Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ja danas sve utuko, u četvrtak idem otkazat i vadit lovu iz životnog
osiguranja i dalje trpanje……he he nebude više nijedna financijska instit. vidla
moju lovu, trpanje u dionice i najbrži povrat na kapital a oni nek žicaju osiguranja
tamo neku dječicu…..

Vidjet će oni tvoju lovu, bez brige… svakog 15-tog u mjesecu…. i niš’ im nebreš

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Kako je ono netko lijepo formulirao, da će OMF-ovi "znalački srušiti tržište" prije nego dođe lova od Ine. Pa ako ga stvarno oni ruše nedostatkom supporta, onda je znalački prava riječ.

kako su ga znalacki napucali (vidi 1H2007) tako ga sada znalacki ispuhuju.

Jednostavno, najveci sistemski rizik hrvatskog TK su djeca.
Koliko ono godina ima sef HPB Investa? 29?


Evo ja danas sve utuko, u četvrtak idem otkazat i vadit lovu iz životnog
osiguranja i dalje trpanje……he he nebude više nijedna financijska instit. vidla
moju lovu, trpanje u dionice i najbrži povrat na kapital a oni nek žicaju osiguranja
tamo neku dječicu…..

Začarani krug, oni izvlače, pa moramo i mi i što je prvo bilo kokoš ili jaje ?
Lagodne dionice puta vremeplovom u povijest ! [cry] [sad] [cry]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


samo trpaj kume…

znam ja i ljude koji su sve odlućili zapit, prokockat i prokurvat…svatko nek radi sa svojim novcem što ga je volja….
[lol]

Tako je rista kune sam pretvorio u eure i fala im za super tečaj a sad idem vadit sve
iz osiguranja a vi se samo držite štednje,samo se pitajte kad kuna počne rokat( ko
ne tako davno slučaj argentina) kaj vam bude ostalo od te štednje…. a ovo sad na
marketu nema beda malo budemo pušili malo dobivali….



Kako je ono netko lijepo formulirao, da će OMF-ovi "znalački srušiti tržište" prije nego dođe lova od Ine. Pa ako ga stvarno oni ruše nedostatkom supporta, onda je znalački prava riječ.

kako su ga znalacki napucali (vidi 1H2007) tako ga sada znalacki ispuhuju.

Jednostavno, najveci sistemski rizik hrvatskog TK su djeca.
Koliko ono godina ima sef HPB Investa? 29?
[/quote]

To je najveći problem.Prije 10 -tak mjeseci su se igrali bogova ,likovi koji su se počeli nedavno brijati.(Ali to je moderno u svijetu pa i mi krenuli pomodarno-Iskustvo nebitno).Kad su zakuhali burzu bilo je kasno.Ovo sada je pretjeran refleks na šok iz Amerike.Tko nas vodi (općenito) još nam i nije loše:-)

Lagano se budimo.
Atpl napucan samo da se posljednji marginaši očiste.
Zanima li Vas stanje k/p na ATPL u četvrtak?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words



Evo ja danas sve utuko, u četvrtak idem otkazat i vadit lovu iz životnog
osiguranja i dalje trpanje……he he nebude više nijedna financijska instit. vidla
moju lovu, trpanje u dionice i najbrži povrat na kapital a oni nek žicaju osiguranja
tamo neku dječicu…..

Vidjet će oni tvoju lovu, bez brige… svakog 15-tog u mjesecu…. i niš’ im nebreš
[/quote]
Kak ne ? Čekaj da počnemo shortat to kaj im ide 15. u mjesecu [rolleyes]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Bravo FED majstori,ovaj put je stvarno bilo znalački.
FM , šta nas sad čeka ili čemo se sad praviti kao da oni nemaju utjecaja na nas?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Evo me sa kave i kremšnite.

Ovo se očekivalo
ATPL K/P 155/10.100 kom. Zakucana.
Fondovi su u banani totalnoj. Mali fondovi bi trebali uskoro nestati.
Veliki fondovi dobro znaju šta rade.
Ovo nije kraj.

Inače DDJH, na -65%. [bye].


Bravo FED majstori,ovaj put je stvarno bilo znalački.
FM , šta nas sad čeka ili čemo se sad praviti kao da oni nemaju utjecaja na nas?

Bilo bi nam lakše da su otvorili kao i mi, al o tome ionako ovih dana neće biti vijesti [lol]

Idem sve svoje nofčeke pretvoriti u USD i pohraniti u njihove polupropale biznise [pray]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Nek nas prije crnih rupa dignu na 4500, da se iskrcamo, viš kak EU i USA ima obzira prema svojim
malima .. ? [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Vidim da ovdje malo ljudi zanima što će se uskoro desiti. Čudi me to.

i što mi to sve vrijedi. u što da ulažem keš kad ionako kažeš da neće više vrijediti?

New Report

Close