Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je tržište kapitala indikator ičega, onda uskoro slijedi masovno povlačenje depozita

Hell is Empty and all the Devils are Here

ma i nije bio to balon kod nas..

za vrijeme dot com bublea PE ja bio 150 PBv 30
a kod nas PE 30-35 PBV 3-4-5 na 5400 crobexa … a sad da ne pričam , super jeftino ..


pozdrav

sad sam dosao vidjeti stanje i ostao zgrozen

mislio sam da nakon utorka nemozemo dolje, ali vidim koliko sam se prevario
do sada nisam bio zabrinut, ali nakon ovoga….

pozdrav svima i drzite se

Ja se recimo baš sad više ne brinem, jer je ovaj tjedan samo potvrda da nam je Burza cirkus i lakrdija i da ovo nema veze više ni s poslovanjem ni s fundamentima ni s krizom. Ovo je pljačka i ništa drugo.

Kao što sam prije rekao samo čekam 3Q i kasnije godišnja izviješća da potvrde da su nam poduzeća (i što je još važnije banke) zdrava i štoviše da izvrsno posluju i onda ću ostatak casha sasut u dionice i za par godina je sakupljanje vrhnja.

P.S. Ovo nikako nije nagovor na kupnju i samo odražava moje osobne stavove. Najbitnije je da ne ulažete sredstva potrebna za tekući život i da se ne zadužujete radi kupnje dionica. IMHO [sealed]

Always sunny in the rich man's world.

Da ne spominjemo najmasovniju pljačku od stoljeća sedmog. Rat je bio mila majka prema ovome što se događa i što će se tek desiti

Hell is Empty and all the Devils are Here

U ovo je bilo jeftino, sad mogu i ja reć fala prodavačima a sad ajmo buđenje….
dobro jutro…

Kada u Madžarskoj banka izgubi 10 posto na dionicama onda se obustavlja trgovanje te dionice.Kod nas vrijednost dionice Zagrebačke banke može pasti preko deset posto pa čak i 18 posto i nikom ništa.To se odnosi i na PBZ.Dali u takvom pristupu ima i HANFA svoj dio odgovornosti,osim onoga koji je sa tridesetak tisuća kuna unio paniku među štediše Zagrebačke banke.Zar su zaboravili koliko je novca otišlo iz depozita bivše Riječke banke.Zar su zaboravili šta znači PANIKA među štedišama.Oni su za trenutak blokadom zaustavili trgovanje dionicama ali su dopustili da se provođenjem naloga sa padom od 18 posto unese još veća panika čitaj- šteta.Postavljam pitanje i odgovornosti odgovornih osoba u HANFI.Nemojte mi reći da plačem ili da sam sentimentalno vezan za prošlošću jer ja ako sam izgubio do sada na dionicama preko 150 000,00 kuna to je moj problem ali ne želim da izgubim, zbog nekakvih IDIOTA ,štednju u nekim bankama a o tome se radi!!!!!

evo objasnjena za juce i danas.Posto mi juce nismo radili OIF-i su radili pa su lovu povlacili iz srbije i okolo gdje su ulagali i zato su tamo sve porusili,danas su tamo ostavili da se oporavi dok smo mi dosli sad na red.Nadam se da ce danas skupit dovoljno kesa da isplate OMF i da puste malo i nas da se oporavimo,naravno kao pratimo svj.trend [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Koliko ih ima u blokadi? Od 40 na mom monitoru svaka treća. Ovi jučer i nisu išli u toliki minus. Kad se zbroji jučer i danas mi bi se morali vratiti na -3%. Ionako više nikakve analize i fundamenti ne vrijede pa su već točnije odokativne procjene. I na kraju dao Bog da pocrkaju više jednom ti OIF-ovi koji su najvećim dijelom zaslužni za ovo.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Ako je tržište kapitala indikator ičega, onda uskoro slijedi masovno povlačenje depozita

Uh prijatelju, nemoj se ni igrat s takvim izjavama.
Jer tek će tad nastupit sr…e!
Mislim da odgovorni pod hitno već sad trebaju nešto počet poduzimat…

@Tigrus
Odbijanca nema već 1h 38 min.

Što je nama naša borba dala…

Da me opljačka vlastiti mirovinski fond….

Hell is Empty and all the Devils are Here


evo objasnjena za juce i danas.Posto mi juce nismo radili OIF-i su radili pa su lovu povlacili iz srbije i okolo gdje su ulagali i zato su tamo sve porusili,danas su tamo ostavili da se oporavi dok smo mi dosli sad na red.Nadam se da ce danas skupit dovoljno kesa da isplate OMF i da puste malo i nas da se oporavimo,naravno kao pratimo svj.trend [smiley]

danas je lova u Sloveniji

New Report

Close