Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jedino što bi netko ko vas čita kolega tigrus i nedajbože kupi nešto na vaše nadrukavanje, danas skakao bunji jumping bez štrika s šibenskog mosta

mozda da, ali mozda i ne…
ne zaboravi da je 70% mog portfelja jos uvijek HT.
ok?
vec sam davno napisao da malim ulagacima portfelj treba biti barem 80% od HTa.
imam 5 milijardi razloga za to. i svake godine jos oko 2,5 milijarde novih razloga.

ova moja zeka peka sa ledom, i ostalim volatilnim dionicama je zbog adrenalina.
kladim se na rast, pa sto bude.
iako po FA vrijede puno vise od sadasnjih razina…
[thumbsup]

@Barbosa
esej ti je Ok jedino se potkrala maaaala greskica pod "…naše firme i banke…" [bye]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


ovo je spektakularno ;)) ..

svaka čast ljudima kaj prodaju bilo što ispod crobexa 3.500-4000 .. respekt .. ili umirete od gladi ili očekujete smak svijeta .. a kad je crobex bio 5000-5300 lupalo se po asku kao ludo ..

ovo zadnjih 9 mjeseci je spektakl ; isplatilo se, biti živ i pratiti crobex od 5400 do 2400 .. respekt .. :))

Točno kolega jedna ne procjenjiva škola je to bila. Ni Orsag to na taj način ne može studentima dočarati.

who dares, wins


Barbosa:
"Svi ste, Gospodo, opsjednuti teorjama urote da nas netko pljačka ili manipulira tržištem radi šortanja!

U normalnim uvijetima funkcioniranja TK te i takve manipulacije su najnormalnija pojava, koje svi mi sa malo više iskustva otprilike znamo prepoznati , a neki od nas ih znaju i vrlo dobro unovčiti!"

Ajde fala Bogu da ima iskusnih kojima su pojave pljačke i manipulacije najnormalnija stvar.

Kada bi počeli nabrajati nenormalne ili nepravedne stvari koje su u Lijepoj našoj postale najnormalnije onda bi popis istih bio predugačak za ovaj post koji je limitiran sa 4000 znakova!

Da se mene pita, ja bi odmah ponovo otvoroi Goli otok, samo se bojim da bi bilo premalo mjesta na njemu za sve one koji bi trebali biti tamo!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ovo je spektakularno ;)) ..

svaka čast ljudima kaj prodaju bilo što ispod crobexa 3.500-4000 .. respekt .. ili umirete od gladi ili očekujete smak svijeta .. a kad je crobex bio 5000-5300 lupalo se po asku kao ludo ..

ovo zadnjih 9 mjeseci je spektakl ; isplatilo se, biti živ i pratiti crobex od 5400 do 2400 .. respekt .. :))

što bi rekli u jednoj reklami "NEPROCIJENJIVO"


Po meni sprema se najgore sranje…..stampedo na fondove i totalni krah burze ala
srbija……mislim da se više nemožemo izvuć, reklo bi se the end……
grobi izgleda prema 1000
Ovakva brza propast me moram priznat iznenadila….

Evo jedan on ovih što su danas prodavali
[cool]

Šteta što Srbija nema lovu od INE, OMF, i u Srbiji se sprema davanje dionica džabe narodu

Ja se danas odlučio na suicid, kupio PBZ.



Po meni sprema se najgore sranje…..stampedo na fondove i totalni krah burze ala
srbija……mislim da se više nemožemo izvuć, reklo bi se the end……
grobi izgleda prema 1000
Ovakva brza propast me moram priznat iznenadila….

Evo jedan on ovih što su danas prodavali
[cool]

Šteta što Srbija nema lovu od INE, OMF, i u Srbiji se sprema davanje dionica džabe narodu
[/quote]

docente, sto ti mislis kad ce oporavak?



@Barbosa

esej ti je Ok jedino se potkrala maaaala greskica pod "…naše firme i banke…" [bye]

Pa, dobro sad…ima poneka i naša…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

tigrus – kaj ja znam 2011 ? hehehe
Dok se ima za flašu Jacky-ja subotom navečer nema problema [lol]

Imaš PM



Po meni sprema se najgore sranje…..stampedo na fondove i totalni krah burze ala
srbija……mislim da se više nemožemo izvuć, reklo bi se the end……
grobi izgleda prema 1000
Ovakva brza propast me moram priznat iznenadila….

Evo jedan on ovih što su danas prodavali
[cool]

Šteta što Srbija nema lovu od INE, OMF, i u Srbiji se sprema davanje dionica džabe narodu
[/quote]

Aj još jednom da ponovim u utorak i danas sam potrošio do zadnje lipe al jednostavno
ne vjerujem više da mi je to pametno s obzirom kad pogledam da su fondovi počeli rokat
i ispod početnog udjela i to oni kaj rade i tri godine (RBA CE je u kolovozu imo imovinu
680 milj sad u rujnu mu pala na 500 milja a kaj bi se moglo dogodit sad u listopadu toga
se ja pribojavam)…..kak bude sad rulja reagirala toga se bojim…

Bajka – Možda si u pravu, ali ja bi se ipak jako začudio da OMF ne idu ispeglat malo prinose do kraja godine. Pričekajmo lovu od INE. Rulja je već reagirala, nažalost novinari stavljaju velikim slovima naslove propasti na prve stranice dnevnih novina. Ali ne moram biti u pravu.

New Report

Close