Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@nebrishi
ok, moguce.
ali nece jos dugo moci ovako rusiti index po 7-8% dnevno.
i tome ce doci kraj.
a onda uzlet.
tak i tak ovo nema veze sa "stvarnoscu" , ovo je cirkus.

ali ima nekih izdanja i koje su u plusu 🙂 ..
spaktakl : ljudi moji ..

Ovo je po svemu sudeci koordinirano i planirano rusenje. Jucer je bio neradni dan pa neki nisu imali prilike rusiti sinkronizirano sa svjetskim trzistima. To im je naime uvijek opravdanje. Svugdje pada pa mora naravno i kod nas. Danas nemaju to opravdanje jer trenutno svi indeksi u svijetu rastu ukljucujuci cak i belex. Americki futuresi su takodjer u plusu. I tako su danas nasi domaci manipulatori odlucili rusiti bez opravdanja. Na kraju krajeva, zasto bi im opravdanje uopce trebalo? Tko im sto moze dok medjusobno prakticki razmjenjuju dionice po 9.99% nizim cijenama od predhodnih? Hanfa? Pa hanfa samo zna trositi novac na priglupe "imate pravo znati" reklame. Imamo li pravo znati koji fondovi manipuliraju trzistem planskom razmjenom dionica po dogovorenim nizim cijenama i time stvaraju paniku? Nije li to ipak u suprotnosti sa nekim zakonskim odredbama jer takve makinacije onemogucavaju ravnopravno sudjelovanje na TK.

Kako je bilo toliko budala pri kupnji sada ih ima još više pri prodaji. Ali nisi smio ništa reći, vriješli bi te preko privatnih poruka i direktno na forumu.
Da je tada bilo moguće stati na kraj tom navlačenju na kupnju, današnji pad ne bi bio toliki, ali nisi smio pisnuti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kolega VALENTINE pa vi neznate da od sutra ide sve UP, UP !
DOSTA STE NEINFORMIRANI VIDIM HAHA !!??
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Još malo pa će se i CROBEX naći u blokadi
[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!





@TIGRUS

Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.

pa sta ti mislis da je njima u cilju ovakva situacija?
[/quote]

Mislim da im je jako povoljna kupnja na ispod 2000 bodova, jer su susjedne zamlje u debelo većim minusima nego mi danas. Pa će se izvući na to.
Mislim dionice su fondovima još preskupe.
[/quote]

kolega prijatelju…ajde mi molim te reci kako možeš uspoređivati recimo Srbiju i Crnu Goru sa Hrvatskom?
lolllll
pa mi smo 20 godina ispred njih….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo je školovanje,neko će ga platit skupo neko još skuplje.

IMT?

@luckyluke

dala sam ti stotku. jesi li zadovoljan?

Evo nas na -9% uskoro


Kako je bilo toliko budala pri kupnji sada ih ima još više pri prodaji. Ali nisi smio ništa reći, vriješli bi te preko privatnih poruka i direktno na forumu.
Da je tada bilo moguće stati na kraj tom navlačenju na kupnju, današnji pad ne bi bio toliki, ali nisi smio pisnuti.

Tko ti je branio da kažeš što misliš? Nisu valjda moderatori…?


ako moje amatersko oko dobro vidi ali cini mi se da je poceo odbijanac

danas na meniu samo ZABIJANAC, već je prešlo i guvernerovu stručnu procjenu da se balon mora ispuhati, ovo je bio CEPELIN( uvažavajući njegovu stvarnu stručnost i objektivnost)

New Report

Close