Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


majke ti mile, pa imamo 105 miliona prometa , a jos ni ameri nisu otvorili…
ovo bi moglo biti veselo….
koji je rekord trgovanja (kolivcina prometa) na ZSE u jednom danu?

29.06.2006. milijardu i 360 milijuna kuna _redovnog_ prometa u jednom danu. Zlatno vrijeme ZSE-a… a uskoro će brokeri skupljati boce po smeću okolo, kako je krenulo. Uzgred, taj dan je Crobex zatvorio na 2.668,86, skoro identično zatvaranju prekjučer.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine. Vidjet cemo uskoro. Naravno i kriza u svijetu tu ima utjecaja. Ali sto je previse – previse je.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine.

Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

zbrajao sam malo promete na ZSE …
od 1.9.2008. – 09.10.2008. 3.958.816.000 kn !!!
kako to protumačiti ? loše? dobro?
samo danas je protrgovano sa preko 128.000 dionica HT-a , a da ne govorimo kolike su količine za ostale dionice uz ove cijene…jednostavno ne mogu vjerovati da bi netko toliki novac bacao u vjetar i zato sam nepopravljivi optimist , možda oporavak neće biti brz ali ga jednostavno mora biti…

NOVAC OD INE DOBIT ĆE: – mali dioničari, fondovi, mirovinci,fond branitelja, koliko je to novaca ?

Koji dio od toga MOL hoće zamijeniti ? Koliko je to financijski?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pozdravko !!moze od nekoga informacija kako su "mirotvorci" tgovali ovih dana i kadi da to gledam da vas ne tlačim


Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.

Naravno da situacija u svijetu ima utjecaja. Pa i to sam napisao gore. Ali situacija u svijetu se bas ne preslikava kod nas. Tocnije, preslikava se samo kad svijet pada.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine.

Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.
[/quote]

Potpisujem. S dodatkom: vani su drzave reagirale kakvim takvim pokusajem spasavnja trzista, a kod nas…




Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine.

Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.
[/quote]

Potpisujem. S dodatkom: vani su drzave reagirale kakvim takvim pokusajem spasavnja trzista, a kod nas…[/quote]

To je zato što oni vani imaju države,a mi banana republiku
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE





Meni se sve cini da je ovo rusenje kako bi se sto vise pokupilo s lovom od Ine.

Je, kako su samo majstorski srušili Nikkei za 9% neki dan, pa će se sad s lovom od Ine jeftino nakrcati japanskih kompanija… *NOT*

Ljudi, prijateljski savjet, prestanite tražiti krivce i neprijatelje i počnite gledati razvoj situacije vani. Dok se vani situacija ne stabilizira, teško ćemo i mi u oporavak. Istina je okrutna, ako ameri mogu padati po 5% dan za danom, sigurno možemo i mi. Cijeli svijet se usrao u gaće i nitko još ne zna jel to opravdano ili ne, vrijeme će pokazati.
[/quote]

Potpisujem. S dodatkom: vani su drzave reagirale kakvim takvim pokusajem spasavnja trzista, a kod nas…[/quote]

To je zato što oni vani imaju države,a mi banana republiku
[bye]
[/quote]
koliko god mi je tesko to napraviti ali eto i ja potpisujem
pofuk


Naravno da situacija u svijetu ima utjecaja. Pa i to sam napisao gore. Ali situacija u svijetu se bas ne preslikava kod nas. Tocnije, preslikava se samo kad svijet pada.

Uspoređivanje burzi je egzaktna nauka. Ja sam da potvrdim teoriju (prvenstveno sam sebi, pa onda podijelio i s drugima) postao neki dan usporedbu američkog S&P500 i Crobexa gdje se vidi da se zadnjih mjesec – dva pratimo 100%. Korelacija bi valjda bila 1.00 da je neki još sposobniji matematičar ide izračunati.

Ako ti uistinu misliš ovo što tvrdiš pošalji grafikon gdje se to vidi, da svi vidimo. Nisi valjda lupio i ostao živ?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



Naravno da situacija u svijetu ima utjecaja. Pa i to sam napisao gore. Ali situacija u svijetu se bas ne preslikava kod nas. Tocnije, preslikava se samo kad svijet pada.

Uspoređivanje burzi je egzaktna nauka. Ja sam da potvrdim teoriju (prvenstveno sam sebi, pa onda podijelio i s drugima) postao neki dan usporedbu američkog S&P500 i Crobexa gdje se vidi da se zadnjih mjesec – dva pratimo 100%. Korelacija bi valjda bila 1.00 da je neki još sposobniji matematičar ide izračunati.
[/quote]
Evo opet da ne tražiš, gdje ti sad tu vidiš da se preslikava samo kad svijet pada:

[img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/crobex10.png[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close