Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jutarnje istresanje zbog margina, završavamo u plusu

NEMA PREDAJE


Svi očekuju rast kad stignu novci od Ine isto kao što su čekali rast kad se fond menađeri vrate sa skijanja !!!!
Ništa od toga što svi očekuju neče biti pa barem je to jasno ko dan valjda !!!
Ili nekome još nije???

neki još uvijek misle da je lijepa naša predvodnik svjetskog krda,ma slaba je naša državica za takve uloge


Izgleda kao da pad nema kraja, nema preokreta. Imam dojam kao da smo vec 100 dana u minusu.

doci ce tako brzo i munjevito da ce ostali ostati popisani koji cekaju dno pogotovo ovi na investoru [thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

prije neki dan kažu nema INGR po 160,00 ali zato ima po 135,00 dok bude dvorana gotova bit će i po 100,00 , a ledo se topi li se topi,da ga je danas pokupiti dok ne postane voda


U minusu sam za trecinu portfelja a to mi je sva ustedjevina… ali – OSTAJEM i NE DAM lopinama dionice, predugo sam na TK i istrenirao sa strpljenje, a to savjetujem i preostalim malim investitorma: ne dajte se zahebavati! Samo hrabro, najgore je ipak iza nas!… [thumbsup]

tako je.
a ako pukne margin , treba prabaciti pakete HTa u osiguranje.
ja mogu izrzati do crobex 1000 ako treba.
a ako treba cekati cu 5 godina, ali dionice ne dam!!!
i uopce mi nije bad.
[thumbsup]

@alfa8
Ti očito da ne vidiš ukupne K/P, jer da imaš ne bi bio tako optimističan.

Čini mi se da će nas spasiti sutrašnji praznik od daljnjeg pada i da opet nećemo odraditi pad do kraj
i udariti o dno i napraviti odbijanac.

Šta je je, nije vrijeme za one koje imaju slabije srce.
NHF, ali takva su vremena


@Tigrus

Tigriću moj, jesi li se nakupovao jučer LEDO-a i IGH? Tjerao druge da ulaze.
LEDO u blokadi.

ajde , koje skinuo 34 komada igh sa aska na 7450?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a0d49b72-e73e-42df-8b75-7

ea0df7ddbe2&ref=lastadd

Evo optimizma

Prodavači opet posustaju.Zar nemaju municije ni za jedan sat borbe? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@instinkt
jesam , nakupovao sam se.
i jos cu.
slijedeci ulaz na 2450.
ovo je bull shit kaj se dogadja.
nema veze sa mozgom.
a prasci namjerno pustaju da mali rasprodju dionice jer ce kao "sutra biti jeftinije"

U vezi naslova topica moj odgovor je – nemam komentara

danas ocito OMF povlaci lovu iz OIF-a sto ce to sutra objaviti neki mediji jer je brutalno iskrcavanje i gleda se gdje su se OMF-ovi postavili.Naravno da je OIF-u ocito last day danas za isplatu OMF-u

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close