Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovo je prestrašno….ja se tresem od bijesa, nemoći, straha….GDJE MI TO ŽIVIMO???????

odmah uvesti smrtnu kaznu u naš sustav!!!!
odmah dati otkaz rončeviću i kompletnom policijskom vrhu
odmah uvesti odrede smrti za razračunavanje s mafijom

HRVATSKA JE U RATU…U RATU S KRIMINALOM….MOGU POBJEDITI ONI ILI MI….NA NAMA JE DA TO ODLUĆIMO!!!

Šta je tebi , jesi pukao ? Mi smo banana zemlja već duže vrijeme !

[/quote]

nije

http://www.index.hr/vijesti/clanak/usred-zagreba-brutalno-likvidirana-kci-odvjetnika-hodaka/404796.aspx
[/quote]

Pa šta im je cura bila kriva?! Tek je počela živjeti…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Brodari su torpedirani jedan za drugim.Mislim da je vrujeme brodara definitivno iza nas.

Ps.Ubijena kći Zvonimira Hodaka na stubištu zgrade gdje živi.


A tko će to imati veću dobit.Koja branša postaje prosperitetna.A i cijena brodova ne pada previše.
Vrijeme brodara dolazi sa pribižavanjem FI3Q 2008.Za sada su prodavači to zaboravili.A kupci dobro
profitiraju.

Moja kći živi iznad odvjetnika Branimira Glavaša!!?? Gdje se to dogodilo..recite mi brzo…
kći mi je u Palmotićevoj !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Užasno mali promet danas


Moja kći živi iznad odvjetnika Branimira Glavaša!!?? Gdje se to dogodilo..recite mi brzo…
kći mi je u Palmotićevoj !!!

Kako doznajemo, Ivana je ubijena ispred kuće u Ulici Pavla Hatza.

Vidim li ja to dobro ili stvarno još nitko nije prodao ni jednu dionicu Mlinara ?


Užasno mali promet danas

Mali promet sa velikim padaom vrijednosti obično označava dno ili kraj korekcije.
U ovom slučaju nisam baš previše siguran u to.

strpljen..spašen Time is on my side

Moje mišljenje da će na ZSE ovakvim ponašenjem fondova i većih invetitora uskoro definitivno doći kraj malim ulagačima i da je trgovanje malih ivestitora na izumiranju, zato jer će trgovanje na ZSE biti potpuno dirigirano od strane fondova i njihovih "jataka".
Neshvatljivo a mislim i protuzakonito da na samom početku a doslovno u zadnjim sekundama, nestaju nalozi i trgovanje se uopće ne obavi po prvim nalozima (cca 10-tak) i cjenama na asku i bidu!!? Tako su mnogi hendikepirani u trgovini, osim onih "koji su bliži oltaru"…i tu nije kraj…te tjekom cjelog dana trgovanja pojavljuju se"navlakački" nalozi koji mogu priuštiti samo veliki manipulatori i diktatori malog tržišta kao što je ZSE…a kontra nih se istražuju oni mali koji su kupili jednu ili dvi dionice ….HANFA????



MOje razmišljanje je da ćemo uskoro vidjeti Crobex na cca 1.800 – 2.000, možda i malo niže (razina iz 2005). Iz ove perspektive to izgleda strašno, no ako usporedimo američkim dow jonesom koji je sada na razinin iz 12/03 još uvijek je dobro jer smo mi tada bili oko 1.200.

Njemački dax je sada na razinama iz 2005, Uk FTSE iz 10/2004 itd.


kolega po koliko se tada trzio HT, INA, VIRO, gluposti procate imali smo samo plivu, kras , badel i viktor lenac 2003
koliko se ht tada trzio ispod nominale? ili ga cekate ispod nomnale, pa 5 miljardi kesa ima
usporedba vam je pusti me da vristim
[/quote]

OK, vidjet cemo. Ja sam bio tada na buzi i kupovao ernt po 270 i kusur tako da znam kako je bilo tada. Bio sam i na brzi 2000 i to američkoj kada je pukao internat balon, pa zna kako je i tada bilo…

Naravno da su se u međuvremenu pojavile nove zvijezde na burzi, no ipak, koliko bio bio sada crobex da nije bilo javne ponude za inu? Pa prije toga je bila na cca 2000 kn, pucali svi certifikati… Istina, nemam niti jednu hr dionicu u portfelju, niti je neću imati narednih godinu dvije dana dok se sve ne stabilizira, jer sam se ove godine poprilično napusio. No kao svaki pravi investitor, ako gledam od kada ulažem, dobro je, ne žalim se…

Hvala, našla sam malo više podataka…selim se s temom na općenito..Hvala,

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako je krenulo, mogle bi na kraju većina dionica u blokadu.
Nitko ne brani market.

Crobex -5,76%


Moje mišljenje da će na ZSE ovakvim ponašenjem fondova i većih invetitora uskoro definitivno doći kraj malim ulagačima i da je trgovanje malih ivestitora na izumiranju, zato jer će trgovanje na ZSE biti potpuno dirigirano od strane fondova i njihovih "jataka".
Neshvatljivo a mislim i protuzakonito da na samom početku a doslovno u zadnjim sekundama, nestaju nalozi i trgovanje se uopće ne obavi po prvim nalozima (cca 10-tak) i cjenama na asku i bidu!!? Tako su mnogi hendikepirani u trgovini, osim onih "koji su bliži oltaru"…i tu nije kraj…te tjekom cjelog dana trgovanja pojavljuju se"navlakački" nalozi koji mogu priuštiti samo veliki manipulatori i diktatori malog tržišta kao što je ZSE…a kontra nih se istražuju oni mali koji su kupili jednu ili dvi dionice ….HANFA????

potpuno se slažem, gledao sam danas uvod na dalekovodu. U 9:59 2000 komada po 690, netko uleti s 685 kn, ovaj s 2000 kom se makne i nema ga. Ak to nije navlačenje i pljačka nezna kaj je… [bye]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

New Report

Close