Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljudi moji ovo je veća katastrofa nego što si to sami želimo priznati.
Nažalost.

strpljen..spašen Time is on my side


vrlo interesantna situacija.
crobex -5,14%
a reakcija nema.
kaj se dogadaja?

Sad će prekrcaji na ovim razinama!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


vrlo interesantna situacija.
crobex -5,14%
a reakcija nema.
kaj se dogadaja?

da nije mozda dosadio pad?
navikli se na pad?
panika vise ne pali?
nemamo volje za trgovanje?

koji osjecaj prevaladava?

tigrus…
to ti je isto kao i ovisnost o kocki…dali znate za info, zakaj su ljudi ovisni o kocki?

zato što gube…tvrdi se da kada bi se samo dobivalo na kocki da ovisnosti kao takve nebi bilo i ta industrija bi propala…jer našem bolesnom mozgu se sviđa gubitak jer potiče adrenalin…
znanstvenici uspoređuju ovisnost od gubitaka i kocke isto kao i ovisnost o heroinu….

tako je i tu…postalo je zanimljivo ovo crveno..i kada počne zeleno onda će biti dosadno..ovako je barem napeto

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

update

NOVI PODACI
SDA: MOL drži 46,7% dionica Ine
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Prema zadnjim podacima Središnje depozitarne agencije, za prihvaćanje Molove ponude za kupnju Ininih dionica deponirane su 2.169.882 dionice Ine, što predstavlja 72 posto dionica na koje se odnosila javna ponuda i 21,7 posto ukupnog broja Ininih dionica

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/sda-mol-drzi-46%2c7%25-dionica-ine,26857.html


vrlo interesantna situacija.
crobex -5,14%
a reakcija nema.
kaj se dogadaja?

već su svi pogađali i falili

Brodari su torpedirani jedan za drugim.Mislim da je vrujeme brodara definitivno iza nas.

Ps.Ubijena kći Zvonimira Hodaka na stubištu zgrade gdje živi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ovo je prestrašno….ja se tresem od bijesa, nemoći, straha….GDJE MI TO ŽIVIMO???????

odmah uvesti smrtnu kaznu u naš sustav!!!!
odmah dati otkaz rončeviću i kompletnom policijskom vrhu
odmah uvesti odrede smrti za razračunavanje s mafijom

HRVATSKA JE U RATU…U RATU S KRIMINALOM….MOGU POBJEDITI ONI ILI MI….NA NAMA JE DA TO ODLUĆIMO!!!

Zanimljivo je što danas pratimo EU, a obično smo neovisni od njih i pratimo regiju, ali danas je regija na maksimalno -2, pa to ne štima. Sutra će se EU zazelenit, al ameri neće pa ćemo pratit amere., a kad se i ameri i EU zazelene, aii i regija, onda će nas ZSE iznenadit sa svojom anomalijom, samo hvala bogu ako se fondovska industrija misli kolko toliko spasiti, ovome je kraj btw. danas završavamo na -3, ako ne i nešto bolje.

Surround all arround when it hits the ground


ovo je prestrašno….ja se tresem od bijesa, nemoći, straha….GDJE MI TO ŽIVIMO???????

odmah uvesti smrtnu kaznu u naš sustav!!!!
odmah dati otkaz rončeviću i kompletnom policijskom vrhu
odmah uvesti odrede smrti za razračunavanje s mafijom

HRVATSKA JE U RATU…U RATU S KRIMINALOM….MOGU POBJEDITI ONI ILI MI….NA NAMA JE DA TO ODLUĆIMO!!!

Šta je tebi , jesi pukao ? Mi smo banana zemlja već duže vrijeme !



ovo je prestrašno….ja se tresem od bijesa, nemoći, straha….GDJE MI TO ŽIVIMO???????

odmah uvesti smrtnu kaznu u naš sustav!!!!
odmah dati otkaz rončeviću i kompletnom policijskom vrhu
odmah uvesti odrede smrti za razračunavanje s mafijom

HRVATSKA JE U RATU…U RATU S KRIMINALOM….MOGU POBJEDITI ONI ILI MI….NA NAMA JE DA TO ODLUĆIMO!!!

Šta je tebi , jesi pukao ? Mi smo banana zemlja već duže vrijeme !

[/quote]

nije

http://www.index.hr/vijesti/clanak/usred-zagreba-brutalno-likvidirana-kci-odvjetnika-hodaka/404796.aspx

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

crobex 2799,37

a sada kud koji mili moji
[bye]




ovo je prestrašno….ja se tresem od bijesa, nemoći, straha….GDJE MI TO ŽIVIMO???????

odmah uvesti smrtnu kaznu u naš sustav!!!!
odmah dati otkaz rončeviću i kompletnom policijskom vrhu
odmah uvesti odrede smrti za razračunavanje s mafijom

HRVATSKA JE U RATU…U RATU S KRIMINALOM….MOGU POBJEDITI ONI ILI MI….NA NAMA JE DA TO ODLUĆIMO!!!

Šta je tebi , jesi pukao ? Mi smo banana zemlja već duže vrijeme !

[/quote]

nije

http://www.index.hr/vijesti/clanak/usred-zagreba-brutalno-likvidirana-kci-odvjetnika-hodaka/404796.aspx
[/quote]

Šta nije ? Pukao , kako ti znaš ?

New Report

Close