Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Treba sada uzeti PLIVU I MEDIKU…

Prodaja sedativau razdoblju 10-16 povećat će se nekoliko stotina postotaka…

I Badel prijatelju.. [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

@Tigrus
Ma bravo majstore. Fulo si i temu, a vidim i da barataš sa TA.
Šta kad sutra odemo +3%, šta misliš tko će to iskorititi?
Pa fondovi.

Već smo u ponedjeljak pali jako pa smo se odbili tijekom dana dosta, i nastavljamo padati.
Izlaze uprave firmi, frka je i panika, svi žele cash.

Zaboravi na TA jer ti ne vrijedi. LJudi bježe iz fondova koj miševi.
Tko zna kad će se vratiti.

Svjetlo na kraju tunela

Vaš link

bilo bi dobro da je blokada kad crobex probije 10 posto

živjeli!!!

EU će se oporaviti jer na TK počivaju mirovine i zdravstvo. Mi se nećemo oporaviti slijedećih x godina jer nitko više neće ulagati u dionice i fondove, osim onh OMF-ova, a oni će po diktatu ulagati u EU da njih drže. Mi smo mali, zaduženi, lopovi i naše TK se neće oporaviti jer nama slijedi još pad i zbog situacije kod nas.

sve to stoji no međutim nemoj zaboravit da smo mi zemlja kockara i raspikuća, kada počnu indexsi letjeti gore opet će se naći hrpa znalaca koji će biti spremni uložiti koju paru da bi digli neznam kakve novce preko noći.
što se našeg domaćeg mentaliteta tiće ne moramo se bojati.
moje skromno mišljenje, gasim komp i idem se prošetati do bankomata.
[/quote]

strpljen..spašen Time is on my side

Još malo….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


a možda je ovo dno dna

Ja mislim da smo poderali i dno i sva dna do sada i sve rubove od dna,jednostavno više nema dna,ovo je crna rupa. [pray]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Možda će slijedeća reklama Hanfe biti: Ako želite ostati bez mirovina povjerite svoje novce managerima hrvatskih MF. [bye]

AUHR-R-A 28.001,01 28.001,01 33.997,00 28.001,01 28.001,01 -19,99% 28.001,01 1

Zašto sad ovi sa -20% ni su u blokadi a INA sa -10% jeste?

who dares, wins

@TIGRUS
Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.


a možda je ovo dno dna

Da, možda… Srdačno Vaši, klapa XX.

Kada sam to pomislio prije par tjedana bio sam deblji 40 000, hehe…
A šta š to ti je burza. Ja predlažem da me napunite stotkama, kao što sam ja vas pa da nam ovaj vrlo loš dan bude bar malo svjetliji haha…
[wink] [thumbsup]

ako moje amatersko oko dobro vidi ali cini mi se da je poceo odbijanac

New Report

Close