Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kad se već razmjenjuju razmišljanja, evo još jednog malog priloga.

Dvije stvari koje upravljaju tržištem su pohlepa i strah. Možete ih zvati bikovi i medvjedi, ali svi znamo o čemu se radi. Pohlepa je pumpala cijene u nebo, međutim vrlo brzo se pretvorila u strah. Kada se slegne prašina, prijelaz bi opet mogao biti brz. Da li će se to desiti brzo, iduće godine ili poslije, ne znam, ali desiti će se. Sve je puno bombastičnih nalova o kraju (kapitalizma, svijeta itd.), ali sve ovo se dešavalo već prije.

Već godinama nije bilo ovakvih prilika (dugoročno ziheraških) na tržištu dionica.

Zašto investitori ne navale u kupnju?

Jer se boje da bi prilike mogle biti još bolje za koji tjedan ili mjesec.

Prijatelju, mislim da stvari nisu toliko jednostavne… Mada nisam ekonomista po struci, jasno mi je da je došlo do tektonskog poremećaja tokova novca…. Stvari će se morati ponovno zidati iz temelja….

[/quote]

Zato su tu masoni, oni najboilje ziđu. Ono što mi je interesantno je cijena zlata. Ako je takva frka, zašto zlato nije već na 1300$

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


gledam jednu anketu na susjednom forumu samo 5% ekipe misli da je ovo bilo dno!

tko misli da 95% ljudi može bit u pravu? [smiley]

Ja vjerujem ovima 5% ljudstva,jer ne vrijedi uvijek pravilo da je većina uvijek u pravu. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


gledam jednu anketu na susjednom forumu samo 5% ekipe misli da je ovo bilo dno!

tko misli da 95% ljudi može bit u pravu? [smiley]


ako ovih 5% proda sutra imacete jasniju statistiku, a to ne znaci da 100% ljudi mora biti u pravu
uz statistcku gresku da ljudi ono sto misle i ne kazu, moj necak od 3 godine vec je naucio lagati, zovem ga konkurentni slatkis

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://foxforum.blogs.foxnews.com/2008/10/08/rmiller_1008/

opet ti triba prevesti? [wink]

gledao sam zadnjih pola saat trgovanja u Americi. sve se srusilo da nisam mogao vjerovati, a sreća je samo a je kraj trgovanja kod njih. kod nas sutra nastavak pokolja.

Ovo su zlatna vremena za jeftino "školovanje" na burzama [wink] !

Samo paničari će uvijek biti na velikim gubitcima, a to je i glavni i jedini
cilj ovih koji nas ovih dana urušavaju, zato nebudite ofcice koje u krdu tjeraju van.

Oboružajte se žifcima, kao ameri koji ovih dana lijepo trejdaju 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Baš me zanima hoće li naš ministar financija opet sutra morati u eter [lol]
Rohatinski će povući poteze ovih dana

[cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Zato su tu masoni, oni najboilje ziđu. Ono što mi je interesantno je cijena zlata. Ako je takva frka, zašto zlato nije već na 1300$



Ovo sa zlatom nije slučajno. Sjeti se spike sa naftom. Također su svi parametri govorili suprotno. Samo ovaj put ne da ziđu nego jako dobro raziđavaju svjetski financijski sustav u svoju korist. Vidjećemo uskoro koje će banke opstati odnosno gdje su.
[bye]

Sretni smo da nam burza danas nije radila,te svi smo mogli malo stati na loptu.
Svuda oko sebe mogli smo vidjeti ogromnu paniku,paniku i paniku.
Azija bi sutra mogla otvoriti u plusu,europa također,jer su danas stvarno pali jako,pa bi mogli se malo odmoriti od tih padova.
Ameri,e to starno nitko nezna,ali i oni već par dana padaju,a sutra bi moglo doći i do smirivanja panike.
Crobex,naravno dole,ali ništa strašno.
Mislim da će se uskoro tržište stabilizirati.
Danas sam imao malo više vremena pa kontaktirao sve svoje kolege koje se bave ulaganjem i svi su jako odlučni da se sada ne ispati prodavati dionice,čeka se lova od INE,pa budumo vidjeli.
Trebamo još izdurati dan-dva,pa i ovom se ludilu nazire kraj.
Ja svoje dionice ne prodajem,ali još i ne kupujem,jer dok se ne stabilizira tržište,najbolje je ništa ne činiti.

Cjeli tjedan na svjetskom TK padaju dionica KATASTROFALNO ali ce isto tako dva tri dana rast ko pogodi dno zaradice cc 50%, ja sutra kupujem.

iskreno se divim nekim kolegama na optimizmu,moj optimizam je jedino cash na računu,koliko god me svrbi sve teže mi se od njega rastati,ovo je duga kriza a tek smo na početku,opet ponavljam previše prodavatelja malo kupaca,možda malo zaustavimo pad uskoro no daljnji pad je neminovan.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Davids moj ti je savjet da taj svoj cash premjestiš u džep… jer ako nisi optimist neće ti ni na računu biti siguran…lijepo ti to digni sa računa pa u čarapicu i pod jastuk…

New Report

Close