Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Treba sada uzeti PLIVU I MEDIKU…

Prodaja sedativau razdoblju 10-16 povećat će se nekoliko stotina postotaka…

I Badel prijatelju.. [proud]
[/quote]

Ako u Hrvatskoj postoji industrija streljiva pogotovo onog za pištolje i oni bi mogli imati povećanu prodaju… Isto tako i tvornice užadi… [sad]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Koliki je crobex i promet uz tolike blokade?
hvala

Ovo je kriminal.Pa ljudi koji rade kao brokeri u MF i OIF treba strpati danas u zatvor.A pustiti van Zagorca i Petrača….
Pa oni ruše namjerno burzu danima,kupuju za svoje privatne novce dionica i kad odguraju u blokadu,počnu dizati sas novcima iz fonda.Bez ikakog rizika,jer su u dogovoru.I sebi svaki dan zaraduju pare.pa to je kriminal.Pa gdje je tu Samodol? Koju on funkciju tu ima?Pa zašto tu nema USKOKA?
Paš šta oni žele,napraviti u državi nestabilnost…..

Jel ovo naša mafija ruši inedks kako im se svidi? Gdje je Samodol i ostali odgovorni uvaženi regulatori tršišta? Što, kod nas ništa ne valja? Tonemo kao naveće drvosječine sjekire.

Ovo je stvarno previše. Jel to mi pokazujemo svijetu kako se treba raditi? Ovako sigurno nećemo stići tamo gdje se deklariramo da nam je cilj da uskoro uđemo.

Ovo što se događa kod nas na TK bilo bi prestrašno i za slučaj da je od nas krenula kriza, a ne od Amerike. Koliko mi možemo izgubiti? Puno ako je u pitanju mafija i ostali kriminalci, a mi obični ljudi i građani ove zemlje ne puno. Bog nam je dao sve da možemo uz malo truda lijepo živjeti i preživjeti bez da podižemo šatore i tome slično…


Možda će slijedeća reklama Hanfe biti: Ako želite ostati bez mirovina povjerite svoje novce managerima hrvatskih MF. [bye]

Zakonom si prisiljen povjeriti svoje novce fond managerima, tako da im ne treba reklama. [bye]

Ovo nije trgovanje na ZSE, ovo je čisto silovanje [angry]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Treba sada uzeti PLIVU I MEDIKU…

Prodaja sedativau razdoblju 10-16 povećat će se nekoliko stotina postotaka…

I Badel prijatelju.. [proud]
[/quote]

Da pardon, di njega zaboravih
[huh]

Kupio ATPL neki dan po 1590 misleci kako su sve budale vec napustile Burzu – NAPUSECI SE , ali izgleda da sam se grrrdo prevario… koliko ih jos ima, prestrasno!
Domovina mila puna je debila… na nasu veliku zalost! Zato bagra i moze raditi sto hoce, nekaznjeno!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

U cijeloj priči je smiješno to da je DOW od alltimehigh-a pao samo 35%, a mi 70%. A kriza tamo

Hell is Empty and all the Devils are Here

@boss

Sve dok ne dobijete metak u glavu, možete se smatrati sretnim kolega, ako govorimo o Hrvatskoj !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

@TIGRUS
11:05
Odbijanca još nema.
Danas se fondovi iskrcavaju tik do blokaade, ali ima veći udio kamikaza koji tjeraju dionice u blokadu.

@tango
Sad se ne kupuju dionice kolega, pa vidite kaj se dešava, pitanje je uopće oće kapitalizam kao takao se uspijet spasit !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close