Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pohlepa pokreće ali i uništava. No ništa se ne dešava slučajno, pa tako i ova financijska kriza. Za one koji se u tome ne snalaze novce u sigurno. Nekretnine.

[lol] [lol]



Trebalo bi burzu na par dana zatvorit ovo je katastrofa

nije katastrofa.
super je.
samo treba imati love.
[thumbsup]
[/quote]

Ako sutra na otvaranju u što kraćem vremenu dođemo do nekoliko negativnih blokada, povećavaju se i šanse da u roku sat ili dva nakon otvaranja doživimo odbijanac na gore. U prošlosti se je to obično tako događalo. Vidjet ćemo što će biti sutra. Najgore će biti ako bi stagnirali. Što prije u negativnu blokadu, to bolje za sve nas.


Realna je stvar da za neke od nas ovo nije sport. A ja se od danas predajem. Puko mi je margin, a držao sam se prilično dobro. Kupnje dobre..ali prepohlepan za prodaju "jer sad idemo sigurno gore". [bye]

Zato je kod dionica pravilo, kupuj s novcem koji ti ne treba. Mnogi smo se opekli na vlastitim primjerima. Obično se onda dogodi, kao da je neko pravilo, kad moramo silom prodati da slijedi odbijanac, a on je u ovom slučaju vrlo izgledan, jer smo danas jako pali. Još da sutra oštro padnemo na samom otvaranju, tim bolje jer je izgled odbijanca nakon sat i dva otvaranja burze puno više izgledniji.


Pohlepa pokreće ali i uništava. No ništa se ne dešava slučajno, pa tako i ova financijska kriza. Za one koji se u tome ne snalaze novce u sigurno. Nekretnine.

ma koje nekretnine. trebalo je ić na sigurno: banku u US
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Pohlepa pokreće ali i uništava. No ništa se ne dešava slučajno, pa tako i ova financijska kriza. Za one koji se u tome ne snalaze novce u sigurno. Nekretnine.

[lol] [lol]
[/quote]
ima jedan levi veliki ranč u texasu, jako jeftino se prodaje samo 10$
jel to sigurno ulaganje sad ili se trebalo kupiti kad je bio na piku cijena kao ove nase
toliko o nekretninama, pa ima nas 4,5 milja a stanova ce izgraditi valjda za 5 milja kineza kaj ce nam doc jer cemo biti stari i radno nesposobni.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ima jedan zanimljiv fenomen, svi smo mi u minusu ove godine ali mislim da nas većina ima puno više dionica nego na početku godine (ukoliko smo aktivno trgovali).
Sad kad pogledam, da se cijene dionica koje imam u portfelju vrate na one sa početka godine, ne da bih bio na nuli nego bih bio par desetaka % u plusu. Dakle rekao bih da sam unatoč svemu dobro tržio. Minus je mogao biti manji ali i dosta veći.

Ako si se držao onog pravila da si kupovao kada je jako padalo i nisi prodavao onda kad je svi prodaju u panici, već si je prodavao samo onda kada je slijedio odbijanac na gore, mogao si biti i u plusu.


Realna je stvar da za neke od nas ovo nije sport. A ja se od danas predajem. Puko mi je margin, a držao sam se prilično dobro. Kupnje dobre..ali prepohlepan za prodaju "jer sad idemo sigurno gore". [bye]

mnogo je onih koji su skoro uspjeli…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Pohlepa pokreće ali i uništava. No ništa se ne dešava slučajno, pa tako i ova financijska kriza. Za one koji se u tome ne snalaze novce u sigurno. Nekretnine.

Nekretnine će doći slijedeće na red, kod mene u zgradi ima puno neprodanih stanova, zgrada je useljena 2005.

strvinar

Izgleda da je ostao još samo jedan optimist na burzi – Tigrus, koji hrabro juriša na barikade i kupuje svaki dan sve jeftinije! Jedino će on profitirati u ovoj krizi, a mi ostali – pušiona.

slavmirko, 06.10.2008. u 22:31
Ima jedan zanimljiv fenomen, svi smo mi u minusu ove godine ali mislim da nas većina ima puno više dionica nego na početku godine (ukoliko smo aktivno trgovali).
Sad kad pogledam, da se cijene dionica koje imam u portfelju vrate na one sa početka godine, ne da bih bio na nuli nego bih bio par desetaka % u plusu. Dakle rekao bih da sam unatoč svemu dobro tržio. Minus je mogao biti manji ali i dosta veći.

Dakle ima bar nešto pozitivno u ovoj crnoj rupi u koju smo upali. A cijene će se prije ili kasnije vratiti natrag (pa makar za 5-6 godina).

E moj Rocky, treba dočekati tih 5-6 godina. Može do tada i smak svijeta doći, a što će nam onda novci?

Ako nije bad, u kojem kvartu?



Pohlepa pokreće ali i uništava. No ništa se ne dešava slučajno, pa tako i ova financijska kriza. Za one koji se u tome ne snalaze novce u sigurno. Nekretnine.

Nekretnine će doći slijedeće na red, kod mene u zgradi ima puno neprodanih stanova, zgrada je useljena 2005.
[/quote]

dakle, sad ce netko prodatidionice i kupiti stan.
sigurno je sigurno.
hebes ove dionice!
[thumbsup]

New Report

Close