Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E, sad drvlje i kamenje po ZSE-u….Slažem se…No, klasične manipulacije su počele uvođenjem skrivenih naloga…Zna se kome takvi nalozi idu na ruku…Malim dioničarima sigurno ne…

kakve to sada ima veze?
Pa svatko od nas može tržiti skrivenim…samo kaj ti je naknada puno veća..odnosno ista ali se računa više naloga..tko voli nek izvoli..

problem je preveliki broj fondova za ovakvo malo tržište, i sada će dobar dio ključ u vrata..

kada se samo sjetim Ivanine ideje sa fondom..nebi bila niti loša jer vlad nebi dozvolio šoping..ali kaj je tu je..niš od vašeg fondića

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



@tigrus

u ovoj situaciji što je izvjesnije:
1. vraćamo se na fer vrijednost 4000 ili
2. idemo na 2000 pa se vraćamo na fer vrijednost od 4000?

ne znam, zavisi od situacije u svijetu.
ja mislim da idemo gore.
ipak su se politicari umijesali.
to je uvijek bio dobar znak.

POZIVAM SVE ČESTITE GRAĐANE I GRAĐANKE GRADA ZAGREBA, DA MI SE DANAS U 18.00 SATI PRIDRUŽE S UPALJENOM SVIJEĆOM NA MIRNOM PROSVJEDU NA CVJETNOM TRGU. MIRNIM PALJENJEM SVIJEĆA UPUTIT ĆEMO NAŠOJ VLASTI PORUKU DA JE DOSTA!
PORUKU DA NIJE PET DO DVANAEST NEGO DA JE DVANAEST I PETNAEST!
PORUKU DA JE HRVATSKA U RATU PROTIV KRIMINALA I DA ĆE POBIJEDITI ILI ONI ILI MI!
PORUKU DA JE ZADNJI ČAS DA ONI KOJI NAM KROJE ŽIVOTE POČNU RADITI SVOJ POSAO!

OČEKUJEM VAS NA CVJETNOM TRGU DANAS 06. LISTOPADA 2008. GODINE U 18.00 SATI.

GRAĐANIN GRADA ZAGREBA

P.S. MOLIM VAS DA OVAJ POZIV PROSLIJEDITE SVOJIM ZNANCIMA I KOLEGAMA.

Ne zaboravite svi da mi za razliku od drugih imamo novce od INE koji se vraćaju u burzu.

Neko pričaju da neidu nazad.- Lažu Lažu ,

Nitko nemože izdržat neuć na ovim cijenama – ziher [thumbsup]

smanjuje se minus.......

Dolazi vrijeme od motike…a lijepo mi žena rekla da Pluton ulazi u Jarca…



E, sad drvlje i kamenje po ZSE-u….Slažem se…No, klasične manipulacije su počele uvođenjem skrivenih naloga…Zna se kome takvi nalozi idu na ruku…Malim dioničarima sigurno ne…

kakve to sada ima veze?
Pa svatko od nas može tržiti skrivenim…samo kaj ti je naknada puno veća..odnosno ista ali se računa više naloga..tko voli nek izvoli..

problem je preveliki broj fondova za ovakvo malo tržište, i sada će dobar dio ključ u vrata..

kada se samo sjetim Ivanine ideje sa fondom..nebi bila niti loša jer vlad nebi dozvolio šoping..ali kaj je tu je..niš od vašeg fondića
[/quote]

Ajde ti onda napiši bar jedan razlog zašto to nije manipulacija malim dioničarima…
Prije je bilo fora s H nalozima i to je po meni bilo puno transparentnije od ovog….Čemu monitor ako iz njega ništa ne znaš ?? Zar to nije manipulacija…I to u čiju korist….Naravno da nije rađena za malog dioničara koji ima 10 dionica…

Po meni je najgore to što i sa ovakvim padom nismo na povijesnom dnu u 52w

Npr. INGRA je bila i 137

LEDO i 6700 ZVIJ 6000 INA 2000 itd znači bili smo i niže

Pitanje je možemo li uskoro up [thumbsup]

smanjuje se minus.......

ajde , ako može neka dobra duša nabacit link na kojem se prati ;DAX, TEHNO DAX, IOL,FUTURSI ,..
finance,finanz,.. tako otrprilike počinje link,hvala



eto vele na tv: lijepo vrijeme ide u korist vinogradarima…eto barem je njima oke

i daltonistima danas nije loše

Ovdje upišite svoj komentar…

ajde , ako može neka dobra duša nabacit link na kojem se prati ;DAX, TEHNO DAX, IOL,FUTURSI ,..
finance,finanz,.. tako otrprilike počinje link,hvala


@nana

odi na http://www.yahoo.com
i odi na finance, sve ti pise. lijevo gledaj.

@ nana
imaš npr. na yahoo finnce
Vaš link

New Report

Close