Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj…
Sto se tice onog, bum, bum….

Roknulo u p.m….

http://www.jutarnji.hr/svijet/clanak/art-2008,10,9,eksplozija_vitez,136329.jl

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

strahovit opor crobexa na 2400!!!!! [lol]


majke ti mile, pa imamo 105 miliona prometa , a jos ni ameri nisu otvorili…
ovo bi moglo biti veselo….
koji je rekord trgovanja (kolivcina prometa) na ZSE u jednom danu?

ma mi smo danas prešli svaki rekord koji se može priječi…i po padu i po količini p/k dionica…i po rekordu postova…danas je dan-d

a dan bi mogli završiti preko 130 milja

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Može li ovo biti dan preokreta trenda?

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.426,79 -8.86% 251.119.467,63 kn 111.100.542,58 kn 140.018.925,05 kn 0,00 kn

A još sat vremena trgovanja.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

jel to meni stize pojacanje na LEDU?
pjesadija kapa za sada, kad ce konjica?
[smiley]

Tigrus, to ti je kao 300 MIL prošle godine..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

stigla teska artiljerija na zabi….
nalog od 5000 komada na kupnji…
[smiley]

Molim moderatora da Tigrusovu konstantno drukanje za LEDO (očigledno je duboko zaronio sa ovom dionicom) stavi pod ticker "Ledo" odnosno ne na "komentare trgovanja na Hr tržištu". Mislim da je situacija preozbilnija za ovakvo primitivno up, up drukanje za jednu specifičnu dionicu. Siguran sam da če se mnogi forumaši, koji smo utrpeli enormne gubitke, sa mojim predlogom složiti.

CROBEX 2.424,36 -8,95%

Sve manje i manje padamo. Prija par dana 10%tni pad bi skinu krobeks za tristo i nešto bodova, danas samo dvjesto i nešto. Ide na bolje [thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Jača kupnja

DOW JONES +4% danas

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Molim moderatora da Tigrusovu konstantno drukanje za LEDO (očigledno je duboko zaronio sa ovom dionicom) stavi pod ticker "Ledo" odnosno ne na "komentare trgovanja na Hr tržištu". Mislim da je situacija preozbilnija za ovakvo primitivno up, up drukanje za jednu specifičnu dionicu. Siguran sam da če se mnogi forumaši, koji smo utrpeli enormne gubitke, sa mojim predlogom složiti.

ma nemoj , zadnji post je za zabu.
drukam li za zabu mozda?

ako mislis da ja drukam primitivno, daj onda ti pokazi sto je sofisticirano nedrukanje.

evo i za atrg – ima nalog 2000 kom na 405kn.
pisem sto vidim.

ps. nisam bas nesto pretjerano zarionio, ali mi je zabavno igrati se sa dionicama…
[kiss]

jel tko broji blokade, žedni su za krepat, pohapat će svakih 100 kn ak im se pruži prilika i odoše …
a ameri i eu su zeleeeeeni … [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close