Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U doba največh svj. kriza za kurve, gemišt i telef/mobitel se je uvjek našlo

Duhan, kolega.

U tabelli imovine OIF , leži odgovor na sve na muke koje traju od početka ove godine……

Sada kad se imovina iz fondova, prelila u deviznu štednju tih istih banaka, uglavnom, recite mi što banke smiju raditi sa tako velikom deviznom štednjom a da im se jako isplati..? / plasirati nove kredite,
potrošiti dio za neke druge plasmane..smiju li uopće devizne štedne uloge građana dirati, izvan
garantiranih iznosa .. ako da, za što ih najčešće koriste u takvoj hiperprodukciji deviza?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo i još jedna tablica fondova.

Pozdrav

Pazite folera s 30 kom na kupnji Atpl po 1750,00 kn !!!

bok.
za sada sve izgleda da bi mogli imati jedan uspjesan dan.
cini se da se na rizicnim i volatlinim dionicama naslihtala kupnja…
ima stvarno dosta kupnje , a malo prodaje.



Mora se priznat da su MOL dobro naguzili sa tečajem tak da ih je INA došla i puno
više …….po meni ovaj poklon tečaj završava sa prodajom INE i kuna ide za početak
na 7,5 a sljedeće godine na 8 najmanje….

kuna može jos samo dolje, ja računam do ulaska u eu oko 5 – 5.5 kn.
pa daj zamisli da je eur 8 kn, pa tko bude vracal kredite???
[/quote]
Kolega na čemu temeljite ovakvo promišljanje?

Baš sam se sjetio Pokojnog F.Tuđmana, da budemo na čisto nije mi se nimalo sviđao, ali mu jedno ne mogu prebaciti , tip je imao odličan osjećaj za trenutak i za ono šta treba napraviti. Zašto ovo pišem ?zato jer sam se sjetio njegove izjave o: stoci sitnog zuba i jalnušima, mislim da te dvije usporedbe najbolje opisuju našu burzu. Treba se samo sjtiti i pročitati šta se pisalo na ovoj temi prije godinu dana, Jurčića je trebalo spaliti jer bi nam on htjeo oteti i to malo crkavice, HT je značio džepove pune love,HDZ i Sanader su bili "naši" igrači oni su nas vodili u svijetlu europsku budućnost , i oni će nam omogućiti da se besramno operjamo. Godinu dana kasnije istih tih 90% koji su pisali "afirmativno" sada pušu malo drugačije, sada im je opet kriv Jurčić ali i Polančec,masoni, židovi ma svi pa i Amerika i Europa, baš me zanima šta se to desilo u međuvremenu ?
P.S. a kakve veze ima stoka sitnog zuba i jalnuši ostavljam svakom da otkrije

************************* Soldi su vajka va modi *************************


Pazite folera s 30 kom na kupnji Atpl po 1750,00 kn !!!

A pazi kupnju, nitko ne žali braniti ATPL, jednu od najlikvidnijih na ZSE.
K/P 324/10.227 kom
[/b]

A pazi ovog folera 10 kom na 1500kn, na prodaji.
Ne znam da li ovo Samodol gleda, ali mislim da se djeca opet glupiraju.


@Tigrus

Može pitanje. Koji alat koristiš za gledanje dionica.
GDJE TI VIDIŠ KUPNJU?
Svi se makli sa kupnje ko zadnje kukavice.

Da baš je šnita!30 kom=1750,00


Pazite folera s 30 kom na kupnji Atpl po 1750,00 kn !!!

na jos nekim dionicama je tako.
ja sam Vam neki dan napisao da se jedva ceka oporavak.
ovakvo extremno ponasanje je jos jedan dokaz za to.

Opet su Hrvati zaradili na neradu, živili praznici i prije ulaska u EU ih treba poduplat.

živio IIIIIIIIIIIIII sa takvim izjavama..hehehehhe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close