Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i na kraju naravno da najveca odgovornost lezi u HANFI
ona teba istraziti zasto su to fondovii prodavali danas i ovih dana…dali je stvarno toliko ljudi zatrazilo povrat sredstava ili je to bilo plansko unistavanje i izivljavanje na malim dionicarima.
pozz
ps. teba biti strpljiv a to je danas najteze

Zašto bi HANFA branila fondovima da se iživljavaju na malim dioničarima? Slobodno je tržište, mogu kupovati i prodavati kako im volja… Dakle mi smijemo prodati na početku dana i kasnije kupiti jeftinije a fondovi ne smiju?

nije da ćemo sutra opet moći kupovati po 8,5-9,5% jeftinije?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ne treba kriviti fond menađere. Da raja ne želi prodati po diskontima ne bi cijene padale.


nije da ćemo sutra opet moći kupovati po 8,5-9,5% jeftinije?

ma nevjerujem jer bi to prevrsilo svaku vrstu sezonske rasprodaje ali cemo na to odgovor dobiti sutra


Ne treba kriviti fond menađere. Da raja ne želi prodati po diskontima ne bi cijene padale.

Da ali tko je poticao tu prodaju i stvarao paniku

U ostalom, danas najniža cijena sutra će biti najviša. To se već puno puta ponovilo pa zato nema žurbe. I kako veli žena s Fanfine reklame " sutra je novi dan". Sretno svima.


nećeš, sutra će biti boooommm

Moglo bi iza 16 sati biti bum bum

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



i na kraju naravno da najveca odgovornost lezi u HANFI
ona teba istraziti zasto su to fondovii prodavali danas i ovih dana…dali je stvarno toliko ljudi zatrazilo povrat sredstava ili je to bilo plansko unistavanje i izivljavanje na malim dionicarima.
pozz
ps. teba biti strpljiv a to je danas najteze

Zašto bi HANFA branila fondovima da se iživljavaju na malim dioničarima? Slobodno je tržište, mogu kupovati i prodavati kako im volja… Dakle mi smijemo prodati na početku dana i kasnije kupiti jeftinije a fondovi ne smiju?
[/quote]
smiju!!!
TU SE POTPUNO SLAZEM SA TOBOM UZ MALI DODATAK….
smijes je.at sa svojim kur..em. ne sa mojim
nemozes meni kao nekome ko ti da pare da mii zaradis reci da si u minusu a HANFI rec da to radis jer zelis ostvariti profit…
neka se odluce za koga rade…
Upravo zato i kazem
MINIMUM 50 % SVOJI SREDSTAVA PLASIRANO.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Ne treba kriviti fond menađere. Da raja ne želi prodati po diskontima ne bi cijene padale.

Da ali tko je poticao tu prodaju i stvarao paniku
[/quote]

ja sigurno nisam.
moje misljenje je da sada treba ulagati u najvolatilnije dionice.
po mogucnosti s betom prek 2, tzv brze vlakice….
ajmo . necete valjda kupovati sutra kad sve krene?



nećeš, sutra će biti boooommm

Moglo bi iza 16 sati biti bum bum
[/quote]

Evo vam bum, bum, bum ,bum…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Samodol, ponovio grešku , liberalizirao trgovinu fondovima , indirektno MF , koji ponovno izvlaće lovu iz OIF-ova i mi imamo to što se sada događa, da bi OIF isplatili MF-ove moraju pošto poto prodavati.

Očito je da se neki ljudi ne uće na propustima, a na žalost u ovom slučaju je to regulator.

majke ti mile, pa imamo 105 miliona prometa , a jos ni ameri nisu otvorili…
ovo bi moglo biti veselo….
koji je rekord trgovanja (kolivcina prometa) na ZSE u jednom danu?

New Report

Close