Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neviđena brutalnost "fondovske mašinerije".Kad sjedne novac od INE ipak će isti biti za korak ispred od ostalih. Potrebna je samo hladna glava i oni koji nisu u dosegu margina, nepotrebno rasprodavati!!!

ma znaju kak se pljacka.danas ce jos nisko pokupovati i osisati ovce i onda do petka-ponedjeljka dignut Crobex i to prodavati [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ZSE EQUITY PREVIEW
Sezona poslovnih rezultata razlog za nastavak pada na burzama?
Autor/izvor: Mario Gatara
http://www.seebiz.eu/hr/burze/sezona-poslovnih-rezultata-razlog-za-nastavak-pada-na-burzama%3f,26953.html

Svi očekuju rast kad stignu novci od Ine isto kao što su čekali rast kad se fond menađeri vrate sa skijanja !!!!
Ništa od toga što svi očekuju neče biti pa barem je to jasno ko dan valjda !!!
Ili nekome još nije???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

jel možda zna neko stranicu di se može pratit grobi online? nešto slično ovoj Vaš link, samo s grobijem…

Kad su oni zejni, zejni, žedni i gladni i prelivaju to na EU,

… ah da, treba dobro rasporediti cash

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


U minusu sam za trecinu portfelja a to mi je sva ustedjevina… ali – OSTAJEM i NE DAM lopinama dionice, predugo sam na TK i istrenirao sa strpljenje, a to savjetujem i preostalim malim investitorma: ne dajte se zahebavati! Samo hrabro, najgore je ipak iza nas!… [thumbsup]

ja još ništa nisam prodao, u minusu kao i svi ostali, ali sam kupovao bez kredita, samo onoliko koliko je ostajalo od mjesečnih prihoda.
dobro sam zaradio na JDBA te mi je skoro sav minus pokrila.
čekat ću dok mi djeca ne budu punoljetna i dati im neka upravljaju možda će biti pametniji tada nego ja sada.

dan je pametniji od noći

Tko prati certifikate?
Ima li kakav na atpl i na kojoj vrijednosti puca?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Luki – OMF moraju pare ili u dionice, ili će ih uplatit u fond kao razliku prinosa koji moraju garantirati – no prvo će pustit sel off – i ja bi na njihovom mjestu.


Ovaj forum radi protiv mali ulagača ovaj forum plaćeni oglas od veliki da se pljačka što bolje izvede 90% što pišu po ovom forumu radi za plaću a zadatak im je što više uplašit da se što više proda a onih 10% je ovakvih kao ja što smo zalutali na ovaj forum kad nešto pozitivno napišeš to se nepušta odma se briše tako da nema svrhe uopće sudjelovati tu pišu jedni te isti sa 100 linkova sramota za nazovimo novinara

slažem se…ja sam isto izgleda u ovih 10% naivnih dobronamjernika…meni već mjesecima prolazi tek svaki drugi post…a često se dijelovi tih postova cenzuriraju od strane moderatora…
najviše me poklapaju na liburniji, gdje je prije mjesec dana dok se je još moglo uteći iz te jazovke…svaki moj post upozorenja bio automatski izbrisan…
slićno je bilo i na INI i na ovoj temi…
kada god upozorim na nešto što je neupitno da će se dogoditi (pad, panika, propadanje) i kada savjetujem ljudima oprez, odmah me se briše…

treba kao valentine
tralala zelena je travica
tralala čevapićiće volim ja
tralalal dioki je bestbajica

i nećeš biti moderiran ili cenzuriran….


ja danas kupujem duplo,sutra se ne radi,a možda da ipak sačekam četvrtak,petak i to će biti NOVI DANI i to je ………………………………………………………………………………

U cashu sam već mjesecima.
I zamisli koliko bi bio u minusu. (20-30%)
Ne ulazim dok se ne pokaže lijepi zreli trend.
Trejdanjem bi samo bio pushing.

Crobex -2,39%

Izgleda kao da pad nema kraja, nema preokreta. Imam dojam kao da smo vec 100 dana u minusu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



@lookaborna

Evo ti europe u minusu.
Toliko o tome koliko pratimo DAX.

Jedna od najlikvidnijih dionica marketa stjerana u kut.
ATPL K/P 482/10.500 kom
Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.699,00 322
1.699,99 10
1.700,00 110
1.704,00 10
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.686,00 2
1.685,15 5
1.681,67 3
1.681,00 8
1.680,50 8


bas o tome pricam idemo dole, strelovito potonuce, nitko visse niti nece kupovati pa bio bi lud kad se usporeduje vrijednosti iz srpnja 2006 grobexa bez ine i ht-a

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close