Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




HT,na prodaji skriveni,skida se po 300kom [sealed]

Mene bi veselio skriveni na kupnji…
Nego, jel’ to dobro vidim, već su se pojavile 69-ice ili to sanjam ili se FM igraju (treniraju)…
[/quote]

Ništa neočekivano, 240 je granica za ht, ispod toga ne ide, a ja sam rekao da tada idem u šoping, samo što sam naravno zadnje izšopingirao u petak i sada sam bez para. Znam da će me neki sada popljuvati, ali mislim da sada upravo gledamo dno crobija i možemo ići još plafon -2%, na žalost nisam uhvatio samo dno.
[/quote]

ja mozda jesam sa nesto sice.
mozda je malo, ali covjeka veseli!
imam jos nesto love po racunima okolo.
pa cu se postaviti na bid jos malo , mozda nesto uleti.
tko zna?
[thumbsup] [cool]

likovic i novoselec odlucili branit optimu na 50, svaka cast niste preplatili

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@baron (instinkt)
FMovi se bolje zabavljaju? pa ne znam, mozda.
ali i meni je super!

ps. jesi vidio frika – prodo ledo za 6999!
to je meni u inat, da ne ispadne da sam uspio kupit na dnu!
[angry]
kakvih ljudi ima…. [undecid]



@baron
(instinkt)
FMovi se bolje zabavljaju? pa ne znam, mozda.
ali i meni je super!

ps. jesi vidio frika – prodo ledo za 6999!
to je meni u inat, da ne ispadne da sam uspio kupit na dnu!
[angry]
kakvih ljudi ima…. [undecid]


tigricu sta je s tobom ?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

MOje razmišljanje je da ćemo uskoro vidjeti Crobex na cca 1.800 – 2.000, možda i malo niže (razina iz 2005). Iz ove perspektive to izgleda strašno, no ako usporedimo američkim dow jonesom koji je sada na razinin iz 12/03 još uvijek je dobro jer smo mi tada bili oko 1.200.

Njemački dax je sada na razinama iz 2005, Uk FTSE iz 10/2004 itd.


MOje razmišljanje je da ćemo uskoro vidjeti Crobex na cca 1.800 – 2.000, možda i malo niže (razina iz 2005). Iz ove perspektive to izgleda strašno, no ako usporedimo američkim dow jonesom koji je sada na razinin iz 12/03 još uvijek je dobro jer smo mi tada bili oko 1.200.

Njemački dax je sada na razinama iz 2005, Uk FTSE iz 10/2004 itd.


kolega po koliko se tada trzio HT, INA, VIRO, gluposti procate imali smo samo plivu, kras , badel i viktor lenac 2003
koliko se ht tada trzio ispod nominale? ili ga cekate ispod nomnale, pa 5 miljardi kesa ima
usporedba vam je pusti me da vristim

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Pun mi ekran prijatelja online? to još nisam vidio nikad

Nisam prodao ništa – nije valjda da Svi prodajete?

Svi su tu i na Burzi, al u stvari dokupljuju.

ULPL-R-A bez bida, moram priznat da to jos nisam vidio.

Always sunny in the rich man's world.

vrlo interesantna situacija.
crobex -5,14%
a reakcija nema.
kaj se dogadaja?

da nije mozda dosadio pad?
navikli se na pad?
panika vise ne pali?
nemamo volje za trgovanje?

koji osjecaj prevaladava?

No dobro. Padali smo skupa s Amerima i Evropom, sada padamo s Evropom, a onda nas još čeka da padnemo i sami.


vrlo interesantna situacija.
crobex -5,14%
a reakcija nema.
kaj se dogadaja?

da nije mozda dosadio pad?
navikli se na pad?
panika vise ne pali?
nemamo volje za trgovanje?

koji osjecaj prevaladava?


Sad kad se crobi malo podigne onda će fondovska industrija pobrat ono što je prodala na dnu daytraderima, toliko o panici. [thumbsup] Drugim riječima mogu se cenzura.

Surround all arround when it hits the ground


No dobro. Padali smo skupa s Amerima i Evropom, sada padamo s Evropom, a onda nas još čeka da padnemo i sami.

[lol] [lol]
Ovo me nasmijalo..hehehehh ali kaj je najgore je i istina…ta man da svi imaju neki blagdan onda bi mi roknuli iz nekog poštovanja prema ostatku svijeta…

ali opet kada svi oni krenu gore onda će opet crobex ići najbrže..tako da dok je crno je crno i boli glava, a kada se razvedri onda će biti veselja…

btw ovo je burza…tu bi se trebalo ulagati dugoročno i cilj je financijska neovisnost tj. život od dividende…tako da i nije sve tako crno…
psihologija mase je zahebana stvar bez obzira na fundiće ili neš peto

eto vele na tv: lijepo vrijeme ide u korist vinogradarima…eto barem je njima oke

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

čini mi se da je atgr došao napokon na fer vrijednost……. [rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close