Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sreća da danas ne radi burza ,da je bar zatvore na jedno mjesec dana

Moller, hvala što si me ispravio…to se sve odnosi na OIF..nne znam otkud mi riječ mirovinaca..
/ kome bi oni tak i prodavavali / moj lapsus…ali ste vjerojatno skužili da sam fulala…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




kraj

Ja takodjer mislim da je danas bilo dno,svaka cast svima ali ovo je pomeni bilo dno!
[/quote]

Koji su to signali za dno?

Da ti navedem 50 razloga da to nije dno?

[/quote]

signali su ti da sam JA poceo jace kupovati, drugi mi ne trebaju. Sorry stari neke stvari su ipak rezervirane za odlikaše, inace bi svi uvijek zarađivali. Dno je sigurno dotaknuto, barem na neko vrijeme.

Lijep pozdrav

[/quote]

Ovo je tema Tehnička analiza, a ne Najduhovitiji prilog u forumu tržište kapitala.
Knele kupuje i dokupljuje na dnu već jedno dva mjeseca.
[bye]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]


Vaš link

Pitanje : kada svakom na račun liježu novci od INE – u petak ili ponijedeljak.

U petak.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

I kako će nam pomoći novci od INE?
Mislite li da mirovinci nemaju novaca za obranu tržišta?

Šta ćete s novcem od Ine ????? [huh]

Ode svjetska ekonomija u prah i pepeo. Uskoro će i kod nas ljudi trčati na šaltere da spase šta se spasiti da. Koje ulaganje…


Ode svjetska ekonomija u prah i pepeo. Uskoro će i kod nas ljudi trčati na šaltere da spase šta se spasiti da. Koje ulaganje…

cuj – da je kriza jest, ali ne treba nam ovakvo izazivanje panike

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Šta ćete s novcem od Ine ????? [huh]

Fond menađeri trljaju ruke i misle da će novac od INE doći na market, da se oni spase i prodaju.
Vjerujte mi oni su još dosta u plusu.



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




kraj

Ja takodjer mislim da je danas bilo dno,svaka cast svima ali ovo je pomeni bilo dno!
[/quote]

Koji su to signali za dno?

Da ti navedem 50 razloga da to nije dno?

[/quote]

signali su ti da sam JA poceo jace kupovati, drugi mi ne trebaju. Sorry stari neke stvari su ipak rezervirane za odlikaše, inace bi svi uvijek zarađivali. Dno je sigurno dotaknuto, barem na neko vrijeme.

Lijep pozdrav

[/quote]

Ovo je tema Tehnička analiza, a ne Najduhovitiji prilog u forumu tržište kapitala.
Knele kupuje i dokupljuje na dnu već jedno dva mjeseca.
[bye]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]
[/quote]
Ljudi Knele je osta bez casha !!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

I ako budu trčali na šaltere da spase neznam šta i ako se sve raspadne šta će moć kupiti sa tim spašenim? Moći će obrisat guzicu sa tom lovom. Kak možeš davat takve glupe izjave. Takve izjave su na tragu onog da idemo pljačkat jedni druge, bande na cestama, mad max…
Kupi si tonu žita i tonu soli i spremi se za to što najavljuješ.

Seljo, na sreću ili nesreću, kod nas sve stiže s zakašnjenjem…

New Report

Close