Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima jedan zanimljiv fenomen, svi smo mi u minusu ove godine ali mislim da nas većina ima puno više dionica nego na početku godine (ukoliko smo aktivno trgovali).

U pravu si! I sa nesto umanjenim portfeljom (minusom) imam DUPLO vise dionica TNPL!

Jos da krene rast… [proud]

mislim da se danas nastavlja daljnji pad, možda griješim, ali nekako mi ne miriše na dobro dow ispod 10k, s&p na 0, EU u problemima sa bankama (čak i mali Island ima velikih problema sa bankom, azija u laganom crvenilu.

novi sam, pa se ne bih upuštao u TA i EWT i ostale grafove

da li netko zna jesu li jučer ovu provalu crobex-a izazvali možda margin call-ovi
prijeti li još opasnost od MC ili je s tim završeno?
pozdrav,


Azija se dobro crveni.
Šta je moguće da ćemo danas nadovezat okomicu okomicom?
Sreća naša šta je srijeda neradna.

Da srijeda je neradna a to će biti dan odbijanca u svijetu pa opet četvrtak i daljnji pad koji ćemo mi naravno pratiti a od našeg odbijanca ništa-neradni dan.

europa je zelena… [thumbsup]

Danas završavamo u plusu ,to je sigurno


Danas završavamo u plusu ,to je sigurno

Ne bih se okladio, u kakvom su stanju tržišta, dosta je da neki komarac upikne tamo nekog brokera u vrat i ovaj digne krivu ruku da ga umlati…i svi u rasprodaju. A i naši fondovi su nervozni.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

nema komaraca …zahladilo je



Danas završavamo u plusu ,to je sigurno

Ne bih se okladio, u kakvom su stanju tržišta, dosta je da neki komarac upikne tamo nekog brokera u vrat i ovaj digne krivu ruku da ga umlati…i svi u rasprodaju. A i naši fondovi su nervozni.
[/quote]
Koliko znam rekao si da si svoje dionice rasprodao.


odlicno.
priblizio sam se najnizoj kupnji u danu na pojedinim dionicama.
cekam jos neke!
uci cu u zabu mozda.

Nadam se da će svi koji su imali hertza jučer nešto shoppingirati u blizini negativnih blokada, danas imati nekaj od toga 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Nije prodao, on je shortao [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas završavamo u plusu ,to je sigurno

Nevjerovatno.
Pa koliko dana zaredom se možeš blamirati sa svojim prognozama i procjenama?
Dok jednom nakon tri mjeseca ne pogodiš?
Koji ti je ovo dan da si potpuno u krivu?
Dvadeseti?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close