Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trebalo bi burzu na par dana zatvorit ovo je katastrofa

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Treba zvati Mol da isplati Inu ranije 10 dana,dok su niske cijene,a možda će za 12 dana biti ……..



opet fondovi pritišću ,katasrofa šta rade ljudima

Sutra samo treba održati cijene na ovim razinama i zadnji margini će se upaliti.To će odraditi fondovi.Srijeda i četvrtak bi
trebali biti dno dna,a od petka,eventualno ponedjeljak lagani oporavak i ulazak igrača koji očekuju
novac od INE.Već Od četvrtka 13.10. mogao bi biti značajniji rast.Vlasnicima INE koji su prodali
dionice MOLU nebi se smio dozvoliti baš niski ulaz.
[/quote]
možda FB i profitira sa prodajom INE ako sa tom lovom od prodaje uleti u jeftinije dionice i tako braniteljima poveća dobit



opet fondovi pritišću ,katasrofa šta rade ljudima

A i ljudi pritišću fondove i tako sebe guraju u provaliju.

Većina ljudske rase je ovisna o tome da bude u krdu
[/quote]

Pa nismo valjda potonuli odma na otvaranju zato što su ljudi tražili isplate iz fondova, a što se tiče krda to je istina

Surround all arround when it hits the ground


Trebalo bi burzu na par dana zatvorit ovo je katastrofa

a gdje će narod prodavati kad ima volju,na Dolcu ? u stvari kad Ivo kaže da nema razloga za zabrinutost možda ćemo uskoro i mijenjati na placu za kupus,salatu,blitvu,radič…………

HDEL u blokadi




odlicno.
priblizio sam se najnizoj kupnji u danu na pojedinim dionicama.
cekam jos neke!
uci cu u zabu mozda.

UP UP
Danas si kupovao po najnižoj, jučer si kupovao po najnižoj, prekjučer….
PA DOKLE.
[/quote]

DOK SVE NE POKUPUJE, ne može čovjek odoliti kad je svaki dan jeftinije, tko ima love neka kupuje
[/quote]

tako je.
ko ima para nek kupuje, ko nema nek gleda.


@instinkt

– svaki dan cu kupiti nesto.
i uopce me ne zanimaju spekulacije o katastrofi.
mi padamo spekulantski , ne na temelju stvarnog stanja.

Katastrofa.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.777,09 -6.4% 173.609.058,10 kn 62.217.328,45 kn 99.575.729,65 kn 11.816.000,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


opet fondovi pritišću ,katasrofa šta rade ljudima

pratim vas duže vrijeme

i imam debeli osjećaj da barem pola vas radi za fondove, pišete se i smijete se malim d. kako puše…

sve broker i FM do FM-a, ne glumatajte… [sad]


Trebalo bi burzu na par dana zatvorit ovo je katastrofa

nije katastrofa.
super je.
samo treba imati love.
[thumbsup]





odlicno.
priblizio sam se najnizoj kupnji u danu na pojedinim dionicama.
cekam jos neke!
uci cu u zabu mozda.

UP UP
Danas si kupovao po najnižoj, jučer si kupovao po najnižoj, prekjučer….
PA DOKLE.
[/quote]

DOK SVE NE POKUPUJE, ne može čovjek odoliti kad je svaki dan jeftinije, tko ima love neka kupuje
[/quote]

tako je.
ko ima para nek kupuje, ko nema nek gleda.


@instinkt

– svaki dan cu kupiti nesto.
i uopce me ne zanimaju spekulacije o katastrofi.
mi padamo spekulantski , ne na temelju stvarnog stanja.

[/quote]
Točno,Tigrus.Samo postaviš pitanje što bi napravio da si dirigent tržišta i da nemaš konkurencije,kao
naši veliki fondovi i mirovinci i kao slučajno stranci.
Upravo nevjerovatno kako se to poklapa i koliko je logično.Možeš crtati.Ali sutra i u četvrtak
nebi trebalo biti rasta..U srijedu je praznik pa prognoziram stabilnu situaciju nA ZSE.Tržište će
taj dan _voda.

Europski indeksi nakon otvaranja burzi drastično su pali, FTSE je tako pao za 196 bodova ili 5,40%, pa je trenutno na 4783.31 bodova, na popisu najvećih gubitnika našla se dionica Royal Bank of Scotland Groupa s minusom od 13,10%. Dax je igubio i više bodova, 230,5, te se sada nalazi na 5566,53 bodova ukupno s padom od 5,40%, Cac 40 pao je 5,36%, te se trenutno nalazi na 3862,20 bodova, potpomognut velikim padom Dexie od 13,21%.

Domaće burze tradicionalno, ali ne i opravdano, prate stanje na stranima pa je Crobex oko 11 sati bio na gotovo minus pet posto, sa samo šest dionica u plusu između kojih je zabljesnula Podravska banka ostvarivši više od 5% rasta. Među tih famoznih top šest našla se na sreću mnogih koji su odlučili zadržati što imaju i Ina, s rastom od 1,3%, čija je zadnja dionica prodana za 2.520 kuna, mnogo manje nego što je nudio MOL.

Drastičan pad od čak 16% ostvarile su dionice Slobodne Dalmacije, te Uljanik plovidba koja je pala 14%. Dionica T-HT-a trenutno je u minusu 2,79%, a zadnja prodana dionica dostigla je vrijednost od 245,20 kuna.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close