Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex je -5,36 sa 70 M prometa. Europa sve zelenija. Možda i naši okrenu pred kraj.

sanja


kako si samo prevrtljiv…

Ako se burza neće prilagoditi meni, bolje je da se ja prilagodim njoj, jer treće opcije nema. Jak vjetar će slomiti čvrsti hrast, a žalosna vrba će se poviti i vratiti u prvobitni položaj nakon što vjetar prođe.

Nisam prevrtljiv, nego iskren. A to znači i iznimno otrovan jer mi se danas konačno nakupilo.

BTW, gdje je ivana7 da šiša ovčice, a? U koju rupu se ona zavukla, to te ja pitam? Da nisu morti na kraju i nju ošišali? ***obrisano***

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



kako si samo prevrtljiv…

Ako se burza neće prilagoditi meni, bolje je da se ja prilagodim njoj, jer treće opcije nema. Jak vjetar će slomiti čvrsti hrast, a žalosna vrba će se poviti i vratiti u prvobitni položaj nakon što vjetar prođe.

Nisam prevrtljiv, nego iskren. A to znači i iznimno otrovan jer mi se danas konačno nakupilo.

BTW, gdje je ivana7 da šiša ovčice, a? U koju rupu se ona zavukla, to te ja pitam? Da nisu morti na kraju i nju ošišali? ***obrisano***
[/quote]
ovo ste iskreno rekli ma koliko god ljudima to bilo tesko priznati
i malo tko bi se usudio pitati gdje je ivana7
žalosni pofuk

Sve šišaju milimetarski precizno na do -9,98 %, tu i tamo neki nespretnjaković, koji nezna za dnevne limite, otjera im ofcicu u blokadu [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

daj Motušiću zaključaj tu hebenu burzu , ovo je sad stvarno čista pljačka

koja je ovo laž od burze. u dva dana kupljeno palo za 20% hahaha! ne dam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

BTW, gdje je ivana7 da šiša ovčice, a? U koju rupu se ona zavukla, to te ja pitam? Da nisu morti na kraju i nju ošišali? ***obrisano***

Ne znam za ivanu ali mene su napol ošišali.

Utekla sam im vrativrši lombardni i margin kredit. Sada se lakše diše i trezvenije misli.

Predah od burze(sutrašnji dan) iskoristit ću za smišljanje strategije koje dionice ostaviti odnosno kupiti i to onda može da stoji duži period sve dok ne postanemo gori vjernici od pape.

I sama sam

ima jeftinog LEDA za kupit…..
hebes ledo i sve dionice
idem traziti orbitrek…


i malo tko bi se usudio pitati gdje je ivana7
žalosni pofuk

Zašto bi se trebalo usuditi? ivana7 je ugledni član ovoga foruma, te investitor s iskustvom. A situacija je upravo takva da bi bilo zanimljivo čuti i njeno mišljenje, pa makar "u crticama". Upravo je simptomatično da smo cijelo ljeto slušali o striženju ovaca, a sada je ivana7 naprasno nestala.

Ja priznajem da sam napravio zaokret od 180, ali se barem nisam zavukao u mišju rupu. I to je nešto… Ljudski je griješiti i ljudski je priznati grešku.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Sve šišaju milimetarski precizno na do -9,98 %, tu i tamo neki nespretnjaković, koji nezna za dnevne limite, otjera im ofcicu u blokadu [wink]

sad cu im ja otjerati sve u blokadu.
dosta je bilo.
idem na more.

a ftse 1,75% u plusu…sve zeleno



i malo tko bi se usudio pitati gdje je ivana7
žalosni pofuk

Zašto bi se trebalo usuditi? ivana7 je ugledni član ovoga foruma, te investitor s iskustvom. A situacija je upravo takva da bi bilo zanimljivo čuti i njeno mišljenje, pa makar "u crticama". Upravo je simptomatično da smo cijelo ljeto slušali o striženju ovaca, a sada je ivana7 naprasno nestala.

Ja priznajem da sam napravio zaokret od 180, ali se barem nisam zavukao u mišju rupu. I to je nešto… Ljudski je griješiti i ljudski je priznati grešku.
[/quote]
gledajte vec kad se jadamo ja sam zacigurno ispo najgluplji investitor radeci greske iz osnovne skole ali nisam uopce zato zalostan nego sam zalostan radi forumasa ivana7 jer se stvarno brinem da sta je sa tom zenom??da je slucajno nisu osisali poput mene????
zalostan i ošišani pofuk

Zdenka iz plusa otisla u negativnu blokadu, znaci odsutra preokret [huh] A lova od Ine jos nije sjela, smrc.. [cry]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close