Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"good to be banksta" [thumbsup]


Zanimljivo je što danas pratimo EU, a obično smo neovisni od njih i pratimo regiju, ali danas je regija na maksimalno -2, pa to ne štima. Sutra će se EU zazelenit, al ameri neće pa ćemo pratit amere., a kad se i ameri i EU zazelene, aii i regija, onda će nas ZSE iznenadit sa svojom anomalijom, samo hvala bogu ako se fondovska industrija misli kolko toliko spasiti, ovome je kraj btw. danas završavamo na -3, ako ne i nešto bolje.

ovisnost o crvenilu nam je ostala iz bivšeg sistema,već bi i bikovi iz koride odustali.

Vaš link

hvala dečki, ove imam
ovaj što mi nedostaje, bi rekao da je njemački,odličan je, i skoro je u realnom vremenu
ispred je Yahoo-a par minuta
par puta je bio na forumu ,i sam sam ga sebi skinuo , za vikend čistio comp. i obrisao memoriju sa linkovima [embarass]


Po meni je najgore to što i sa ovakvim padom nismo na povijesnom dnu u 52w

Npr. INGRA je bila i 137

LEDO i 6700 ZVIJ 6000 INA 2000 itd znači bili smo i niže

Pitanje je možemo li uskoro up [thumbsup]


napokon netko pametan.. kakti pad a ovogodisnje dno jos -10% nize za vecinu dionica..

zajedno s inom vjerujem da cemo probiti i 2500 crobexa ovaj tjedan.. a gdje cemo se zaustaviti ne zna niti jedan fond manager..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Osim ako su OMF povukli zadnju lovu iz OIF, tada oni znaju kad i gdje će se zaustaviti [bye]


Ne zaboravite svi da mi za razliku od drugih imamo novce od INE koji se vraćaju u burzu.

Neko pričaju da neidu nazad.- Lažu Lažu ,

Nitko nemože izdržat neuć na ovim cijenama – ziher [thumbsup]

na ovim sigurno neće biti za 12 dana

Pa koje smo mi ovce…..vani pada burza manje nego kod nas.A Njemačka ima krizu hipotekarne banke…
primjer :

Petak Ponedeljak
Dow + 2’59 Dow – 4,80 % = cc. -1,80%
FTSE + 3,00 FTSE – 2,60 = cc. -0,40%
Crob – 0.40 % Crobe -5,66% = cc. -6,00 %

Pa to je lopovluk, a vi samo prodajte svoje dionice.


Osim ako su OMF povukli zadnju lovu iz OIF, tada oni znaju kad i gdje će se zaustaviti [bye]

građani povlače iz OIF.pogledaj što ima PBZ Equity, Global fond 30.09.2008., pa usporedi sa
31.08.2008.

Vaš link
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ma nije samo to.Kreatori rušenja crobexa (bankari…pbz (prka)…zaba (luković)…rba….itd) su na najvišim cijenama izašli znajući što slijedi (ili što će njihovi fondovi kreirati).Pitanje je na kojoj je strani HANFA. A ako su i oni na krivoj strani što radi USKOK.

Ovi naši prodavači danas izgleda pokušavaju u komadu odraditi i današnji pad europe (cca 5%) i ono koliko amerika misli da će past (2%), pa da smo sutra mirni. Samo zaboravljaju da je američanski Down Jones iznimno blizu psiholoških 10000 gdje se mogu očekivati i odbijanci i žestoka borba. A opet šta ja znam…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ovi naši prodavači danas izgleda pokušavaju u komadu odraditi i današnji pad europe (cca 5%) i ono koliko amerika misli da će past (2%), pa da smo sutra mirni. Samo zaboravljaju da je američanski Down Jones iznimno blizu psiholoških 10000 gdje se mogu očekivati i odbijanci i žestoka borba. A opet šta ja znam…

ja mislim da smo mi prešli sve psihološke granice i da smo vrlo blizu da se sve sruši i da bi mogli ostati samo OMF-ovi, a onda sve ovo nema smisla.

New Report

Close