Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

logika je jednostavna prosli put se OIF-i nisu istresli do kraja za vracanje OMF-u,pa praznik i danas je to zadnji dan.Ja bi sad kupovao da imam love jer ko zna kad ce OMF-i opet povlacit lovu a to ce biti kad vani zacrveni posteno a dotle se da uloviti na val-u.Steta nemam trenutno love

molim da niko ne kupuje jer je ovo samo moje razmisljanje

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


U cijeloj priči je smiješno to da je DOW od alltimehigh-a pao samo 35%, a mi 70%. A kriza tamo

upravo to .. a naše banke nemaju te rizične kredite .. gospodarstvo i inače nije u nekom stanju ..
mi smo u krizi već 18 godina ..

ali nadam se da će ovi zekići odskakutati .. i ne vratiti se ..

inače EU je u zelenom +2 % + 3% ..

ali "balkan" je u minusu ..

Cijeli ZSE treba u blokadu bar do Nove godine!!!

tango, nemoj tako, pristižu prisilne prodaje radi podmirenja margin cala za Margin i Lombardne kredite. Kad ti banka sjedne za vrat tražeči svoje nemožeš puno razmišljati. Osim toga stigoše na naplatu gore spomenuti krediti i tko nema gotovine nije u situaciji da puno bira.



@TIGRUS

Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.

pa sta ti mislis da je njima u cilju ovakva situacija?

Vrijeme je da Šuki osnuje Plunge Protectino team

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ljudi smirite se, ako imate casha udjite, a ako ne ne palite komp dok ne dodju pare od ine. Simply as that.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ja sam poslo svoju kočaricu u ribolov nek još malo ruje po dnu mora.
ulov i nije baš neki veliki ,ali veseli.

banda koristi priliku dok je javnost zauzeta smjenom ministra i šefa policije te eskalacijom bezakonja .,zgodna prilika da se zgrne….emisija "otvoreno" bavi se trenutno drugim stvarima , a ne sa ZSE

pozdrav

sad sam dosao vidjeti stanje i ostao zgrozen

mislio sam da nakon utorka nemozemo dolje, ali vidim koliko sam se prevario
do sada nisam bio zabrinut, ali nakon ovoga….

pozdrav svima i drzite se

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti




@TIGRUS

Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.

pa sta ti mislis da je njima u cilju ovakva situacija?
[/quote]

Mislim da im je jako povoljna kupnja na ispod 2000 bodova, jer su susjedne zamlje u debelo većim minusima nego mi danas. Pa će se izvući na to.
Mislim dionice su fondovima još preskupe.

@ Torrente

Zašto da danas ulazim s kešom , kad ću kupovat kad crobex bude na 2000 !!!
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close