Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moglo bi biti ujutro…na otvorenju.
ocemo se postaviti na bid?
hmm…hmm…

postavljam se na bid kao Tigrus.
Mljac, mljac.
Biti će jeftine kupnje.
Jel tako Tigrus?

nakon očajnog početka tjedna u Aziji, odakle se pesimizam samo prenio na europska tržišta kapitala, posve je izlišno procjenjivati kojim bi smjerom danas mogle krenuti hrvatske dionice. Jer pod pritiskom prodavatelja, uvjetovanim kontinuiranim padom vrijednosti burzovnih indeksa na Starom kontinentu, granica od 3.000 bodova za CROBEX mogla bi postati još udaljenija. I tu bi se tezu u ovom trenutku vjerojatno samo rijetki usudili osporiti.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/kriza-sve-blize-lijepoj-nasoj,26835.html

Opet nas majmuni ruše ,pogledaj te nalog na IGH

eto kako HT izgleda danas na predotvaranju….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

bit će ovo vrlo zanimljiv dan

Ovo je samo početni pad

Iste budale koje kupuju IGH na 13500 sada prodaju na 8000, kretenčine, i to je to!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovo je samo početni pad

[lol]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Crumarix, sa "drugog foruma"

"Danas ne tržim.

Neću da mi sin za 10-ak godina spočitava: " Ajde tata ne se***i, znam da si i ti bio u društvu onih koji su prodavali kao bud***."

[thumbsup] [lol]

Heaven or Las Vegas



Ovo je samo početni pad

[lol]

nisam baš siguran u to, nadam se da si u pravu.
[/quote]

strpljen..spašen Time is on my side

Nije onakva panika kakvu sam očekivao, valjda su prodali oni koji su htjeli (uspaničili se) a ostali su spremni držati dionice do 2015-e godine [cool]

New Report

Close