Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Obzirom na trenutna stanja na EU tržištima mislim da nas čeka umjeren rast svih dionica, kao i da bi Crobex mogao oscilirati između 2-3 % u plusu ( ovisno o HT i INI )

Pozdrav i uspješno trgovanje.

Mislim da nas sad više ništa ne bi trebalo iznenaditi. [thumbsup]

Mislim da nije Crobex zbog INE jako zaronio zadnjih par mjeseci.
Sad kad se smirila INA, vidjet ćemo gdja ćemo.


Po nalozima ovaj crobex ide na fer vrijednost 2000 !!!

i onda je svizac…

[img]http://img165.imageshack.us/img165/9048/svizac1ujyx9uv3.gif[/img]

Heaven or Las Vegas

Kolege koje su znali što nas čeka na TK trebali su mjesecima spamati USKOK, a ne forum na kojem su bitne tvrtke, njihovo trenutno poslovanje i njihovi fundamenti.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Novinari business.hr omalovažavaju i vrijeđaju male dioničare…. Osvećuju im se euforičnim
napisima o propasti svijeta… izbjegavaju namjerno objaviti pozitivne pomake u Europi,
preskaču pozitivne odjeke u poslovnom svijetu..ne objavljuju statističke podatke…

Gosp. Petrov…mi s velikim nestrpljenjem očekujeme podatke o kupnji-prodaji u 9-mjesecu
na zagrebačkoj burzi.Isto tako, molimo Vas , napišite , tko je od fondova – pri izdisaju ..
a od mirovinaca , što su kupovali…Hvala unaprijed..
Koji je omjer prodaje/kupnje OIF, a koji ostalih..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koliko vidim, defetizam se uvukao u dio forumaša koji napuštaju bojište.

Ja neću. Naravno da sam i ja u pušioni, kada računam trgovinu proteklih nekoliko tjedana. A kupovao sam jdpl po cca 335, ingru po 157, atpl po 1920. Pušim li ga pušim. A pretpostavljam da će biti i gore. Vjerujem da je i većina vas u sličnoj situaciji . Al kako kaže Buffet, to što za vaše dionice u jednom momentu ne postoji nitko tko bi ih platio koliko vrijede ne znači ništa. A i vjerujem da je većina Vas, s obzirim da ste na TK duže vrijeme ipak u debelom plusu ( i ja sam) . Hvala Bogu, margine nemam, već sam dizao nenamjenske, pa ću čekat, a znam da ću dočekat. Naravno da čovjeka živcira kada svakodnevno gleda kako mu se nešto što je godinama sticao topi ko sladoled na suncu i treba imati debele živce al vjerujem da je to samo prolazni trend. Kako bi stari latini rekli "post nubila phoebus, post phoebus nubila"( tj poslje kiše sunce i obrnuto) Naoružati se strpljenjem, i ne razmišljati koliko više si mogao kupiti po ovim cijenama, mislim da je jedino razumno rješenje.

Nadam se da će nas se što manje ponašati po ovom obrascu…

Pozdrav svima i sretno

@lookaborna
Evo ti europe u minusu.
Toliko o tome koliko pratimo DAX.

Jedna od najlikvidnijih dionica marketa stjerana u kut.
ATPL K/P 482/10.500 kom
Top ask
CIJENA KOLIČINA
1.699,00 322
1.699,99 10
1.700,00 110
1.704,00 10
Top bid
CIJENA KOLIČINA
1.686,00 2
1.685,15 5
1.681,67 3
1.681,00 8
1.680,50 8

………evo ga………….upravo ono čega sam se bojao danas, tzv. "vladekov odbijanac" od minus 1,63% [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ja danas kupujem duplo,sutra se ne radi,a možda da ipak sačekam četvrtak,petak i to će biti NOVI DANI i to je ………………………………………………………………………………

Ovaj forum radi protiv mali ulagača ovaj forum plaćeni oglas od veliki da se pljačka što bolje izvede 90% što pišu po ovom forumu radi za plaću a zadatak im je što više uplašit da se što više proda a onih 10% je ovakvih kao ja što smo zalutali na ovaj forum kad nešto pozitivno napišeš to se nepušta odma se briše tako da nema svrhe uopće sudjelovati tu pišu jedni te isti sa 100 linkova sramota za nazovimo novinara

ja bi kupovao al nisu stigli novci od Ine [cry] ,jel da ko na dug 70000kn,vracam u petak [rolleyes]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

U minusu sam za trecinu portfelja a to mi je sva ustedjevina… ali – OSTAJEM i NE DAM lopinama dionice, predugo sam na TK i istrenirao sa strpljenje, a to savjetujem i preostalim malim investitorma: ne dajte se zahebavati! Samo hrabro, najgore je ipak iza nas!… [thumbsup]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Neviđena brutalnost "fondovske mašinerije".Kad sjedne novac od INE ipak će isti biti za korak ispred od ostalih. Potrebna je samo hladna glava i oni koji nisu u dosegu margina, nepotrebno rasprodavati!!!

New Report

Close