjeo zadnjih mjesec dana,bojim se i napisati što slijedi do ljeta!!!

Kojeg ljeta, pa tek zima slijedi? Jel se ti to iz Afrike spajaš? Zimbabwean Stock Exchange (ZSE)? [img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/biggri10.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


i novinari pali u depru…

Analiza: Nema nam pomoći

Nikola Sučec
nikola.sucecatcharbusiness.hr 09.10.2008 09:25

Najgori trgovinski dan u ovoj godini spustio je Crobex na 2460,56 bodova ili golemih 7,59 posto. Redovan promet dionicama dosegnuo je 151 milijun kuna, što bi moglo predstavljati konačnu rasprodaju paničara, nakon čega možemo očekivati razdoblje stabilizacije. No opet, možda nam domaće tržište kapitala pripremi novo iznenađenje.

E, to nije loše.
Naime, burza će se oporaviti tek onda, kad i zadnji optimist postane defetist.Nisam ovo sam smislio, samo prenosim što sam pročitao.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close