Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ali, osobno mislim, ne po ovim cijenama, nego još jeftinije…… [smiley]

Ovo ti je bitni dio od svega kaj si napisal [wink]

A, necu puno pricati, ali samo da kazem – maleni, sto mislite, tko je ovih dana, tjedana ulupao sve te silne MILIJARDE u dionice, po ovim cijenama, i zasto… da popusi, mozda?
Naravno, ne trebate mi odgovoriti, recite to sebi, pa razmislite treba li SAD izaci ili ne… [wink]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Bravo kolega, dobar komentar.
Ali ima još jedna stvar.

Mislim da Sanadera boli ona stvar za burzu. Ima on pametnijeg posla.
Evo bavi se mafijom, ali ne financijskom nego onom pravom.
Uostalom i on hoće dokupljivati za kikiriki. [thumbsup]

Snažan odbijanac zadnjih 50 minuta. Bilo i očekivano danas, doduše nešto ranije tamo negdje do 12 sati, ali eto dogodio se malo kasnije. Sve je počelo u 15 sati i 10 minuta na Crobexu 2615,69.
Tko je kupovao na samim negativnim blokadama već je i danas mogao lijepo zatrejdati.
Da smo bili otvoreni još barem pola sata ušli bi i u zeleno područje. Za nadati se je da nastavljamo u četvrtak.

@INOVATOR2
Samo se ti nadaj.
Kakvo zeleno područje u pola sata. Crobex je na kraju 4,12% u MINUSU, a ne 0,412% u minusu.
Nešto si pobrkao.

Pogledaj si malo ATPL kako se vratila nakon blokade. Pravi primjer.

@instinkt

I nije baš dobar vidiš da ga nema

smanjuje se minus.......


A, necu puno pricati, ali samo da kazem – maleni, sto mislite, tko je ovih dana, tjedana ulupao sve te silne MILIJARDE u dionice, po ovim cijenama, i zasto… da popusi, mozda?
Naravno, ne trebate mi odgovoriti, recite to sebi, pa razmislite treba li SAD izaci ili ne… [wink]

ja sam utuko dosta love ovih par dana.
imam jos dosta za ulupati (ne valjda uludo ulupati).
ali to ako dodje crobex na 2450.
onda slijedi dizanje brana i ja cu tada biti jak na kupnji …
sada pomalo pikam. tu i tamo nekaj, da ne bude dosadno…

trecu rundu ulupavaja love imati cu na 2200 ili cak 2000.
mislim da to necemo gledati, a ako neko voli prodavati s gubitkom, a sta cu mu ja…. osobno mislim da je to jako glupo.
i ne bi volio kupovati na tim razinama jer to znaci da je netko grdo popusio, a takav novac mi ne treba u zivotu… nista sto je nastalo u takvoj "krvi" nije dobro, pa ni na burzi od dionica.

eto, toliko.

Neznam kako to Vi ostali vidite ali po meni točno
se vidi koje dionice se brani i
pumpaju u zad. minutama trgovanja pa im zadnja cijena odskače plusom od prosiječne.

smanjuje se minus.......

Kada stupa na snagu Pravilnik Hanfe , po kojem će se normalno trgovati u uredovno vrijeme
burze sa dionicama, kojima je trenutno trgovanje ograničeno od 11-13.00 sati ? Kad je objava?
I koje su to nove dionice ? Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Evo ja danas sve utuko, u četvrtak idem otkazat i vadit lovu iz životnog
osiguranja i dalje trpanje……he he nebude više nijedna financijska instit. vidla
moju lovu, trpanje u dionice i najbrži povrat na kapital a oni nek žicaju osiguranja
tamo neku dječicu…..

Vidjet će oni tvoju lovu, bez brige… svakog 15-tog u mjesecu…. i niš’ im nebreš
[/quote]
Kak ne ? Čekaj da počnemo shortat to kaj im ide 15. u mjesecu [rolleyes]
[/quote]

E da to SVI naprave barem dva-tri mjeseca zaredom….pa da vidiš panike u MF
ili barem 4 skupine x 4mjeseca

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Evo me sa kave i kremšnite.

Ovo se očekivalo
ATPL K/P 155/10.100 kom. Zakucana.
Fondovi su u banani totalnoj. Mali fondovi bi trebali uskoro nestati.
Veliki fondovi dobro znaju šta rade.
Ovo nije kraj.

Inače DDJH, na -65%. [bye].

Krivo prijatelju! Fondovi kao institucije JESU u banani. Ali fond "menađeri", direktori i ostalo vanjsko osoblje svakako NISU!
[/quote]
pa naravno da nisu kad rade za sebe , u blok transakcijama kupuju na piku od svojih direktora uz ustupke i provizije a sad prodaju iz nasih portfelja skupo placene dionice a bildaju svoje.

mi smo uz njih u banani, to je tocna konstatacija

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6d01f416-7e09-4ff5-9c82-c44c70d0204c

evo zasto smo padali, bojimo se da nece vise biti bemvejeva pa to sentimentalno uzimamo vise nego rođeni arijevci
a par dana mozemo odglumit i svoju krizu pa se ti dosta moze spustiti, svaki dan do blokade
kad dode lova od ine bice prekasno pa se treba prije toga sve spojebat i nastavit trend propadanja
yupi za menagere i direktore šta nisu u banani vec buduci bogatasi nasi vrli dragi i posteni

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close