Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uljanik plovidba – dobro i stoji poslije sherryjeve blokade na 1200 – bilo kratko pa obrisano
Bravo majstore čestitam [thumbsup]

smanjuje se minus.......

Brod i dalje tone.
-5,72%
Niti jedna dionica u blokadi.
Čudno za ovakav nizak index.
Ukupna kupnja još bez pomoći.

nemj tako rooster.. da nema tebe ja ne bi znao sta treba kupovati a sto prodavati.. ima jos par jako pouzdanih clanova foruma, ali ti si jedan od najpouzdanijih..

recimo ostoja sa mog novca je isto jako dobar indikator, a o strawinskom da ne govorimo [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

kolega asdfgh je isto dobar al to je vise na drugu, onako profinjeno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kako samo paze da ne stjeraju dionice u blokade… [lol]

hvala dečki, ove imam
ovaj što mi nedostaje, bi rekao da je njemački,odličan je, i skoro je u realnom vremenu
ispred je Yahoo-a par minuta
par puta je bio na forumu ,i sam sam ga sebi skinuo , za vikend čistio comp. i obrisao memoriju sa linkovima [embarass]

ovo?
Vaš link


Pa koje smo mi ovce…..vani pada burza manje nego kod nas.A Njemačka ima krizu hipotekarne banke…
primjer :

Petak Ponedeljak
Dow + 2’59 Dow – 4,80 % = cc. -1,80%
FTSE + 3,00 FTSE – 2,60 = cc. -0,40%
Crob – 0.40 % Crobe -5,66% = cc. -6,00 %

Pa to je lopovluk, a vi samo prodajte svoje dionice.

nema tu lopovluka,SOLIDARNOST,ODANOST,VJERNOST I DOSLJEDNOST,jer naš cilj je Europa,a kako im to bolje dočarati nego preko burze, znači, ovim ćemo osigurati ulaz 2011 g. jer pratimo svaki njihov korak,a poneki napravimo i viška,

a Ameriku zašto pratimo? pa to je zbog ulaska u NATO.


nemj tako rooster.. da nema tebe ja ne bi znao sta treba kupovati a sto prodavati.. ima jos par jako pouzdanih clanova foruma, ali ti si jedan od najpouzdanijih..

Uf, nemoj mi samo nakalemit prevelik teret na leđa. Da sam ja tako pametan ne bi se mi družili sve ove mjesece na forumu, gledao bi ja ove tržišne utakmice sa tribina s kokicama i kolom u ruci. [wink]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

TISK blokada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


TISK blokada…

Biti će ih još do kraja dana…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Na kraju masakr

Počinju blokade.
-6,39%

New Report

Close