Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje je Plunge Protection Team?

Možda je vrijeme za njegovo osnivanje:)

Hell is Empty and all the Devils are Here



Riječ je o zadnjoj, terminalnoj fazi… Sve sam izgubio a i svi ćemo uskoro sve izgubiti

…………ma nećemo kolega, nećemo…………..znam da sad izgleda gadno, ali oporaviti ćemo se, to je sigurno……………samo treba vremena i strpljenja

[/quote]

EU će se oporaviti jer na TK počivaju mirovine i zdravstvo. Mi se nećemo oporaviti slijedećih x godina jer nitko više neće ulagati u dionice i fondove, osim onh OMF-ova, a oni će po diktatu ulagati u EU da njih drže. Mi smo mali, zaduženi, lopovi i naše TK se neće oporaviti jer nama slijedi još pad i zbog situacije kod nas.

Ovo će padati dok fondovi ne dobiju lovu od INE, a onda će moći birati što kupiti. Biti će dionica ko papira, ne zovu ih Srbi bezveze hartije.

A lova još nije sjela od prodaje INE, fondovi namjeno ne brane cijene jer će moći jeftino kupovati kada sjedne lova od INE ili možda dići cijene prije nego lova sjedne tako da mi mali kupujemo skuplje

Drukeri promijenili mišljenje pa bi sada da raste. Uskoro nastupa Samodol da ako si jednom izgubio nema potrebe da ne izgubiš još jednom, uostalom,

HANFA živi od VAS

kupuj, kupuj, kupuj

to ide uskoro kao nova reklamna poruka (fol informiranje građana).

Zapamtite, neovisno o tome zašto pada, danas se Vlade ruše na taj način, Amerika je već svoga srušila.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




moje prognoze 100%,vraćamo se oko 14:30 …

Ja odo prošetat i ne vraćam se
[/quote]

Ja u shopping lagano…

[/quote]
Pridružijo sam ti se hehe

Ovdje upišite svoj komentar…

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

TIGRUSE,
nema odbijanca već 1h

Tko će kupovati, ponavljam?
-8,05%

Sutra možda odemo u plus, koji će biti jako mali.

Kod Slovenaca je sve zeleno, kao da nismo na istoj planeti mi i oni!

who dares, wins

Pa dali mi spadamo u tu europu???

Primireni ulagači podigli europske burze

Vaš link

ajde, ajde, sve je OK, samo ćemo mi odradit zadnja dva dana u jednom, popodne se vraćamo 🙂

evo opet analiza, nije prosla zadnji put, ovo je za barona.

New Report

Close