Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obzirom na trenutna stanja na EU tržištima mislim da nas čeka umjeren rast svih dionica, kao i da bi Crobex mogao oscilirati između 2-3 % u plusu ( ovisno o HT i INI )

Pozdrav i uspješno trgovanje.

Mislim da nas sad više ništa ne bi trebalo iznenaditi. [thumbsup]



Danas završavamo u plusu ,to je sigurno

Ne bih se okladio, u kakvom su stanju tržišta, dosta je da neki komarac upikne tamo nekog brokera u vrat i ovaj digne krivu ruku da ga umlati…i svi u rasprodaju. A i naši fondovi su nervozni.

[/quote]
kolega mali su nervozni a brokeri samo izvrsavaju zapovedi kad se mamici natovare nece biti problem lupat po asku jer su oduvijek vjerovali u nase trziste…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ništa mi neće ovaj dan pokvarit’

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Danas će margin callovi pokvariti raspoloženje nakon plusa na otvaranju.
Po meni stagnacija nam slijedi jer se opet nismo odbili u istom danu.
Na malom prometu naravno.

Jel netko gleda ovu prodaju pred trgovanje.
O tome vam pričam.

vidim po nalozima da opet na pocetku trgovanja žela na silu napravit potop, ali izgleda da im nece uspijet [thumbsup]

NEMA PREDAJE


Obzirom na trenutna stanja na EU tržištima mislim da nas čeka umjeren rast svih dionica, kao i da bi Crobex mogao oscilirati između 2-3 % u plusu ( ovisno o HT i INI )

Pozdrav i uspješno trgovanje.

Mislim da nas sad više ništa ne bi trebalo iznenaditi. [thumbsup]

Oho, ho!
Zaboravljaš da kod nas uvijek ima neki aneks ugovoru. tako da i ako Europa bude zelena mi možemo iznenadit u inat, da pokažemo kako smo posebni.
Problem su kod nas fondovi na koje će navalit narod da povuče prepolovljene uloge. Ukratko, sa toliko prosipanih katastrofalnih vijesti u medijima a tako malo hrvata koji se nešto razumiju u tržište kapitala donosi samo jedno, katastrofalan slom na ZSE.

Trenutno preko 77.000 gostiju PD-a online. To dugo nisam vidio.


Ako nije bad, u kojem kvartu?

U Mokošici

IMT?

Ima puno zainteresiranih, svi su prodali pa prate kad će dno da kupe haha !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Danas će margin callovi pokvariti raspoloženje nakon plusa na otvaranju.
Po meni stagnacija nam slijedi jer se opet nismo odbili u istom danu.
Na malom prometu naravno.

o tome ce veliki odluciti
nije li graf usporedbe s dax-om bas slikovit
isprovociran daljni pad sredinom travnja i sadasnji pojacan fundamentlno neopravdan daju zakljuciti da ce Noboselec rci e mamamici sad smo se utovarili idemo sledeca epizoda vracanje povjerenja u trziste kapitala, menjamo plocu…
ovakve prilike se moraju iskoristiti a ako imas moc da dodatno rusis to treba iskoristiti a mamici to znaju cjeniti…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Po nalozima ovaj crobex ide na fer vrijednost 2000 !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Uopće me više ne tangira kolko ćemo sutra gore il dolje, jer sam 100% u kešu i odlazim dragi moji.

[img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/under_10.gif[/img][img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/under_10.gif[/img][img]http://i41.servimg.com/u/f41/13/01/91/22/under_10.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close