Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Tigrus

Sad prodaj ono što si danas kupio na -9,5 %, sada ide dizanje da ne bi u dnevnicima slijedeća
2 dana brujilo da nas svaki dan mrcvare na ZSE -10 % prosjecima 🙂

Baš me zanima koliko će (nažalost samo Crobi) narasti do konca dana sa – 6 % ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


@ Tigrus

Sad prodaj ono što si danas kupio na -9,5 %, sada ide dizanje da ne bi u dnevnicima slijedeća
2 dana brujilo da nas svaki dan mrcvare na ZSE -10 % prosjecima 🙂

Baš me zanima koliko će (nažalost samo Crobi) narasti do konca dana sa – 6 % ?

gle ovo, Eu oko 3% u plusu i raste, a ameri plus 1,5%….
a di smo mi?????
evo na -4,85 idemo prema -4,80%!!!
ovo je zesci shit.
jos ce na kraju ovo biti pocetak oporavka na koji cemo odreagirati sa 10 dana zakasnjenja.
a krize na kraju nece niti biti, kao "eto opet su spekulanti krivi…"

Evo malo pumpanja pred kraj, da se napravi ko da nismo jako padali.
Nije to oporavak, jeć šminkanje.
Kupnja je još jadna.

Ovo je očito da nije okret trenda, jer se naslaguju nalozi na prodaji na većini dionica ko ludi
Evo na ATPL, malo se digla i odmah nalozi, ko da čitava uprava izlazi.

Pred kraj se malo počelo vraćati i onda opet zaron zadnjih 10 minuta.
Ne znam šta rade FM-ovi, ali ovo je prebolesno.
Nedam ja njima novce i ne kupujem dionice od njih i ne spašavam bilo kakav fond na izdisaju.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7071b028-4656-47bc-9590-221b35b1cdfe&ref=

Moglo bi lagano odzvonit našim FM smješi im se robija

Ko



@ Tigrus

Sad prodaj ono što si danas kupio na -9,5 %, sada ide dizanje da ne bi u dnevnicima slijedeća
2 dana brujilo da nas svaki dan mrcvare na ZSE -10 % prosjecima 🙂

Baš me zanima koliko će (nažalost samo Crobi) narasti do konca dana sa – 6 % ?

gle ovo, Eu oko 3% u plusu i raste, a ameri plus 1,5%….
a di smo mi?????
evo na -4,85 idemo prema -4,80%!!!
ovo je zesci shit.
jos ce na kraju ovo biti pocetak oporavka na koji cemo odreagirati sa 10 dana zakasnjenja.
a krize na kraju nece niti biti, kao "eto opet su spekulanti krivi…"
[/quote]

Kad fond menageri prodaju sami sebi u privatne portfelje dovoljno,a njima nikad nije dovoljno onda ćemo uzletit ko raketa.

Kad će se to desiti mene više ni ne zanima ulupao sam još svježeg keša a o izlasku ću razmisliti za par godina.

Živce o klin a pivo u ruke.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Evo me sa kave i kremšnite.

Ovo se očekivalo
ATPL K/P 155/10.100 kom. Zakucana.
Fondovi su u banani totalnoj. Mali fondovi bi trebali uskoro nestati.
Veliki fondovi dobro znaju šta rade.
Ovo nije kraj.

Inače DDJH, na -65%. [bye].

Krivo prijatelju! Fondovi kao institucije JESU u banani. Ali fond "menađeri", direktori i ostalo vanjsko osoblje svakako NISU!

zadnju lovu utukao u DLKV. sad ako me sprži,sprži, sreća da je sutra praznik pa nećemo morati rasti jer je DAN NEOVISNOSTI i zasluženi odmor svima će nam dobro doći


Mol upisao 47.02% dionica ine šta iznosi 6.16% miliardi kuna a isplata se očekuje u petak!

Čini mi se da je to jedino svijetlo u tunelu ali i ono pravo!!!! [thumbsup]

Sjeti se samo koliko je love od prodaje HT-a vidjelo burzu pa toliko ocekuj i da ce se od Ine vratit


Sjeti se samo koliko je love od prodaje HT-a vidjelo burzu pa toliko ocekuj i da ce se od Ine vratit

kak misliš nije vidjelo? Pa ko je kupovo po ludim cijenama nakon prodaje HT? Mali i neki “pametni” fondovi. Tak su nam i uvaljival. Dali ti da prodaš HT koji realno vrijedi više, i onda je tržište poludilo, mi se svi polakomili i kupovali (mislim, ne svi). Ja sam prvi kupovao ko sumanut DLKV na 1390, IGH po 12k, INGRU po cca 45k, ATPL po 3 i nešto…. i tako dalje i tako dalje. Pa kaj misliš da će fondovi delati s tolkom lovom. Nekaj će i kupiti.
Ali, osobno mislim, ne po ovim cijenama, nego još jeftinije…… [smiley]

Pessimism Is Your Friend


Ko


@ Tigrus

Sad prodaj ono što si danas kupio na -9,5 %, sada ide dizanje da ne bi u dnevnicima slijedeća
2 dana brujilo da nas svaki dan mrcvare na ZSE -10 % prosjecima 🙂

Baš me zanima koliko će (nažalost samo Crobi) narasti do konca dana sa – 6 % ?

gle ovo, Eu oko 3% u plusu i raste, a ameri plus 1,5%….
a di smo mi?????
evo na -4,85 idemo prema -4,80%!!!
ovo je zesci shit.
jos ce na kraju ovo biti pocetak oporavka na koji cemo odreagirati sa 10 dana zakasnjenja.
a krize na kraju nece niti biti, kao "eto opet su spekulanti krivi…"
[/quote]

Kad fond menageri prodaju sami sebi u privatne portfelje dovoljno,a njima nikad nije dovoljno onda ćemo uzletit ko raketa.

Kad će se to desiti mene više ni ne zanima ulupao sam još svježeg keša a o izlasku ću razmisliti za par godina.

Živce o klin a pivo u ruke.
[/quote]
sva sreca da je sutra praznik, inače bi sutra bio još veći potop

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)



Evo me sa kave i kremšnite.

Ovo se očekivalo
ATPL K/P 155/10.100 kom. Zakucana.
Fondovi su u banani totalnoj. Mali fondovi bi trebali uskoro nestati.
Veliki fondovi dobro znaju šta rade.
Ovo nije kraj.

Inače DDJH, na -65%. [bye].

Krivo prijatelju! Fondovi kao institucije JESU u banani. Ali fond "menađeri", direktori i ostalo vanjsko osoblje svakako NISU!
[/quote]

Oni su na plaći, brokerskoj ili menađerskoj.
Od 15-70.000 kn.

Oni koji misle da će pare od prodaje INE ići direktno u market, varaju se.
Ima tu rupa za pokrpati i previše.

New Report

Close