Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito je da se manipulira, drži se točno pred blokadama.

Pitanje za stručnjake: (ovo ne želim samo pitam)

Ako je tako velika kriza u svijetu, u RH sve pada kao kruška, kako to da nijedan fond nije zatvoren (one kaj su se pripojili ne računam, to je bilo bezveze)?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ima l iko ko nije ošišan [cool]

interesantno je kako se vise ne prodaje ledo ispod 6500.
tuku po asku. pomalo.
ja cekam na bidu.

ocu li upecati stogod?
ajmo akcija – danes nudim 6300!
[thumbsup]

sutra cu nuditi manje (ne svojom voljom…) [undecid]


Očito je da se manipulira, drži se točno pred blokadama.

Pitanje za stručnjake: (ovo ne želim samo pitam)

Ako je tako velika kriza u svijetu, u RH sve pada kao kruška, kako to da nijedan fond nije zatvoren (one kaj su se pripojili ne računam, to je bilo bezveze)?

pa ko kaze da je kriza?
[lol]

pa držač, lopina i cijela družba s foruma

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=eb27fef7-2987-406c-b56a-c6feeba5c4bf&ref=lastadd

Više mi stvarno nije ništa jasno kad je premijer URARKO govorio da sve te krize ne utječu na nas mislio sam kako čovjek …. a sad isto to evo i banke tvrde pa tko nas onda toliko krade ustvari tko nas onda opljačka u ime krize

Kad pogledam kako izgleda kupnja nekih dionica mogu samo reci bravo fondovi(mirovinski), bitno da im je Ina na 2800 sramotno niska,a sto je s ostalim dionicama na trzistu,ocito one nisu sramotno niske posto ih nema nigdje na kupnji.

Znam slade im je kupovati,Ingru iznad 60 000,Atpl iznad 3200,Viro iznad 1200,Zabu na ATH…..itd,itd – po tko zna cijem nalogu i onda par mj. kasnije govoriti kako smo 30-tak posto precijenjeni,zasto su onda morali kupovati te precijenjene dionice samo oni znaju.

Dok Amerikanci i Eu gledaju kako smiriti krizu nasi mirovinski fondovi prepuni genijalaca i pameti gledaju kako bi provalija na kupnji bila sto veca zbog nekih svojih privatnih interesa – tako da se ni slucajno nebi stavili na kupnju,nego kad se neka kupnja skupi i to malo poklope kako slucajno nebi doslo do zaustavljanja ovog pada ili jos gore – rasta.

Da me nebi krivo shvatili,nemoraju oni biti prvi na kupnji ali da stave malo vece naloge 5-6% ispod ovih razina zaustavili bi pad i stabilizirali trziste tj. znacajno bi smanjili ovaj pad.

A ne ovako – da na nekim likvidnim dionicama nema ni 10 naloga na kupnji – sramota.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Kada ono stiže lova od Ine… 17og?

Koliko li će još srušiti crobex do tada?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Zar ivana7 nije u pragu, produženi week ili sl.?
Pojma nema kakvu priliku propušta?!!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Rečeno ovdje već 700 milijardi puta, ali evo opet: ova burza je dno dna!!!


pa držač, lopina i cijela družba s foruma

to su price za malu djecu.
nema krize. imam info da strane firme u RH super posluju i nikad nisu bolje prodavali.
hebote nemamo dovoljno proizvoda koliko se sirovina trazi.
i kao kriza je…
ma dajte ljudi..uozbiljite se… [lol]


BTW, gdje je ivana7 da šiša ovčice, a? U koju rupu se ona zavukla, to te ja pitam? Da nisu morti na kraju i nju ošišali? [img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/sheep10.gif[/img]

Ne znam za ivanu ali mene su napol ošišali.

Utekla sam im vrativrši lombardni i margin kredit. Sada se lakše diše i trezvenije misli.

Predah od burze(sutrašnji dan) iskoristit ću za smišljanje strategije koje dionice ostaviti odnosno kupiti i to onda može da stoji duži period sve dok ne postanemo gori vjernici od pape.

I sama sam
[/quote]

Iako ja nisam, javi da odemo na kavu [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close